07 / 10 / 2022

Queen Park ne zaman teslim edilecek?

Queen Park ne zaman teslim edilecek?

Başkent Ankara’da konforlu ve rahat yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan’ın yeni projesi Queen Park bölgeyi “taçlandıracak” Uransan’ın bölgedeki beşinci projesi Queen Park, diğer projelerden oldukça farklı olacak.Kolay ulaşım sağlanan lokasyonu ile Başkent Ankara’da konforlu ve rahat yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan’ın, kendi ismiyle anılan semtteki yeni projesi Queen Park için geri sayım başladı.

Anadolu Bulvarı sayesinde şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Urankent, Prestij, Elit, Mirage Bahçe Konutları ve Royal Plus’ın ardından yeni bir konut projesine daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


Türkiye’nin farklı bölgelerinde başarılı projeler hayata geçiren Uran Holding’e bağlı Uransan’ın bölgedeki beşinci projesi Queen Park, diğer projelerden oldukça farklı olacak.


Konforlu yaşamda yeni bir dönemi başlatarak bölgeyi “taçlandıracak” Queen Park, diğer Urankent projelerinden daha geniş ve kullanışlı 213 daireden oluşacak. Hemen önündeki 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy parkıyla da sakinlerine doğayla iç içe bir yaşam sunan proje, konut almak isteyenlere şık ve konforlu bir alternatif olarak öne çıkıyor.


1+1’den 4+1’e farklı konut seçenekleriyle hem oturum hem de yatırım düşünenler için ayrıcalıklı bir adres olacak Queen Park’ın 2016 yılı Haziran sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Geri Dön