AVM Yatırımları Konferansı uzman, yazar ve yönetici konuşmacıları buluşturuyor!

AVM Yatırımları Konferansı uzman, yazar ve yönetici konuşmacıları buluşturuyor! AVM Yatırımları Konferansı uzman, yazar ve yönetici konuşmacıları buluşturuyor!

AYD tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen AVM Yatırımları Konferansı bu yıl da birbirinden değerli uzman, yazar ve de yönetici konuşmacıları bir araya getirerek buluşturuyor...I- )  “Yönetim ve Pazarlamada Miyopluk” üzerine konuşacak London Business School Öğretim Üyesi - Yazar  Freek Vermeulen, London Business School’da öğretim üyesi ve 

“İş Dünyasında Gerçekte Neler Oluyor?” kitabının yazarı. Yönetim ve pazarlamada şehir efsanelerini yıkan otorite olarak tanınan Vermeulen, sorgulamadan yapageldiğimiz çoğu uygulamanın ve tekniğin neden gereksiz olduğunu, araştırma sonuçları ve eğlenceli örneklerle çarpıcı şekilde anlatacak. Vermuelen; BP, Fiat Group, IBM, Lufthansa, Sara Lee ve Vodafone gibi şirketlerin danışmanı olan, Eğitimde Mükemmellik Ödülü (Excellence in Teaching Award) gibi çok sayıda ödülün sahibi.II-) The Sound Agency Başkanı, Ses ve İletişim Uzmanı, Yazar Julian Treasure; 

İş yaşamının ses dâhisi, kuruluşlara kendileri için “doğru sesi” bulmalarının yolunu gösteriyor. Satışları ve müşteri mutluluğunu artırmanın en önemli araçlarından birinin ses tasarımı olduğunu söyleyen Treasure; alışveriş merkezlerinde ve diğer mekânlarda yaptığı örnek çalışmaları ve alınan olumlu sonuçları anlatıyor.


Treasure; doğru bir “ses ortamı” yaratmanın marka algısını, satın alma olasılığını, müşterilerin markayla iletişim kurma arzusunu nasıl etkilediğini anlatacak. Böylece AVM sektörünün önde gelen temsilcilerine iyi göründüğü kadar kulağa da iyi gelen, amacına uygun, yaşam kalitemizi yükselten, sağlığımızı, sosyal davranışlarımız ve verimliliğimizi artıran mekânlar  tasarlamaları için yol gösterecek.
Harrods, Capital Shopping Centers, Sonae Sierra, Nokia,Marks & Spencer, Jumeirah, Waldorf Astoria gibi çok sayıda şirkete danışmanlık veren Treasure, How to Use Sound in Your Business (İş Dünyasında Sesi Nasıl Kullanabilirsiniz) kitabının yazarı.


III-) Bangkok,Şanghay ve İstanbul ofisleriyle tüm dünyada ödüllü projelere imza atan Concept i Kurucusu – CEO’su Geoff Morrison “AVM’yi yenilemek: Ne Zaman? Nasıl? Ne Kadar Yatırımla” başlıklı konuşmasında  AVM’lerde yenileme konusunu, AVM’lerin bugünün dinamik perakende dünyasında çekiciliğini,başarısını ve farkındalığını nasıl sürdüreceğini ele alacak. Uluslararası projelerinin yanı sıra ülkemizde de yenileme projeleri üstlenen Morrison’dan, hedefe ve pratiğe yönelik, örneklerle bezenmiş bir oturum.