Patrizia Moroso konferans

Patrizia Moroso konferans

Ünlü İtalyan markası Moroso’ nun sahibi ve kreatif direktörü Patrizia Moroso 5 Haziran Çarşamba günü Haaz'da düzenlenecek konferansta mimarlar ile buluşuyor...

Fethiye Konferans Salonu'nun temeli 2018'de atılacak!

Fethiye Belediyesi bölgenin büyük ihtiyacı olan nikah ve konferans salonu için çalışmalara başladı, projenin temeli 2018'de atılacak.

Gaziosmanpaşa'daki 11 okula konferans salonu inşa ediliyor!

Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçede 11 okula konferans salonu yapılması için İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile protokol imzaladı.

Malatya Büyükşehir'den yeni konferans salonu!

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından yeni bir konferans salonu düzenlenerek hizmete sunuldu.

Nevşehir Müze ve Konferans Salonu inşaatı 2017'de başlayacak!

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Nevşehir'de kayadan oyma müze ve konferans salonu olarak projelendirilen ve 2017 yılında inşaat çalışmalarına başlanılacak olan alanda Nevşehir Müze Müdürü Murat Gülyaz'dan bilgi aldı.

Şanlıurfa Emine Göncü Lisesi Konferans Salonu tamamlandı!

Yapımı tamamlanan Şanlıurfa Emine Göncü Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nun açılışı gerçekleştirildi. Salonun açılışına birçok kişi katıldı.

Yozgat Akdağmadeni'ne 250 kişilik konferans salonu yapılıyor!

Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, yapımı devam eden 250 kişilik konferans salonu inşaatında incelemelerde bulundu. Daştan, "250 kişilik konferans ve sinema salonunun inşaat çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.

Akdağmadeni Konferans Salonu'nun ihale süreci tamamlandı!

Akdağmadeni Eski Belediye Hizmet Binası yerine yapılacak olan Konferans ve Sinema salonu projesi için çalışmalar başladı. Akdağmadeni Belediyesi maliyeti 2 Milyon 800 Bin TL olan 250 kişilik çok amaçlı salon için ihale süreci tamamlandı.

ULI Türkiye, Sağlıklı Yerleşimler Konferans ve Paneli yarın!

Urban Land Institute (ULI), Sağlıklı Yerleşimler Video Konferans ve Paneli 25 Kasım Çarşamba günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde düzenlenecek.

Yalova'ya konferans salonu ve amatör evi geliyor!

Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tamer Erbul, 90 kişilik konferans salonu ve ’amatör evi’ni şehre kazandırmak için çalışmalara başladıklarını söyledi.

1996 yılında Lütfi Kırdar Uluslararası Konferans Merkezi'nin açılışı yapılmış!

1996 yılında Lütfi Kırdar Konferans Merkezi'nin açılışı resmen yapılmış. Aynı anda 4 bin 900 kişi toplantı yapabilecek kapasitede olan Konferans Merkezi'nde ilk kongre Bilgisayar Kongresi olacakmış.

UNESCO'da Göbeklitepe'yi tanıtan konferans verildi!

FRANSA'DA Anadolu'nun tarihi zenginliklerinden biri olan Göbeklitepe ile ilgili bir konferans gerçekleştirildi. UNESCO Fransa'da "Göbeklitepe neolitik yerleşim alanı; dinin doğuşu ve medeniyetin yükselişi' temalı konferans verildi.

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği'nden iki konferans!

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği, " Ülkesel Fizik Plan " ile " Lefkoşa " konularında iki ayrı konferans düzenliyor. Konferanslar bugün ve perşembe günü birlik lokalinde gerçekleşecek.

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği'nden iki konferans!

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği, “Ülkesel Fizik Plan” ile “Lefkoşa” konularında iki ayrı konferans düzenliyor. Konferanslar yarın ve perşembe günü birlik lokalinde gerçekleşecek...

Patrizia Moroso konferans

Patrizia Moroso konferans Patrizia Moroso konferans


Moroso’ nun İstanbul’ daki tek temsilcisi olan “Haaz”, geçen yıl 60. yılını kutlayan markanın sahibi ve kreatif direktörü olan  “Patrizia Moroso”, Haziran ayında yapılacak konferans ile mimarlarla bir araya geliyor.


Moroso ürünlerini 1952 yılından bu yana İtalya’ nın Udine şehrinde kaliteli ve çevre duyarlılığı sertifikalı mobilyalar üreten ünlü İtalyan mobilya devi Moroso, dünyanın en tanınmış tasarımcılarından Ron Arad, Patricia Urquiola, Ross Lovegrove, Konstantin Grcic, Alfredo Haberli, Marcel Wanders, Tokujin Yoshioka, Nendo ve Ayşe Birsel isimleri ile çalışarak, tüketicinin yaşam stilini, ihtiyaçlarını ve alanları efektif kullanma biçimini dikkate almasıyla tanınıyor. 

Markanın yaratıcısının kızı ve aynı zamanda Moroso’ nun kreatif direktörü Patrizia Moroso, Haaz’ da mimarlarla buluşacağı konferansta aynı zamanda markanın 60 yıllık hikayesini anlatan “Metamorphosis” kitabınıda lanse ediyor...