Relux Topkapı inşaatı

Relux Topkapı inşaatı

Altunbüken Holding, Ümraniye ve Ataşehir'de geliştirdiği projelerin ardından Topkapı'ya odaklandı. Şirket, Topkapı'da 45 milyon dolarlık bir karma proje yapmayı planlıyor.

Panorama Topkapı İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Panorama Topkapı İnşaat Anonim Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Albayrak ve Süleyman Bayram ortaklığında kuruldu. 

Tahincioğlu Topkapı İnşaat ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Tahincioğlu Topkapı İnşaat ve Turizm Anonim Şirketi, Özcan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Onur Tahincioğlu Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 100 bin TL sermaye ile 2 Haziran'da Ataşehir'de kuruldu.

Beyaz inşaat, 2016'da kentsel dönüşüm projeleriyle büyüyecek!

Beyaz inşaat, 2016'da kentsel dönüşüm projeleriyle büyüyecek. Topkapı Beyaz Park Projesini hayata geçiren Beyaz, "Önümüzdeki 10 yıl içinde ağırlıklı olarak fabrika arazileri üzerinde konut, ticari alan ve otel projeleri üretmeyi planlıyoruz" dedi.

Beyaz Park Topkapı'nın inşaatı başladı!

İstanbul'da binlerce konuta imza atan, Topkapı'da; Mira Rezidans, Beyaz Rezidans 1, Beyaz Rezidans 2 gibi projeleri hayata geçiren Beyaz İnşaat, yeni projesi Beyaz Park Topkapı'nın inşaatına başladı.

Beyaz Park Topkapı Projesi inşaat çalışmaları başladı!

İSTANBUL'da binlerce konuta imza atan, Topkapı'da; Mira Rezidans, Beyaz Rezidans 1, Beyaz Rezidans 2 gibi projeleri hayata geçiren Beyaz İnşaat, yeni projesi Beyaz Park Topkapı'nın inşaatına başladı.

Avrupa Konutları Kale projesinde kaba inşaat tamamlandı!

Artaş İnşaat tarafından İstanbul Topkapı'da hayata geçen Avrupa Konutları Kale projesinde kaba inşaat bitti. Şirket yetkilileri 599 konut, 52 ofis ve 30 mağazadan oluşan projenin deprem yönetmeliğine uygun yapıldığını söyledi.

Kullar İnşaat'tan Avcılar ve Topkapı'ya Lavinya projesi!

250 bin metrekare inşaat alanına sahip arsa portföyüne sahip Kullar İnşaat, Beylikdüzü ve Büyükçekmece'de oluşturduğu Lavinya markası ile Avcılar ve Topkapı'ya odaklandı.

Avrupa Konutları Kale'de inşaatın yüzde 90'ı tamamlandı!

Avrupa Konutları'nın İstanbul Topkapı'da inşa ettiği 'Avrupa Konutları Kale' konut projesinde kaba inşaatın yüzde 90'ı tamamlandı. 650 milyon lira yatırım değerine sahip projede 599 daire yer alıyor.

Topkapı İn İstanbul satılık!

Toplam 411 bin 941 metrekare inşaat alanında yükselen proje toplam 3 bin 565 adet daireden meydana geliyor. Topkapı İn İstanbul satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Niziplioğlu Grup Şişli'deki otelinin inşaatına Nisan sonrası başlayacak!

2015 Nisan'da Mercure Hotels İstanbul Topkapı'yı faaliyete geçirecek olan Niziplioğlu Grup, Cevahir Alışveriş Merkezi'nin yanında yer alacak 2. otelinin inşaatına ise Topkapı açıldıktan sonra başlayacak.

Relux Topkapı projesi, Altunbüken İnşaat tarafından yükselecek!

Yakında lansmana çıkacak olan Relux Topkapı projesi, E5 cepheli alanda yükselecek. Altunbüken İnşaat tarafından hayata geçirilecek proje henüz projelendirme aşamasında.. Firma 2 projesinde daha hazırlıklara devam ediyor.

Biruni Üniversitesi'nde inşaat çalışmaları 1 ay sonra bitecek!

Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü'nde inşaat çalışmaları 1 ay sonra tamamlanacak. İç mekan tasarımları devam eden Biruni Üniversitesi'nde tanıtım günleri devam ediyor. Üniversite 2014 - 2015 öğretim yılında açılacak.

Topkapı İnşaat Orion Park satılık daire!

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta konumlandırılan ve de 2 etaptan meydana gelen Esenyurt Topkapı İnşaat Orion Park satılık daire fiyatları ile ilgili bilgileri haberimizden de bulabilirsiniz.

Relux Topkapı inşaatı Haberi

Relux Topkapı inşaatı

Gayrimenkul sektörüne Relux markasını yaratarak iddialı bir giriş yapan Altunbüken Holding, Topkapı'da 45 milyon dolarlık yatırımla ofis ve rezidanstan oluşacak bir karma proje hayata geçirmek için kolları sıvadı. Yeni projeler üretmek üzere hazırlıklarının yoğun bir biçimde sürdüğünü belirten Altunbüken Holding ve Relux Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken, "Topkapı'da 10 dönüm arazi üzerinde 55 bin metrekarelik karma kullanımlı bir proje geliştireceğiz. Burada 45 milyon dolarlık bir yatırımla yüzde 70'i ofis yüzde 30'u rezidanstan oluşmasını planladığımız karma bir proje yapacağız" dedi. Altunbüken, projede yer alması planlanan ünitelerin, 30 ila bin 300 metrekare arasında ihtiyaçlara göre birleştirilebilir şekilde özel elektromekanik çözümlerle inşa edileceğini vurguladı. 


'GOOGLE GİBİ OLACAĞIZ' 

Altunbüken "Relux'ü sosyal inovatif bir marka olarak tanımlıyoruz. Çünkü bir projeyi geliştirken sadece müşteri odaklı düşünmüyoruz. Analitik...