projeden ev satışı

projeden ev satışı

İstanbul'da projeden 3+1 daire alan bir vatandaş ödemenin bir miktarını peşin kalan kısmını ise banka kredisiyle yapmak istedi. Eve gelen eksper evin 3 odalı olmadığını ve kredi verilemeyeceğini söyledikten sonra hukuki süreç başlattı.

Konut satış ofislerinde bayram mesaisi!

Merkez Bankası’nın geçtiğimiz haftalarda yaptığı faiz indirimi sonrasında kamu bankaları da konut kredi faiz oranlarını yüzde 0,99’a çekmesi bayramda satış ofislerini hareketlendirdi.

Projeden konut alanlar dikkat!

Projelerden konut almak, yakın bir zamanda daha çok kar amacı ile yapılan bir yatırım aracı iken günümüzde projelerin sayısınında artmasıyla daha çok barınma ihtiyacını karşılamak için tercih edilen bir yöntem oldu. 

Projeden ev alırken bunlara dikkat edin!

Konut satışlarında yaşanan gelişmeler sonrasında vatandaşlar ev sahibi olmak için yeni projeleri talep ediyor. Markalı konut projelerine ilgi gösteren vatandaşlar diledikleri gibi bir eve sahip olmanın yollarını araştırıyor. Peki projeden ev almak için nelere dikkat edilmeli?

Projeden krediyle ev alacaklar dikkat!

Projeden ev almak yakın bir zamanda daha da avantajlı hale geldi. Peki projeden ev alanların neye dikkat etmesi gerekiyor? İnşaat halindeki konuta kredi çıkar mı?

Projeden ev alırken nelere dikkat edilmeli?

İstanbul'da projeden 3+1 daire alan bir vatandaş ödemenin bir miktarını peşin kalan kısmını ise banka kredisiyle yapmak istedi. Eve gelen eksper evin 3 odalı olmadığını ve kredi verilemeyeceğini söyledikten sonra hukuki süreç başlattı.

Projeden ev alanlar dikkat! 

Hürriyet yazarı Sefer Levent, bugünkü köşe yazısında projeden ev alanların dikkatli olması gereken hususları kaleme aldı...

Projeden ev almak isteyenlerin cayma hakkı var mı?

Posta yazarı Tamer Heper, okuyucusunun ''Konut projelerinden ev almak isteyenlerin cayma hakkı var mıdır?'' sorusuna yanıt verdi.

Bolu'da ev satışı kanlı bitti!

Bolu Gölyüzü Mahallesi’nde iki kişi arasında ev alım satım meselesi nedeniyle tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışma kanlı bitti.

Projeden daire alırken dikkat edilecek 5 nokta!

Avukat Kadir Kurtuluş, projeden ev almak isteyenlere uyarıda bulundu. İşte projeden daire alırken dikkat edilecek 5 nokta...

Projeden ev alırken dikkat edilmesi gereken 11 madde!

Altın Emlak Genel Müdür Yardımcısı Sezer Yunus, projeden ev alacakları uyardı. İşte projeden ev alırken dikkat edilmesi gereken 11 önemli madde...

Yeni Zelanda'da yabancılara ev satışı yasaklandı!

Yeni Zelanda'da emlak fiyatlarının düşmesi için yeni bir karar alındı. Ülkedeki konut fiyatlarının düşmesi için yabancılara emlak satışı yasaklandı.

Selçuk Yöntem 2 milyon liraya ev aldı!

Ünlü oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem Philippe Starck’ın imzasını taşıyan projeden ev satın aldı.

Nuvo Dragos’ta bitmiş ev fırsatı!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Nuvo Dragos projesinde bitmiş ev fırsatı sunuluyor. İnşaatı tamamlanmış olan Nuvo Dragos’ta ev sahibi olmak isteyenlere, bitmiş projeden konut satışı gerçekleştiriliyor.

Venezia Mega Residence’ta 100 TL'ye ev satışı!

Venezia Mega Outlet'te Venedik Alışveriş Karnavalı gerçekleşti. Karnavalda Venezia Mega Residence’tan 100 TL'ye ev satışı yapıldı.

Nazenin Konakları'ndan ev alanlar henüz taşınmadan komşu oldu!

Nazenin Konakları'ndan ev alanlar ‘Komşu Tanışma ve Kaynaşma Etkinliği’ ile bir araya geldi. Projeden ev alanlar 2018 yılının ilk aylarında taşınacak olmalarına rağmen şimdiden tanışıp yakın ilişki kurmaya başladılar.

projeden ev satışı

projeden ev satışı projeden ev satışı

İstanbul'da projeden 3+1 daire konut bir kişi ödemenin bir miktarını peşin kalan kısmını ise banka kredisiyle yapmak istemesi üzerine eve gelen eksper evin 3 odalı olmadığını ve kredi verilemeyeceğini ifade ettikten sonra hukuki süreç başladı. Posta Gazetesi yazatı Sefer Levent, bugünkü yazısında ''Projeden ev alanlar nelere dikkat etmeli?'' sorusunu yanıtladı. İşte o haber...

Bir okurumun gönderisini okuduğumda çok şaşırdığımı itiraf etmeliyim. Konu özetle şöyle. İstanbul Maltepe’de 3+1 sıfır daire alıyor. Bir kısmını peşin ödüyor. bir kısmı için de 6 ay sonrasına senet yapıyor. Senet günü geldiğinde bankaya kredi için başvuruyor. O da ne. Banka satılan dairenin krediye uygun olmadığını 2 odanın yan dairede gözüktüğü bilgisini veriyor ve talebi reddediyor. Okurumu yanıltan firmanın çözüm önerisi ise hayli ilginç. Resmi evraklarda gözükmeyen...