09 / 08 / 2022

Roman Abramoviç İstanbul arsa alımı

Roman Abramoviç İstanbul arsa alımı

Dünyanın en çok konuştuğu Rus milyarderlerden biri olan Roman Abramoviç'in İstanbul'daki gayrimenkul yatırımlarını hızlandırdığı konuşuluyor. İşte ayrıntılar...

Rus iş insanı Roman Abramovich AB'ye yaptırım davası açtı

Rusya Ukrayna savaşı yüzünden AB'nin yaptırım listesine alınan Rus iş insanı Roman Abramovich, hakkındaki yaptırımların kaldırılması için dava açtı. Abramovich, 19 yıldır sahibi olduğu Chelsea'yi yaptırımlar yüzünden satma kararı almıştı.

Roman Abramoviç, İstanbul'da arazi yatırımı için düğmeye bastı! 5 arazi bakıyor! 

Dünyanın en çok konuştuğu Rus milyarderlerden biri olan Roman Abramoviç'in İstanbul'daki gayrimenkul yatırımlarını hızlandırdığı konuşuluyor. İşte ayrıntılar...

Roman Abramoviç'ten İstanbul'a sır ziyaret! AB'den gelen yaptırım öncesi dikkat çeken gelişme

Rus milyarder iş adamı Roman Abromoviç, Ukrayna savaşı yüzünden zor günler geçiriyor! Putin'e yakınlığıyla bilinen Rus oligarkın özel jeti AB'nin yaptırımları öncesi İstanbul'daydı.

Muhsin Bayrak Chelsea'yi satın alıyor! Pazarlıklar başladı!

Türk iş insanı Muhsin Bayrak, Premier Lig devi Chelsea’yi satın almak için pazarlıklara başladığını duyurdu. Bayrak, ''Roman Abramoviç’in avukatları ile Chelsea’nin satın alma şartlarını görüşüyoruz. İmzalar için pazarlık aşamasındayız'' dedi.

DoubleTree by Hilton Istanbul Ataşehir Ağustos'ta açılıyor!

İstanbul Ataşehir'de Brandium AVM'nin hemen yanında faaliyette bulunan Silence Istanbul Hotel'in tabelası değiştirildi. Otel, önümüzdeki Ağustos'tan itibaren hizmet sunacak.

Akdeniz Roman Dernekleri Federasyonu'ndan kentsel dönüşüm çağrısı!

Türkiye Romanları Avrupa Konseyi Delegesi ve Akdeniz Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Ali Daylam, Mersin'de hayata geçecek kentsel dönüşüm projeleri için yatay mimarinin tercih edilmesi için çağrıda bulundu.

Yalova Roman Mahallesi'nde yıkım başlıyor!

Yalova'da Roman Mahallesi olarak bilinen Bağlarbaşı Mahallesi'nde kentsel dönüşüm çalışmaları dahilinde yıkımlar başladı. 

İstanbul’un hızlı değerlenen semtleri hangileri?

Satış Çözümleri kurucusu Soner Keleş, geçen sene İstanbul'da en çok konut satışı yapılan ilçeler ve pandemi sonrası hızlı değerlenen bölgeleri değerlendirdi...

Roman Abramovich İsrail’den 10 bin metrekarelik ev aldı!

İngiltere Premier Lig kulüpleri arasında yer alan Chelsea'nin sahibi Roman Abramovich, gayrimenkullerinin sayısını artırdı. Abramovich, İsrail’de satın aldığı villaya tam 64 milyon dolar ödedi...

Roman Abramoviç, İsrail'in en pahalı villasını satın aldı!

Rus iş adamı Roman Abramoviç'in İsrail'deki en pahalı villayı 64.5 milyon dolar bedelle satın aldı...

Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın sinyalizasyonunu ASELSAN geliştirecek!

İstanbul metrosunda ASELSAN tarafından geliştirilen sinyalizasyon sistemi kullanılacak. Sistem Kalyon-Kolin-Cengiz Marmaray iş ortaklığı ve ASELSAN işbirliğinde yapılacak...

Roman Bustan Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Şirketi kuruldu!

Roman Bustan Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 3 milyon TL sermaye bedeli ile Abdullah Şahab tarafından kuruldu.

Yenisahra'daki Romanların imar sorunu çözülecek!

Yenisahra 3'üncü Roman iftarına katılan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, 'İmar, sağlık, ulaşım gibi sorunlarınızı çözmek bizim işimiz.' dedi.

Roman Abramoviç İstanbul arsa alımı Haberi

Roman Abramoviç İstanbul arsa alımı

Roman Abramoviç, dünyanın en çok konuştuğu Rus milyarderlerden biri. Chelsea FC'nin sahibi olmasıyla da bilinen Abramoviç, Forbes listesine göre 12,9 milyar Amerikan doları servete sahip. Abramoviç, bu servetiyle Rusya'nın en zengin 11'inci zengini.

Yahudi asıllı Rus oligark Abramoviç dünyada lüks yaşamıyla da hep gündemde olan bir isim. Abramoviç'in lüks yatı, şu sıralar Türkiye'de. 140 metre uzunluğundaki lüks yat Bodrum'a demirleyince, kulisler hemen hareketlendi. 

Peki Roman Abramoviç ile ilgili neler konuşuluyor? İşte ayrıntılar...

Abromoviç Türkiye'ye yatırım mı yapacak acaba, soruları sorulmaya başladı. Bu sorular gayet normal, Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle Rus yatırımcılar birçok ülkede engellerle karşılaşıyor. Abromoviç-in de Türkiye'de yatırım yapacak olması sürpriz olmaz elbette. Yatırım konusunda bilinen net bir bilgi yok. Ancak Abromoviç'in İstanbul'da bazı gayrimenkuller satın aldığı kulislerde konuşulmaya başlandı. 

Para Dergisi'nde...