02 / 07 / 2022

Saadet Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Muhammed Güney

Saadet Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Muhammed Güney

Saadet Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Muhammed Güney, Eskişehir'de en fazla Odunpazarı ilçesinin hizmete ihtiyacı olduğunu belirterek, yeni Belediye Başkanı Kazım Kurt'a başarılar diledi. Odunpazarı'ında kentsel yenilenme yapılmalı dedi...

Olası afetlere yönelik alınacak tedbirler TBMM'de!

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, son on yılda meydana gelen doğal afetler sebebiyle afetzedelere verilen desteklere ve olası afetlere yönelik alınacak tedbirlere ilişkin soru önergesi verdi. 

Konut kira bedellerindeki artış TBMM'de!

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman konut kira bedellerindeki artışa ilişkin soru önergesi verdi. 

Tasfiye edilen faizsiz konut şirketlerinden alacaklı kişilerin akıbeti TBMM'de!

2 Temmuz 2021 tarihinde TMSF tarafından tasfiye edilen şirketlerden alacaklı olan kişilerin akıbeti TBMM gündemine taşındı. Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, konuya ilişkin soru önergesi sundu.

Türkiye'nin gündemi fahiş kiralar!

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, fahiş kira fiyatları Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a soru yöneltti.

Konut üretiminde düzenleme ve fiyat denetimi yapılmalı!

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, kiralara ilişkin düzenleme ve fiyat denetiminin yapılması gerektiğini belirtti.

Saadet Partisi'nden Kanal İstanbul raporu!

Saadet Partisi Ulaştırma ve Altyapı Politikalar Kurulu tarafından son günlerde gündemden düşmeyen çılgın proje Kanal İstanbul'la ilgili bir rapor hazırladı. Raporda, Kanal İstanbul projesinin ülke ekonomisini, ekosistemini ve milli güvenliğini nasıl etkileyeceğine ilişkin bilgiler verildi. 

Temel Karamollaoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel KaramollaoğSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, çılgın proje olarak bilinen Kanal İstanbul Projesi ile ilgili olarak hükümetle görüşme talebinde bulunmayacaklarını söyledi.

Temel Karamollaoğlu'ndan Kanal İstanbul eleştirisi!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, çılgın proje olarak bilinen Kanal İstanbul projesi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Okmeydanı Fetihtepe Mahallesi'ndeki kentsel dönüşümde sular durulmuyor!

Okmeydanı Fetihtepe Mahallesi'ndeki kentsel dönüşümde sular durulmuyor. Kentsel dönüşümde mağduriyet yaşamak istemeyen vatandaşlara CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, HDP, SOL Parti, TİP, Gelecek Partisi, DSP ve Merkez Partisi'nden destek oldu.

İstanbul'un o ilçesindeki 7 bin 300 bina riskli!

Saadet Partisi Güngören İlçe Başkanlığı, Güngören ilçesine ilişkin bir deprem ve kentsel dönüşüm analiz raporu yayınladı. Raporda, Güngören'in tamamının kentsel dönüşüme ihtiyacı olduğu ve 7 bin 300 binanın İstanbul depreminde büyük hasar göreceği belirtildi.

Temel Karamollaoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Kanal İstanbul'la ilgili açıklamalarda bulundu.

İstanbul depreminde 242 bin bina hasar görecek!

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim depreme hazırlık için öneride bulundu. Sevim, “İstanbul’u depreme hazırlamak hiç de zor değil. İstanbul’u depreme hazırlamak için kaynak yok değil" diye konuştu. 

Saadet Partisi'nin İskitler'deki yeni binasının tadilatı tamamlandı!

Saadet Partisinin İskitler'deki yeni genel merkez binasının tadilatında sona gelindi. 

Saadet Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Muhammed Güney Haberi

Saadet Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Muhammed Güney

Saadet Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Muhammed Güney, Eskişehir'de en fazla Odunpazarı ilçesinin hizmete ihtiyacı olduğunu belirterek, yeni Belediye Başkanı Kazım Kurt'a başarılar diledi. Saadet Partisi olarak seçim sürecinde ortaya koydukları projeleri göreve gelen başkanların mutlaka değerlendireceğini kaydeden Güney, "Bizler bu projelerin de yakın takipçisi olacağız. 


Gündoğdu Mahallesi'ni bekleyen tehlike ile ilgili nasıl bir yol haritası çizildiğinin en kısa zamanda kamuoyuyla paylaşılması elzemdir. Evlerinin akıbetini bilmeyen vatandaşlarımızın mağdur edilmemesi adına hangi adımların atılacağını merakla bekliyoruz. Seçim öncesi somut bir söylem geliştiremeyen, kepçelerin önüne yatmayı çözüm zanneden bir idare şimdi işin başında. 


Ne yapacaklarını göreceğiz. İşin burasmda seçimlerden önce de ifade ettiğimiz gibi öncelikle risk altındaki alanlar ifadesinin risk alanı olarak acilen değiştirilmesi gerekmektedir. Vatandasın mağduriyetinin giderilmesi açısından bu karar hayati önem taşımaktadır....