09 / 12 / 2022

Queen Park iletişim bilgileri

Queen Park iletişim bilgileri

Başkent Ankara’da konforlu ve rahat yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan’ın yeni projesi Queen Park bölgeyi “taçlandıracak” Uransan’ın bölgedeki beşinci projesi Queen Park, diğer projelerden oldukça farklı olacak.

Selçuklu Kanyon Park iletişim

Seha Yapı tarafından hayata geçirilen Kanyon Park projesi 98 adet daire ve 7 adet ticari alandan meydana geliyor. Sekçuklu Kanyon Park iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Kartal Deluxia Park iletişim!

Kartal Deluxia Park iletişim ve adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Teknik Yapı Deluxia Park projesinde konut ve ofisler bulunuyor...

Pendik Evra Park iletişim bilgileri!

Evra Group imzasıyla hayata geçirilen Pendik Evra Park projesi 72 konut ve 36 dükkandan meydana geliyor. Pendik Evra Park iletişim bilgileri...

Ayazağa Vadi İstanbul Park iletişim!

Ayazağa Vadi İstanbul Park iletişim için satış ofisi telefon numarası 444 53 35 olarak belirtiliyor. Banka kredisiyle 120 ay vade imkanı sunan projede konutlar 1+1'den 5+1'e kadar farklı şekilde tasarlandı.

Şişli Vadistanbul Park iletişim!

Şişli Vadistanbul Park iletişim için 444 53 35 numaralı telefondan satış ofisiyle görüşebilirsiniz. 120 bin metrekaresi ofis alanından oluşan projenin 2016 yılında tamamlanması planlanıyor.

Queen Central Park Sinpaş GYO iletişim!

Queen Central Park Sinpaş GYO iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Şişli Bomonti'de yükselen Queen Central Park projesinde daireler 2018 yılı Mayıs ayında teslim ediliyor...

Vadistanbul Park iletişim bilgileri!

Toplam 120 bin metrekare ofis alanı olan proje Vadistanbul projesinin son etabı olarak yükseliyor. Vadistanbul Park iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 53 35 olarak belirlendi.

Davutpaşa Beyaz Park iletişim!

Davutpaşa Beyaz Park iletişim için 481 24 24 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Toplamda 370 adet dairenin yer aldığı proje Beyaz İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor.

Vadistanbul Park iletişim!

Vadistanbul Park iletişim için 444 53 35 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Toplamda 1.400 adet daire, ofis ve mağazalardan oluşan projenin Aralık ayı içerisinde satışa çıkması planlanıyor.

Tarabya Therra Park iletişim!

Tarabya Therra Park iletişim için 0212 299 22 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Atatürk Havalimanı'na 38 dakika uzaklıkta hayata geçirilen projede çeşitli sosyal donatı alanlarına yer veriliyor.

Bomonti Queen Central Park iletişim!

Bomonti Queen Central Park iletişim için 444 1 440 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Toplam arsa alanı 18 bin 326 metrekare olarak belirlenen projede yüzde 1 KDV avantajı sağlanıyor.

Güneşli Sağlam Park iletişim!

Güneşli Sağlam Park iletişim için 0212 474 74 80 telefon numarasını arayabilirsiniz. Banka kredisi kullanılabilen projede konutların alanları 115 ile 150 metrekare arasında değişiyor.

Zeytinburnu Beyaz Park iletişim!

5 blok şeklinde inşa edilen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar değişiyor. Zeytinburnu Beyaz Park iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 481 24 24 olarak belirlendi.

Queen Park iletişim bilgileri Haberi

Queen Park iletişim bilgileri

Kolay ulaşım sağlanan lokasyonu ile Başkent Ankara’da konforlu ve rahat yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan’ın, kendi ismiyle anılan semtteki yeni projesi Queen Park için geri sayım başladı.

Anadolu Bulvarı sayesinde şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Urankent, Prestij, Elit, Mirage Bahçe Konutları ve Royal Plus’ın ardından yeni bir konut projesine daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


Türkiye’nin farklı bölgelerinde başarılı projeler hayata geçiren Uran Holding’e bağlı Uransan’ın bölgedeki beşinci projesi Queen Park, diğer projelerden oldukça farklı olacak.


Konforlu yaşamda yeni bir dönemi başlatarak bölgeyi “taçlandıracak” Queen Park, diğer Urankent projelerinden daha geniş ve kullanışlı 213 daireden oluşacak. Hemen önündeki 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy parkıyla da sakinlerine doğayla iç içe bir yaşam sunan proje, konut almak isteyenlere şık ve...