07 / 12 / 2022

Queen Park son durum 2015

Queen Park son durum 2015

Başkent Ankara’da konforlu ve rahat yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan’ın yeni projesi Queen Park bölgeyi “taçlandıracak” Uransan’ın bölgedeki beşinci projesi Queen Park, diğer projelerden oldukça farklı olacak.

Ümraniye-Ataşehir-Göztepe metro hattının ihalesi bugün!

Ümraniye-Ataşehir-Göztepe metro hattının ihalesi bugün saat 10:00'da gerçekleşecek. Toplam 11 istasyonun yer aldığı Ümraniye-Ataşehir-Göztepe metro hattı projesinin ilk durağı Göztepe 60.Yıl Parkı son durağı ise Kazım Karabekir istasyonu olacak.

Urankent Queen Park projesinde son dört daire!

Saray konforunda yaşam sunan Queen Park, teslim edileceği güne yaklaşıyor. Başkent Ankara’nın en hızlı satılan projelerinden olan Queen Park’ta son 4 konut, kalite ve lüksle tanışmak isteyen sahiplerini bekliyor…

Ankara Queen Park teslim tarihi ne zaman?

Ankara Queen Park Evleri projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 450 bin liradan başlıyor. 213 konutluk Queen Park Evleri Ankara projesinde teslimler bu yıl başlıyor...

Antalya Queen Park Türkiz Otel 45 milyon TL'ye satılıyor!

Şekerbank T.A.Ş. Genel Müdürlüğü, Antalya Kemer'de yer alan Queen Park Türkiz Otel'i açık artırma usulüyle satacak. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 45 milyon TL olarak belirlendi.

Olimpa Park: Son daireler için avantajlı teklifler!

Bütçeye ve ödeme şekline göre özel avantajlar sunan Olimpa Park Plus, %30 Peşin 36 Ay 0 Faiz ve 120 Aya Kadar Vade fırsatıyla sizleri Başakşehir’in merkezinde yaşamaya davet ediyor.

Uransan Queen Park projesine yoğun ilgi!

Uransan’ın Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, Eylül ayında ülke genelinde konut satış rakamlarının düşmesine rağmen Uransan’ın satışını katlayarak devam ettirdiğini Eylül 2014’te başlayan satışlarda yüzde 75 oranına ulaştıklarını belirtti.

Bomonti Queen Park satış fiyatları!

Bomonti Queen Park satış fiyatları 894 bin 755 TL'den başlayarak değişiyor. 900 konutluk Sinpaş Queen Central Park projesinde daire teslimleri Mayıs 2018 yılında yapılıyor...

Urankent Queen Park'ta söz çocukların!

Son yıllarda ataerkil yapıyı geride bırakarak karar verme mekanizması haline gelen kadınlar artık bu görevi çocuklarına devrediyor. Çelik, "Satış ofisimize gelen ailelerin konut alırken çocuklarının yaşam alanlarına dikkat ettiklerine şahit oluyoruz" dedi

Uralkent Queen Park projesinin yüzde 60'ı satıldı!

Firmanın Urankent'teki 6'ncı projesi Queen Park, yaza özel yüzde 0.55'lik faiz kampanyasıyla konut alıcısının dikkatini çekerken, ağustos ayını da fazla mesai yaparak geçirdi.

Kur artışı Queen Park projesini etkilemedi!

Ülke gündeminin bir hayli yoğun olması elbette en fazla ekonomiyi, dolaylı olarak da ekonominin lokomotifi inşaat sektörünü etkiliyor. Yüzde 0,55’lik faiz kampanyasına imza atan Urankent ise ziyaretçi sayısını her geçen gün artırıyor.

Urankent Queen Park'ta faizler 0,55'e düştü!

Başkentte kendi İsimleriyle anılan bir semt oluşmasını sağlayan Uransan A.Ş., yeni projeleri Oueen Park'ta, konut almak isteyenlere sunduğu ödeme kolaylıklarıyla da öne çıkıyor.

Queen Park'ta kampanya!

Queen Park'tan ağustos boyunca konut alanlar, yüzde 0.55 faiz oranı kampanyasıyla saray konforunda eve daha kolay sahip olacak.

Queen Park'tan Ağustos ayı kampanyası!

Queen Park'tan ağustos boyunca konut alanlar, yüzde 0.55 faiz oranı kampanyasıyla saray konforunda eve daha kolay sahip olacak...

Queen Park son durum 2015 Haberi

Queen Park son durum 2015

Kolay ulaşım sağlanan lokasyonu ile Başkent Ankara’da konforlu ve rahat yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan’ın, kendi ismiyle anılan semtteki yeni projesi Queen Park için geri sayım başladı.

Anadolu Bulvarı sayesinde şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Urankent, Prestij, Elit, Mirage Bahçe Konutları ve Royal Plus’ın ardından yeni bir konut projesine daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


Türkiye’nin farklı bölgelerinde başarılı projeler hayata geçiren Uran Holding’e bağlı Uransan’ın bölgedeki beşinci projesi Queen Park, diğer projelerden oldukça farklı olacak.


Konforlu yaşamda yeni bir dönemi başlatarak bölgeyi “taçlandıracak” Queen Park, diğer Urankent projelerinden daha geniş ve kullanışlı 213 daireden oluşacak. Hemen önündeki 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy parkıyla da sakinlerine doğayla iç içe bir yaşam sunan proje, konut almak isteyenlere şık ve...