Propline Teknoloji Yatırımlar adres

Propline Teknoloji Yatırımlar adres

Propline Teknoloji Yatırımlar Anonim Şirketi Sarıyer'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Levent Deveci, Muhammed Zidan, Emin Cem Okcu ve Hakan Bucak ortaklığında kuruldu.

Propline Teknoloji Yatırımlar Anonim Şirketi kuruldu!

Propline Teknoloji Yatırımlar Anonim Şirketi Sarıyer'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Levent Deveci, Muhammed Zidan, Emin Cem Okcu ve Hakan Bucak ortaklığında kuruldu.

İnşaat yatırımları geriledi mi?

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank yaptığı açıklamada, "Yatırımlar azalmıyor, güçlü bir şekilde artıyor. 4. çeyrek itibarıyla sadece inşaat yatırımlarında gerileme varken makine teçhizat yatırımları yüzde 38, diğer aktifler ise yüzde 16 artış gösterdi." dedi.

Faha Ventures Teknoloji Yatırımları ve Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Faha Ventures Teknoloji Yatırımları ve Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi Ataşehir'de 400 milyon TL sermaya bedeli ile Faruk Kalkavan ve Muhammed Halit Sönmez tarafından kuruldu. 

Hamdi Akın: Yatırımlarımızda start up’ların payı artacak!

2021'de ciddi birleşme ve satın almalar olmasını bekleyen Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, bu süreçte start up'lara yatırımların artacağını öngörüyor. Akfen'in de özellikle teknoloji ve biyokimya start up'larına yatırım yapacağını söylüyor.

Anka İstanbul Teknoloji ve Ofis Yatırımları Limited Şirketi kuruldu!

Anka İstanbul Teknoloji ve Ofis Yatırımları Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Bekir Kekeç tarafından kuruldu.

Doğuş Grubu yeni yatırımlarıyla büyüyor!

Ayhan Şahenk'in kurup büyüttüğü Doğuş Holding, yatırımlarına hız verdi. Doğuş Grubu, teknoloji, spor ve eğlence alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesine devam ediyor. 

Çin'de inşaat ve teknoloji yatırımları ön plana çıkıyor!

Çin Halk Cumhuriyeti, 2050 yılına kadar modern ve zengin bir tüketim toplumu yaratma hedefine kilitlendi. Çin'de inşaat ve teknoloji yatırımları hız kesmedi.

Kamu yatırımlarına tam gaz devam!

Orta Vadeli Mali Plan’a göre kamu yatırımları, özel sektör yatırımlarını tamamlayacak. 2018 bütçesinde eğitim, sağlık, bilim-teknoloji, ulaştırma, sulama, içme suyu ve kanazalizasyon yatırımları öncelikli olacak..

Kocaeli yatırımları Sırrıpaşa’da görüşüldü!

Kocaeli’deki yatırımlar Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda ele alındı. Sırrıpaşa Konağı’nda yapılan toplantıda Kocaeli yatırımları daire başkanları ve il müdürleri katılımıyla görüşüldü.

Kocaeli yatırımları Sırrıpaşa’da görüşüldü!

Kocaeli’ deki yatırımlar Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda ele alındı. Kocaeli Sırrıpaşa Konağı ’nda yapılan toplantıda Kocaeli yatırımları görüşüldü.

Migros teknoloji yatırımlarını sürdürüyor!

Migros, verimlilik stratejisi ile 80 mağazanın yatırım tutarı kadar tasarruf sağladı. Genel Müdür Özgür Tort yaptığı açıklamada “Büyümeye devam ederken teknoloji yatırımlarımız da hızlandı" dedi

Ege Seramik teknoloji yatırımlarını sürdürüyor!

Ege Seramik teknoloji yatırımlarını sürdürüyor. Ege Seramik, 2009 yılında Türkiye ile tanıştırdığı ve çok detaylı görüntülerin seramik yüzeyine aktarılabildiği Digital Tile teknolojisini yeni yatırımlarla geliştiriyor.

Siyahbeyaz Gayrimenkul Gıda Teknoloji ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Siyahbeyaz Gayrimenkul Gıda Teknoloji ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi, Hacı Sabancı, Hasan Cüneyt İlçöl tarafından 60 bin TL'lik sermaye ile 9 Ocak'ta Üsküdar, Kandilli'de kuruldu.

Propline Teknoloji Yatırımlar adres Haberi

Propline Teknoloji Yatırımlar adres

Propline Teknoloji Yatırımlar Anonim Şirketi Sarıyer'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Levent Deveci, Muhammed Zidan, Emin Cem Okcu ve Hakan Bucak ortaklığında kuruldu.

Propline Teknoloji Yatırımlar Anonim Şirketi konusu:
Şirketin ana faaliyet konusu, gayrimenkul projelerinin ve gayrimenkullerin geliştirilmesi, ekspertizi, satışı, pazarlanması, yönetimi ve bunlarla ilgili diğer her türlü hizmet ve danışmanlığın bir teknolojik ve yazılımsal altyapı/platform üzerinden müşterilere sunulması; yazılım ve aplikasyonların kodlanması, geliştirilmesi, yurt içinde veya yurt dışında kullandırılması, kiralanması, yayınlanması ve sair şekilde ticarileştirilmesi faaliyeti göstermektir. Şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki iş ve işlemleri gerçekleştirebilir: (a) Web siteleri kurmak, internet yayınları yapmak, sosyal paylaşım ağları ve televizyon programlarında benzeri tanıtım faaliyetlerinde bulunmak; (b) Faaliyet konusu dâhilinde olan menkul ve gayrimenkulleri almak, inşa etmek, satmak, kiralamak,...