Sefer Çağlar biyografi

Sefer Çağlar biyografi

2003 yılında Seyhan Özdemir ile birlikte Autoban’ı kuran mimar Sefer Çağlar kimdir? Sefer Çağlar hangi üniversiteden mezun oldu? Sefer Çağlar hangi işlere imza attı? İşte yanıtı...

Çağlar Bozkurt, köyüne 10 milyon TL'lik yatırımla doğam yaşam alanı kazandırdı!

Muğlalı turizmci Çağlar Bozkurt, doğup büyüdüğü köyünden 40 dönümlük arazi satın alarak köye doğal yaşam alanı kazandırdı.

Sefer Aycan'dan deprem vergileri ne oldu sorusuna cevap: 45 bin konut yapıldı!

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan partisinden bir grup milletvekili ile Meclis'te basın toplantısı düzenledi...

Dağlarca Çağlar: Gayrimenkul sektöründe ciddi bir düzeltme döneminden geçtik! 

Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar gayrimenkul sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Dağlarca Çağlar gayrimenkul sektörünün ciddi düzeltme döneminden geçtiğini dile getirdi... 

Sefer Durak: Korsan emlakçılarla mücadele şart!

Son dönemde kayıt dışı çalışan emlakçı sayısının hızla arttığını söyleyen Tuse Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Durak, ''Korsan emlakçılarla mücadele şart'' diye konuştu.

Cavit Çağlar 837.5 milyon dolarlık TMSF borcunu ödedi!

TMSF’ye olan borçlarını kapatmasıyla gündeme gelen Çağlar Grup Başkanı Cavit Çağlar, “20 yıldır sırtımda 100 kiloluk yükle geziyordum. Borçlarımı ödediğim için nasıl hafifledim, nasıl mutluyum'' diye konuştu. 

Sefer Mühendislik Proje Taahhüt Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sefer Mühendislik Proje Taahhüt Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nuh Furkan Temür ve Sıddık Diyarbakırlı ortaklığında kuruldu. 

Sefer Altıoğlu: İhtiyaca yönelik konutlar üretilmeli!

MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, 2019'da da sektörde büyümenin devam etmesi için ihtiyaca yönelik konut üretilmesi gerektiğini söyledi.

Çağlar Ertuğrul İzmir'e taşındı!

Genç oyuncu Çağlar Ertuğrul'da şehrin gürültüsünden bunalıp, çareyi doğaya sığınmakta buldu. Yakışıklı oyuncunun İzmir'e taşındığı öğrenildi.

Futbolcu Çağlar Söyüncü stat yaptıracak!

Almanlı futbol takımı Freiburg, İngiliz takımı Leicester City'ye 138 milyon TL'ye transfer ettiği Çağlar Söyüncü'den gelen parayla yeni stat yaptıracak.

İstanbul Yeni Havalimanı'nda ilk sefer yoğunluğu!

Açılışına 16 gün kalan İstanbul Yeni Havalimanı'nda her şey hazır. 31 Ekim'de ilk tarifeli seferi yapılacak havalimanında TK2141 sefer sayılı Ankara uçağında bulunmak isteyen yolcular yer dolu uyarısıyla karşılaştı.

Arsenal'in yeni stadının yarı masrafı Çağlar Söyüncü'den!

Almanya'da Freiburg forması giyen Çağlar Söyüncü eğer İngiliz devi Arsenal'e transfer olursa yeni yapılacak stadın yarı masrafını karşılayacak.

Seda Çağlar İnşaat Malzemeleri Dekorasyon Montaj Lojistik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seda Çağlar İnşaat Malzemeleri Dekorasyon Montaj Lojistik Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Seda Çağlar tarafından kuruldu. 

Çağlar T Mimarlık Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çağlar T Mimarlık Ve Ticaret Limited Şirketi Barış Çağlar Temizyürek tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Sefer Çağlar biyografi

Sefer Çağlar biyografi Sefer Çağlar biyografi

Sefer Çağlar kimdir?

Sefer Çağlar 1973 doğumlu. Sefer Çağlar, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden arkadaşı Seyhan Özdemir ile mimarlık firması Autoban’ı kurdu.


Sefer Çağlar, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nden 1998 yılında mezun oldu. Mesleki açıdan yeterli deneyimi kazandıktan sonra mimari, iç mimari ve ürün tasarımı çalışmalarını bir isim altında toplamaya karar vererek 2003’te Seyhan Özdemir ile birlikte Autoban’ı kurdu.


Witt İstanbul Suites

Witt Istanbul Suites, İstanbul’un tarihi merkezine çok yakın olan Cihangir’de bulunuyor. Pencerelerinden bakıldığında Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, ve Sultanahmet’teki bütün eski camiler dahil İstanbul’un tarihi dokusuna tanıklık etmek mümkün. Modernist bir bakışla tasarlanan binanın ön cephesi, sokağın ilerisindeki Tophane-i Amire binasından esinlenmiş. Uzun pencereleri ve Fransız balkonları ise, otelin tam karşısında bulunan İtalyan Hastanesi’nden ilham alınarak...