27 / 05 / 2022

palmiye park gaziemir satılık

palmiye park gaziemir satılık

İzmir Gaziemir Palmiye Park Evleri'nde satışı devam eden son 2 oda 1 salon dairenin fiyatı 185 bin lira olarak belirlendi

Güneşli Palmiye Bahçeleri: Güneşli Palmiye Park projesinin adı değişti!

Demir Group imzasıyla hayata geçirilen Güneşli Palmiye Park projesinin adı "Güneşli Palmiye Bahçeleri" oldu. Proje 112 daire ve 19 ticari üniteden meydana geliyor.

Palmiye Park Fiora'da lansmana özel 60 ay vade!

CDS Yapı Genel Müdürü Serdar Dağıstan, yeni projeleri Palmiye Park Fiora'da lansmana özel 60 ay vade farksız ödeme planlarının 1 Kasım'a kadar sürdüğünü hatırlattı.

Palmiye Park Fiora satışa çıktı! 283 bin TL'ye!

Ulukent'te inşa edilen Palmiye Park Fiora'nın lansmanı yapıldı. Projede, kalabalık apartman hayatından sıkılanlar ve çocuklu aileler hedef kitle olarak seçildi.

İzmir Palmiye Park Fiora teslim tarihi!

İzmir Palmiye Park Fiora projesinde 2+1 dairelerin satış fiyatları 310 bin liradan başlıyor. Palmiye Park Fiora Evleri'nde 156 daire bulunuyor...

Doğa Park Life Eylül sonunda satışta!

Doğa Park Life Eylül sonunda satışa çıkıyor. İzmir Gaziemir'de hayata geçirilecek olan projede 42 adet lüks konut yer alacak.

Güneşli Palmiye Park'ta ön talep dönemi başladı!

Demir Group'un Bağcılar Güneşli'de inşa ettiği Güneşli Palmiye Park'ta ön talep dönemi başladı. Projede inşaat çalışmaları sürüyor.

İzmir Palmiye Park Fiora tanıtıldı!

Palmiye Park, İzmir'in en çocuk ve çocuklu aile dostu sitesini yapacak. Ulukent’te inşa edilecek Palmiye Park Fiora’nın tanıtımı Oyuncu Anne Şermin Çarkacı’nın semineriyle yapıldı.

İzmir Palmiye Park Fiora projesi 1 ay içinde başlıyor!

İzmir Palmiye Park Fiora projesi 1 ay içerisinde temel atılacak. Satışların da aynı dönemde başlayacağı Palmiye Park Fiora projesinde 154 konut yer alıyor...

İzmir Palmiye Park Goya projesinin temeli atıldı!

CDS Yapı ve Ege Yapı Ortak Girişimi, İzmir'in değerli bölgelerinden Urla'da Palmiye Park Goya projesinin temelini attı. Palmiye Park Gaziemir, Zirvekent, Teras, Renova, Sole ve Mare'den sonra yeni projeleri arasına Goya eklendi.

Gaziemir 232 Flora ulaşım!

4 blok şeklinde yükselecek olan projede 2+1 dairelerin alanları 105 metrekareden başlıyor. Gaziemir 232 Flora ulaşım bilgisi kapsamında Çiçek Park Rezidans 'ın karşısında inşa edilecek.

Deniz'e karşı Urla: Palmiye Park Mare

Palmiye Park, İzmir’in en değerli bölgelerinden Urla Kalabak’ta yeni bir projeye başladı. Palmiye Park Mare denizi ve yeşili sevenler için 2’şer katlı 6 bloktan oluşuyor.

İzmir Palmiye Park Mare projesinin temeli atıldı!

Veryeri ve Dağıstan ortaklığının 6’ncı projesi Palmiye Park Mare’nin temeli atıldı. Mare, deniz kenarında müstakil hayatın rahatlığını site konseptinde sunuyor.

Güzelyurt Palmiye Sosyal Tesisi açıldı!

Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramiz Şiyak, Mesir Tabiat Parkı İşletmecisi Hasan Kırlıoğlu ile birlikte Palmiye Restaurant, Düğün Salonun ve Aile Çay Bahçesini hizmete açtı.

palmiye park gaziemir satılık Haberi

palmiye park gaziemir satılık

İzmir Gaziemir'de 8 dönüm alan üzerinde Ege Yapı ve CDS Yapı ortaklığıyla yaşama geçen projede 9 blokta 114 daire bulunuyor. Proje 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor.

Projedeki dairelerden satışı devam eden 100 metrekarelik son 2 oda 1 salon dairenin satış fiyatı 180 bin lira olarak belirlendi. Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

Gaziemir Palmiye Park'ta; anaokulu, sığınak, park gibi alanlar bulunuyor.

Palmiye Gaziemir Evleri lokasyon olarak; Optimum Alışveriş Merkezi'ne 800 metre, Akçay Caddesi'ne 50 metre, Havaalanına 4 kilometre mesafede bulunuyor.

Gaziemir Palmiye Park Konutları'nda anahtar teslimler hemen yapılıyor. 


0232 462 50 60

http://www.palmiyepark.com/ 


Ceren...