serantepeye kötü haber

serantepeye kötü haber

Bomba!!! Bomba!!! Bomba!!!! Galatasaraylılara çok kötü haber var!!! Galatasaray için Seyrantepe'ye yapılacak stadyumun ve Mecidiyeköy'e inşa edilecek turizm ve ticaret kompleksinin ihalesi iptal edildi! İhale neden iptal edildi? Bundan sonra ne olacak?

Parsel parsel sattı davasında Melih Gökçek'e kötü haber!

Birbirlerine yönelik ağır hakaretlerle mahkemelik olan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç arasındaki davada karar çıktı. Mahkeme Melih Gökçek'in açtığı 50 bin TL'lik tazminat davasını reddetti.

İnanlar İnşaat mağdurlarına bir kötü haber daha!

İnanlar İnşaat'tan krediyle ev alan ancak tapusunu alamayanlara bir kötü haber de mahkemeden geldi. İstanbul Tüketici Mahkemesi, İnanlar'ın borçlarına karşılık bankaların başlattığı icra takiplerinin durdurulması ve devam eden kredi ödemelerine tedbir kararı verilmesi talebini reddetti.

Tabanlıoğlu Mimarlık, Beyazıt Kütüphanesi ile ödül aldı!

Uluslararası ölçekte önemli işlere imza atan Tabanlıoğlu Mimarlık, aldığı son iyi haber Beyazıt Kütüphanesi'nin renovasyonuna ödül verilmesiydi.Şirketin ortaklarından Melkan Gürsel, bir grup gazeteciye ofisinde açıklamalarda bulundu.

Moody's'ten Rusya'ya kötü haber!

Moody's'ten Rusya'ya not kötü haber var. Moody's'in notunu düşürdüğü şirketlerin arasında Rusya'nın dev petrol şirketi Rosneft, Lukoil, Gazprom Neft, Transneft, doğalgaz devi Gazprom ve devlet demiryolları da yer alıyor.

Fikirtepe'de dönüşüm fırsatçısına kötü haber!

Kentsel dönüşümün öncü bölgesi İstanbul Fikirtepe'de aksayan süreç çözülmek üzere. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı süreci tıkayanlar için, ada bazında 2/3 çoğunluk yasasını devreye sokmaya hazırlanıyor

Mersin Polis Amca Kütüphanesi açıldı!

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü'nce hayata geçirilen, 'Polis Amca Kütüphanesi 2' projesi kapsamında 6 okulda kütüphane açıldı.

İZBETON kötü mü yönetiliyor?

İZBETON'un özel sektörle rekabet edecekken doğru yönetilemediği için zarar ettiğini aktaran AK Parti Grup Başkan Vekili Bilal Doğan, "Şirketin ne kadar kötü yönetildiğini sık sık değişen yöneticilerinden görüyoruz" dedi

Mersin'de Polis Amca Kütüphaneleri açıldı!

MERSİN İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 'Polis Amca Kütüphanesi 2'projesi kapsamında 6 okula kazandırılan kütüphaneler, Vali Özdemir Çakacak'ın katıldığı törenle hizmete açıldı.

Ankara Kentpark AVM, AvmPartners'la el sıkıştı!

Güçlü marka karmasıyla Ankara'nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi Kentpark AVM, AvmPartners'la el sıkıştı. Yeni işbirliğine göre Kentpark AVM'nin yönetimi ve kiralamasını AvmPartners gerçekleştirecek.

TUGEV kütüphanesi Kuşadası Turizm Fakültesi'ne devredildi!

Ülkemizde turizm alanında oluşturulan üç ihtisas kütüphanesinden biri olan TUGEV (Turizm Geliştirme ve Eğitim Vakfı) Kütüphanesi artık Kuşadası'nda konuyla ilgili okuyuculara hizmet verecek. Kütüphane, Kuşadası Turizm Fakültesi'ne devredildi...

Ankara Kentpark AVM, Avm Partners’la el sıkıştı!

Güçlü marka karmasıyla Ankara’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi Kentpark AVM, Avm Partners’la el sıkıştı. Bu yeni işbirliğine göre bundan sonra Kentpark’ın yönetimi ve kiralamasını Avm Partners gerçekleştirecek.

Çamlık Tüneli Avrupa'nın en geniş tüneli olacak!

3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında çalışmaları devam eden Çamlık Tüneli, 22 metre çapı ve 236 metrekare kazı alanıyla Avrupa'nın en geniş tüneli olacak...

Büyükçekmece Gölü kötü kokularından arınacak!

Büyükçekmece Gölü’nde çevreye rahatsızlık veren kötü koku için belediye ekipleri harekete geçti. Büyükçekmece Belediyesi tarafından başlatılacak olan 2 aylık çalışma sonunda göl kötü kokularından arındırılacak..

serantepeye kötü haber Haberi

serantepeye kötü haber

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İstanbul'da Mecidiyeköy'deki Ali Sami Yen stadyumu yerine Seyrantepe'de kurulacak yeni spor kompleksinin yapımı ihalesi, ''ihalenin şartlarını sağlayacak yarışma ve rekabet ortamının oluşmaması'' gerekçesiyle, iptal edildi.

TOKİ'den yapılan yazılı açıklamada, İdare tarafından 19 Temmuz tarihinde İstanbul'a dev spor kompleksi yapılması işinin ''arsa satışı gelir usulü'' ile ihaleye çıkıldığı hatırlatıldı.

İhale Komisyonu tarafından teklif veren firmaların dosyalarında mevcut olan yeterlik belgelerinin ihale dokümanında belirtilen şartlara uygunluğunun tahkik edildiği belirtilen açıklamada, şöyle denildi: ''Yapılan değerlendirme sonucunda İstanbul ili, Şişli ilçesi Dikilitaş mahallesi 1199 ada 384 nolu parselin arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı ile spor kompleksi inşaatı işi ile ilgili...