Ras Al Khamiah

Ras Al Khamiah

Ekonomi Bakanlığı ile Re'sul Hayme (Ras Al Khaimah-RAK) Serbest Ticaret Bölgesi arasında serbest bölgeleri arasında işbirliğine yönelik iyi niyet anlaşması imzalandı. İmza töreni Re'sul Hayme'deki bir otelde gerçekleşti

Ras Al Khamiah'da 50 hektarlık yapay bir ada inşa ediliyor!

İspanya'nın dünyaca ünlü spor kulübü Real Madrid Ras Al Khamiah'da 50 hektarlık yapay bir ada inşa ediyor...

Evimiz Kocaeli'de evini bugün al, kredini seneye öde kampanyası uzatıldı!

İstanbul’a komşu konumda bulunan ve tek etapta 936 konutla Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olan Evimiz Kocaeli’nde, 30 Nisan’da sona eren, “Evini bugün al, kredini gelecek sene öde!” kampanyasının süresi, yoğun istek üzerine uzatıldı.

Beyttürk İnşaat Al Rajhi Group ile işbirliği yaptı!

Beyttürk İnşaat, Al Rajhi Group ile işbirliğine imza attı. İstanbul, Bursa ve Yalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında ortaklık yapmak üzere bir mutabakat zaptı (MoU) imzaladı.

Beyttürk İnşaat ve Al Rajhi Group'tan işbirliği!

Beyttürk İnşaat, Suudi Arabistan firması Al Rajhi Group ile işbirliğine imza attı. İki firma, İstanbul, Bursa ve Yalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında ortaklık yapmak üzere bir mutabakat zaptı (MoU) imzaladı..

Beyttürk İnşaat, Al Rajhi Group ile işbirliği mutabakatı imzaladı!

Beyttürk İnşaat, Suudi Arabistan’ın önde gelen kuruluşlarından Al Rajhi Group ile İstanbul, Bursa ve Yalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında işbirliği yapmak üzere bir mutabakat zaptı (MoU) imzaladı.

Al Helwani İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Helwani İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Ziad Al Helwani tarafından 300 bin TL'lik sermaye ile 12 Mayıs'ta Karadeniz Han Apartmanı'nda kuruldu.

Shurak Al Ajdad Gayrimenkul Turizm İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Shurak Al Ajdad Gayrimenkul Turizm İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, Mohammad M Mad Almarzıuq, Khaled Issam A H D Almarzooq tarafından 11 Mayıs'ta kuruldu.

Fatih Al Khair Gayrimenkul Turizm İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Fatih Al Khair Gayrimenkul Turizm İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, Mohammad M Mad Almarzooq, Khaled Issam A H D Almarzooq tarafından 11 Mayıs'ta kuruldu.

Al Deiri Gayrimenkul Tıbbi Cihazlar Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Deiri Gayrimenkul Tıbbi Cihazlar Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hanan Kasem Ahmad tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 7 Mayıs'ta kuruldu.

Al Hammami Kardeşler Gayrimenkul ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Hammami Kardeşler Gayrimenkul ve Genel Ticaret Limited Şirketi, MHD Saleh Alhammami tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 21 Nisan'Da Fatih, Balat Mahallesi'nde kuruldu.

Bulvar İstanbul Başakşehir'de evini şimdi al, ödemeye 1 yıl sonra başla!

Bulvar İstanbul Başakşehir'de evini şimdi al, ödemeye 1 yıl sonra başla kampanyası devam ediyor. Daire fiyatlarının 387 bin TL'den başladığı projede teslimler Haziran 2016'da yapılacak.

Kalekent Evleri'nde bugün al gelecek yıl öde kampanyası!

GUL inşaat Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü'nde yükselen Kalekent projesinde, 'Yüzde 1 Peşinatla Buğun Al Gelecek Yıl Ode' kampanyası başlattı..

Suudi Arabistan prensi Al Saud Bursa'ya sağlık kenti kuracak!

Bursa İnşaat Fuarı, Körfez ülkelerinden gelen Arap yatırımcıların ilgi odağı oldu. Fuarı gezen Suudi Arabistan prenslerinden Al Faisal Al Saud,Bursa'da tam donanımlı sağlık kenti kurmak istiyor.

Kalekent projesinde bugün al gelecek yıl öde kampanyası!

İnşaat sektörü oyuncularından Giil İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığıyla Beylikdüzü'n de inşa edilen Kalekent projesinde, 'Yüzde 1 Peşinatla Bugün Al Gelecek Yıl Öde' kampanyası başladı.

Ras Al Khamiah

Ras Al Khamiah Ras Al Khamiah


Mutabakat zaptını Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Bülent Uğur Ecevit ile RAK Serbest Ticaret Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Ahmed Sakır Muhammed el-Kasımi imzaladı. Re'sul Hayme'deki bir otelde gerçekleşen imza törenine Türk delegasyonu ve Türkiye'deki çeşitli serbest bölgelerin yöneticilerinin yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Abu Dabi Büyükelçisi Şefik Vural Altay ile Dubai Başkonsolosu Elif Çomoğlu Ülgen de katıldı. 


İmza töreninin ardından yaptığı konuşmada Türkiye ile gerçekleştirilen bu iyi niyet anlaşmasının ticari ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir adım olduğunu belirten el-Kasımi, "Türkiye, hem RAK Serbest Ticaret Bölgesi hem de burada kurulmuş şirketler için çok önemli ve stratejik bir pazar konumunda" dedi. 


Bu anlaşmanın Türk şirketlerine Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) yeni iş ve çevre edinme fırsatları sağlayacağına dikkati çeken Ecevit ise "RAK Serbest Ticaret Bölgesi'ndeki iş...