Sancaktepe Tıp Fakültesi Hastanesi

Sancaktepe Tıp Fakültesi Hastanesi

Vatan Sağlık ve Eğitim Vakfı (VASEV) tarafından 2009 yılında kulan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde 11 bin öğrenci lisans ve lisansüstü eğitim alıyor. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, ‘Yeni Yüzyıl Okulları’nı devreye alacağız.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ek hizmet binası açıldı!

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Fatih'te bulunan ek hizmet binası hizmete açıldı. 

Bursa Tıp Fakültesi Hastanesi arazisine AVM mi yapılacak?

CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, yaklaşık 50 yıl boyunca hastane binası olarak hizmet sunduktan sonra yıkılan eski Bursa Tıp Fakültesi Hastanesi arazisinde ne yapılacağına ilişkin belirsizlikler olduğunu açıkladı.

Bursa’ya ikinci tıp fakültesi kuruluyor!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Bursa’da açılacak olan ikinci tıp fakültesinin kurulması çalışmaları kapsamında Bursa İl Sağlık Müdürü’nü ziyaret gerçekleştirdi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesine bağlı 3 yeni tıp fakültesi kurulacak!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde İzmir, Trabzon ve Bursa illerinde yeni tıp fakülteleri kurulacak.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin yerinde yapılanma projesinde son durum!

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin yerinde yapılanma projesinin çalışmaları devam ediyor. İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın, çalışmaları yerinde inceledi ve çalışmalara ilişkin bilgileri aktardı...

İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği açıldı!

İstanbul'da 26 Eylül'de meydana gelen depremde zarar gören Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Kliniği yeni binasında hizmete açıldı...

Çapa Tıp Fakültesi'nin binasında yıkım başladı!

İstanbul'da yaşanan 5.8 büyüklüğüne sahip depremin ardından ağır hasar gören İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi binasının yıkımına başlandı.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin amfileri yenilendi!

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi binasında, yapılan güçlendirmelerden sonra ders başladı. Eylül'de meydana gelen 5,8’lik depremin ardından hasar tespit edilen amfiler, yenilendi. 

Çapa Tıp Fakültesi'nin Hasdal'daki yeni yeri kısa sürede tamamlanacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, İstanbul'da yaşanan deprem sonrası İstanbul Üniversitesi ile yapılan protokol çerçevesinde Çapa Tıp Fakültesinin Hasdal'da yeni birimlerini inşa ettiklerini söyledi. Kurum, "Birinci etabın yıl sonuna kadar ihalesini yapacağız" dedi...

Çapa Tıp Fakültesi’nden korkutan görüntü!

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’de depremde meydana gelen hasarlar nedeniyle öğrenciler derslere girmeyerek “Mezar taşı değil diploma istiyoruz” sloganlarıyla oturma eylemi başlattı.

İstanbul Araştırma ve Eğitim Hastanesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne devredildi!

İstanbul Araştırma ve Eğitim Hastanesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne devredildi. İstanbul Üniversitesi ile Sağlık Bakanlığı hastane binalarının değiş tokuşunu yaptı.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin yenileme çalışmaları başladı!

TOKİ, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni yenileme çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında, ilk önce arazide arkeolojik kazı yapılacak. 

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi yerleşkesi yeniden yapılandırılıyor!

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin yeniden yapılandırılacağını söyledi. Turan, çalışmanın toplamda 1 milyon 300 bin metrekarelik bir alanda gerçekleştirileceğini söyledi.

Sancaktepe Tıp Fakültesi Hastanesi

Sancaktepe Tıp Fakültesi Hastanesi Sancaktepe Tıp Fakültesi Hastanesi

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Vatan Sağlık ve Eğitim Vakfı (VASEV) tarafından 2009 yılında kuruldu ve 2010-2011 eğitim-öğretim döneminde öğrenci alımma başladı. Bugün üniversitenin Cevizlibağ’daki yerleşkesinde toplam 11 bin öğrenci lisans ve lisansüstü eğitim alıyor.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, kampüsünde mevcut binanın yanına 10 bin metrekarenin üzerinde bir ek bina inşa ediliyor. Ek binanın Mayıs 2018’de hizmete girmesi planlanıyor. Öte yandan Sancaktepe’de inşaatı süren Tıp Fakültesi Hastanesi’nin ise 2019 yılında faaliyete geçmesi planlanıyor. Bu yerleşke içerisinde yurtlar da açılacak.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, VASEV’in anaokulu, ilköğretim, orta öğretim ve lise eğitimine yönelik de girişimleri olduğunu söylüyor. Hacısalihoğlu, ‘Yeni Yüzyıl Okulları’nı devreye alacağız. Sancaktepe’deki kampüsümüzde 2018-2019 eğitim-öğretim döneminden itibaren öğrenci kabulüne başlanacak. Farklı bir eğitim modeli üzerine çalışmalar...