sarıgöl 112 sağlık istasyonu nerede

sarıgöl 112 sağlık istasyonu nerede

Sarıgöl ve çevresinde yaptırdığı çok sayıda eser kazandıran Sarıgöllü iş adamı Hüseyin Gümüşlü Sarıgöl Devlet Hastanesi bahçesinde 70 metrekarelik alan üzerine 112 Sağlık İstasyonu yaptırdı...

İstanbul 112 Acil Anadolu Komuta Merkezi'nin yeni binası hizmete açıldı!

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü 112 İl Ambulans Servisi Anadolu Komuta Kontrol Merkezi'nin yeni binası hizmete açıldı.

Denizli'ye yeni sağlık kompleksi!

Denizlililerin yaşam kalitesini yükseltmek için sağlık alanında da yatırım yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi, içerisinde UMKE, 112 Acil ve ASM'nin bulunduğu sağlık kompleksinin yapımını tamamladı.

Bilecik Bahçelievler ve Beşiktaş'a sağlık ocağı!

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ile Beşiktaş ve Bahçelievler Mahallelerinde atıl vaziyette olan 112 Servis binaları, gerekli tadilatın ardından Sağlık Ocağı olarak hizmet vermeye başlayacak.

Çorum sağlık merkezi inşaatı başladı!

AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Çorum Sağlık Kompleksi ve 112 Komuta Kontrol Merkezi inşaatının hızla devam ettiğini söyledi.

İskenderun Denizciler'e 112 istasyonu yapılacak!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Denizciler’ e 112 acil istasyonun yapılacağını belirtti. Hatay İl Sağlık Müdürlüğü ile İskenderun Belediyesi arasında Denizciler bölgesine yapılacak olan 112 acil istasyonu için protokol imzalandı.

Denizli'ye yeni sağlık merkezi geliyor!

Denizli Büyükşehir Belediyesi il merkezindeki iki ilçeye 2 milyon liralık yatırımla 2 adet 112 acil sağlık istasyonu ve bir sağlık merkezi yaptıracak.

Çorum Birinci Basamak Sağlık Kompleksi'nin ihalesi yapıldı!

Çorum Birinci Basamak Sağlık Kompleksi ve 112 Komuta Kontrol Merkezi'nin ihalesi yapıldı. 7 firmanın katılım gösterdiği ihalenin sonucu yapılacak değerlendirmenin ardından açıklanacak.

Sivas Suşehri'ne sağlık merkezi yapılacak!

Sivas'ın Suşehri ilçesine, Aile Toplum Sağlığı ve 112 Acil İstasyonu yapılacak. Kaymakam Kadir Perçi, ilçeye yapılacak yeni Devlet Hastanesinin ardından, bir sağlık kuruluşunun daha ihalesinin yapılmasının mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Manisa Alaşehir'de acil sağlık hizmetine özel bina yapılacak!

Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi bahçesinde yapılacak olan 112 Acil Sağlık Hizmetleri binası ile hastalara daha hızlı ve daha sağlıklı hizmet verilmesi planlanıyor.

Denizli Karıhayıt'a 112 Acil Çağrı Merkezi inşa edilecek!

Denizli'deki Pamukkale Belediyesi,Karahayıt'a 112 Acil Sağlık İstasyonu binası inşa edecek. Belediye, bin 288 metrekare hazine arazisi üzerine tam donanımlı yaklaşık 300 metrekare kapalı alana sahip 112 Acil Sağlık İstasyonu inşa edecek.

Çanakkale'ye 6 yeni 112 acil istasyonu yapılacak!

Sağlık Bakanlığı tarafından Çanakkale’nin Ezine, Lapseki, Yenice-Kalkım, Gelibolu-Evreşe ilçeleri ile Merkez Barbaros Mahallesi ve Esenler Mahallesi’ne 112 Acil istasyonu yapılacak.

Çanakkale'de altı noktaya sağlık kompleksi yapılacak!

Sağlık Bakanlığı tarafından Çanakkale’nin Ezine, Lapseki, Yenice-Kalkım, Gelibolu-Evreşe ilçeleri ile Merkez Barbaros Mahallesi ve Esenler Mahallesi’ne 112 Acil istasyonu yapılacak.

Kütahya Tavşanlı'ya sağlık kompleksi yapılacak!

AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, içerisinde aile sağlığı, ağız ve diş sağlığı ve kanser erken teşhis merkezleri ile 112 acil istasyonu bulunacak olan Tavşanlı Sağlık Kompleksi’nin yatırım programına alındığını bildirdi.

sarıgöl 112 sağlık istasyonu nerede

sarıgöl 112 sağlık istasyonu nerede sarıgöl 112 sağlık istasyonu nerede


Manisa Sarıgöllü hayırsever iş adamı 78 yaşındaki Hüseyin Gümüşlü, bu kez de ilçesine 112 sağlık istasyonu yaptırdı.


Sarıgöl ve çevresinde yaptırdığı çok sayıda eser kazandıran Sarıgöllü iş adamı Hüseyin Gümüşlü'nün Sarıgöl Devlet Hastanesi bahçesinde 70 metrekarelik alan üzerine yaptırdığı 112 Sağlık İstasyonu'na ’Hüseyin Gümüşlü 112 İstasyonu’ ismi verildi. 112 Sağlık ekiplerince kullanılacak olan yeni binanın yapımında diğer hayırseverlerinde katkıda bulunduklarını belirten Sarıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Mehmet Karaduman ’’112 Sağlık istasyonu yapımında, en büyük desteği ilçemiz iş adamlarından Hüseyin Gümüşlü yaptı. İstasyonumuzun yapımında diğer hayırseverlerinde katkıları oldu. 112 Sağlık İstasyonu yapımında katkı sağlayan tüm hayırseverlerimizi teşekkür ederim" dedi. Öte yandan, Sarıgöl’de Tarım İlaçları Bayiliği ve petrol istasyonu işletmeciliği yapmakta olan iş adamı Hüseyin Gümüşlü’nün(78),Sarıgöl’de cami, okul, sağlık istasyonu, hastaneye...