PMT İnşaat Makine Elektronik Gıda Hizmet Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

PMT İnşaat Makine Elektronik Gıda Hizmet Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

PMT İnşaat Makine Elektronik Gıda Hizmet Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Polat Ali tarafından 500 bin TL'lik sermaye bedeli ile 5 Şubat'ta kuruldu.

Güven Güleşçe: İnşaat ve doğalgaz sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerim var!

Fenerbahçe İş Adamları Derneği (FBİAD) Başkanı Güven Güleşçe, derneğe ilişkin ve kendisiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Güven Güleşçe, makine mühendisi olduğunu ancak inşaat, doğalgaz ve sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri olduğunu söyledi.

Adessa Endüstriyel Makine Metal Kimya İnşaat Hırdavat Orman Ürünleri İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Adessa Endüstriyel Makine Metal Kimya İnşaat Hırdavat Orman Ürünleri İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. bugün Maltepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Eren Köse tarfından kuruldu.

Simgegm Elektrik İnşaat Makine Hırdavat Peyzaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Simgegm Elektrik İnşaat Makine Hırdavat Peyzaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Faruk Cebecioğlu tarafından kuruldu.

Metropool İnşaat Makine Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Metropool İnşaat Makine Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ramazan Duman tarafından kuruldu.

Tek Havuz Teknik İnşaat Makine Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tek Havuz Teknik İnşaat Makine Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şile'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Veysal Kayar tarafından kuruldu.

Yapı İşleri İnşaat Makine ve Elektrik Tesisatı Genel Teknik Şartnamelerine Dair Tebliğ'de Değişiklik!

Yapı İşleri İnşaat, Makine ve Elektrik Tesisatı Genel Teknik Şartnamelerine Dair Tebliğ’de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ bugünkü 31343 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Promim Yapı Mimarlık İnşaat Otomotiv Makine Bilgisayar Elektrik İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Promim Yapı Mimarlık İnşaat Otomotiv Makine Bilgisayar Elektrik İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 10 bin TL sermaye bedeli le M.Mustafa Doğan tarafından kuruldu.

Bakanlık bünyesine inşaat işçisi alımlarının yapılması istemi mecliste!

Bakanlık bünyesine çevre, inşaat, jeoloji, harita, makine, maden ve endüstri mühendisi ile şehir plancısı alımlarının yapılması istemi meclis gündemine taşındı. CHP'li Özer, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Turco İnşaat Proje Mühendislik Makine İmalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turco İnşaat Proje Mühendislik Makine İmalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Abdulkadir Ağan ve Hatice Ağan ortaklığında kuruldu.

Kalko Medikal İnşaat Malzemeleri Makine İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kalko Medikal İnşaat Malzemeleri Makine İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Aydın tarafından kuruldu.

Kz Trade İnşaat Makine Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kz Trade İnşaat Makine Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi Güngören’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Gündoğdu ve Sinan Ük tarafından kuruldu.

Prof Mühendis Proje Elektrik İnşaat Taahhüt Makine Ve Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Prof Mühendis Proje Elektrik İnşaat Taahhüt Makine Ve Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Recep Avcu tarafından kuruldu.

Prof Mühendis Proje Elektrik İnşaat Taahhüt Makine Ve Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Prof Mühendis Proje Elektrik İnşaat Taahhüt Makine Ve Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Recep Avcu tarafından kuruldu.

PMT İnşaat Makine Elektronik Gıda Hizmet Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Haberi

PMT İnşaat Makine Elektronik Gıda Hizmet Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

PMT İnşaat Makine Elektronik Gıda Hizmet Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Polat Ali tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 5 Şubat'ta kuruldu. 


PMT İnşaat Makine Elektronik Gıda Hizmet Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri.


PMT İnşaat Makine Elektronik Gıda Hizmet Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Şişli, Harbiye, Elma Dağ İşhanı, No:32...