Prestige XL evlerinin paratonerleri

Prestige XL evlerinin paratonerleri

Pırlanta Erciyes, konut inşaatlarında ilk kez Eyfel Kulesi benzeri paratoner kullanarak, bir yeniliğe daha imza attı. Özellikle gece saatlerinde ışıl ışıl görüntüsüyle dikkat çeken paratonerler, görsel bir şölen sunuyor...

Bechkam ailesi kır evlerinin bahçesine ada yaptırıyor! 

David ve Victoria Beckham çifti, Cotswolds’ta bulunan evleri için servet harcamaya devam ediyor. Daha önce evlerinin bahçesine yapay göl yaptırma kararı alan çift, gölün üzerine ada inşa edecek.

Malatyalı depremzedeler 10 aydır evlerinin yapılmasını bekliyor!

Elazığ’da 24 Ocak’ta yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremden etkilenen ve Malatya’da ağır hasar aldığı sebebiyle evleri yıkılan depremzedeler 10 aydır evlerinin yapılmadığını ve yetkililerin ise bilgi vermekten kaçındıklarını ileri sürdü. 

Emlakjet, emlakçılar için Prestige dönemini başlatıyor!

Yeni nesil emlak bulma uygulamalarından Emlakjet, emlakçılar için kendilerini ayrıcalıklı hissedecekleri yeni bir uygulamayı hayata geçiriyor. Emlakjet ‘Prestige’ dönemi ile üye emlak danışmanlarının tüm ihtiyaçlarını ve işlerini 360 derece ele alarak danışmanlarına çözüm sunuyor. 

Nea Vourla Konut Sitesi'ne XL Mimarlık Mühendislik imzası!

İzmir Urla’daki Nea Vourla Konut Sitesi projesi, Mimar Arda Işık liderliğindeki XL Mimarlık + Mühendislik tarafından tasarlandı.

XL Mimarlık ve Mühendislik Nea Vourla Konut Sitesi’ni tasarladı!

Mimar Arda Işık’ın önderliğinde ulusal ve uluslararası ölçekte ödüllü mimari ve iç mimari projeler hayata geçiren XL Mimarlık + Mühendislik tasarımı Nea Vourla Konut Sitesi, bölgenin mimari özelliklerini yansıtan tasarımıyla ön planda tutuyor.

Prestige Konutları'nda 24.1 milyon TL'ye satılık 3 daire!

İstanbul Anadolu 5. İcra Dairesi, Üsküdar'da bulunan Prestige Konutları'nı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 24 milyon 142 bin TL olarak belirlendi.

TİKA, Gürcistan'da 45 Ahıska Türkü ailenin evlerinin tadilatını yaptı!

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı Gürcistan’ın Ahıska ve Gori şehirlerinde ikamet eden 45 Ahıska Türkü aileye, evlerinin tadilatını yaparak sera desteği sağladı ve seracılıkla ilgili eğitimler verdi.

Prestige Grup iflas davası 17 Temmuz'da!

Hasan Ülger, Prestige Grup Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi aleyhine iflas davası açtı. Davanın yargılaması 17 Temmuz günü saat 13:50'ye bırakıldı...

XL Mimarlık+Mühendislik'e The DNA Paris Design Awards 2020’den iki ödül!

The DNA Paris Design Awards 2020’de en iyiler ödüllendirild. XL Mimarlık+Mühendislik, “İrme Elektrik Genel Merkez Binası” ve “WITHCO Coworking Space” projeleri ile iki ayrı ödülü almaya hak kazandı.

İrme Elektrik Headquarters’a XL Mimarlık ve Mühendislik imzası!

Mimar Arda Işık’ın önderliğinde ulusal ve uluslararası ölçekte ödüllü mimari ve iç mimari projeler hayata geçiren XL Mimarlık+Mühendislik tasarımına sahip İrme Elektrik Headquarters, çevreye, kente ve çalışanların hayatını değerlendirecek bir genel merkez olarak kurgulanacak.

Büyükçekmece Prestige Evleri’nde fiyatlar 600 bin TL’den başlıyor!

Büyükçekmece’de Prestige Group imzasıyla yükselen prestij evlerinde daire fiyatları 600 bin TL’den başlıyor. Daireler ise hemen teslim ediliyor…

Elazığ'da depremzedeler yeni evlerinin anahtarlarını aldı! 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Elazığ'da seferberlik ilan eden TOKİ, depremde evleri yıkılan ve isimleri kurayla belirlenen vatandaşlara yeni evlerinin anahtarlarını teslim etmeye başladı...

Ayda ve Robbie Williams Beverly Hills’teki evlerinin kapılarını açtı!

Ayda ve Robbie Williams çifti Beverly Hills’teki evlerinin kapısını Elle dergisine açtı. 25 bin metrekarelik evin 10 yatak odası bulunuyor....

Prestige XL evlerinin paratonerleri

Prestige XL evlerinin paratonerleri Prestige XL evlerinin paratonerleri


Pırlanta Erciyes Şirketler Grubu Genel Müdürü Ferhat Beluk, Prestige XL Projesine ait iki blokta kullandıkları ve Eyfel Kulesi’nin bir minyatürünü andıran yapının tesadüf olmadığını belirterek, "Şirket olarak hiç yapılmayanı ya da yapılamayanı yapmak gibi bir alışkanlığımız var. Bir şeyi ilk kez yapıyor olmak bize ayrıcalık katan en önemli değerlerin başında geliyor" dedi.


Sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek bunları Adana’daki konut inşaatlarına taşıdıklarını anlatan Ferhat Beluk, şunları kaydetti:


"Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çekmeyi amaçlayan bu çalışmalarımız fark ediliyor. Böylesine güzel her yeniliğimizi konut projelerimizde standartlarımız arasına dahil ediyoruz. Biz şunu istiyorduk; bizim inşaatlarımız kapısındaki tabelasına bakılmadan Erciyes İnşaat ürünü olduğu belli olsun. Bunu da başardığımıza inanıyorum. Aldığımız olumlu tepkiler, bizi tüm dünyadaki yenilikleri Adana’ya daha fazla taşıma konusunda teşvik ediyor....