Serdivan Hotelcilik adres

Serdivan Hotelcilik adres

Serdivan Hotelcilik ve Dış Ticaret Limited Şirketi Sultanahmet Şubesi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Tuncay Şanlı Serdivan'daki otelini sağlık çalışanlarına tahsis etti!

Fenerbahçe'nin eski milli oyuncusu Tuncay Şanlı, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde yer alan otelini sağlık çalışanlarına ücretsiz tahsis ettiğini açıkladı.

Sakarya'da bir sitenin istinat duvarı çöktü: 24 daire boşaltıldı!

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde yoğun yağışlar sonrasında 24 dairelik sitenin istinat duvarı çöktü. 2 bloklu site boşaltıldı...

Sakarya Serdivan'da 5.3 milyon TL'ye satılık 5 gayrimenkul!

Serdivan Belediye Başkanlığı, Sakarya Serdivan'da yer alan gayrimenkulleri 5 milyon 325 bin 308 TL bedelle satışa çıkardı.

Serdivan'da kiralık ev fiyatları cep yakıyor!

Öğrenci ve mültecilerin akınına uğrayan Sakarya'nın Serdivan ilçesinde kiralık ev sorunu büyüyor. Bölgede kiralık ev fiyatları cep yakıyor.

Serdivan Hotelcilik ve Dış Ticaret Limited Şirketi Sultanahmet Şubesi açıldı!

Serdivan Hotelcilik ve Dış Ticaret Limited Şirketi Sultanahmet Şubesi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Sakarya Büyükşehir'in gündemi kentsel dönüşüm!

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri Erenler ve Serdivan Belediye Başkanlarını ziyaret etti. Erenler Belediye Başkanı Kılıç’a yapılan ziyarette ise gündem kentsel dönüşüm oldu.

Sakarya Serdivan'da 5.5 milyon TL'ye satılık 5 arsa!

Serdivan Belediye Başkanlığı; Sakarya İli, Serdivan İlçesi'nde yer alan 5 adet arsayı toplamda 5 milyon 563 bin 672 TL bedel ile satışa çıkardı. 

Serdivan Belediyesi'nden 4 milyon TL'ye satılık 6 arsa!

Serdivan Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesi işe Beşköprü Mahallesi'nde yer alan 6 arsayı ihale ile satıyor. İhale 1 Kasım'da gerçekleşecek..

Serdivan Çevre Yolu'nun imar planları onaylandı!

Sakarya Büyükşehir Eylül Meclis Toplantısı yapıldı. Toplantıda Serdivan Çevre Yolu projesi için hazırlanan imar planları da oy birliğiyle kabul edildi.

Serdivan'da 8.7 milyon TL'ye icradan satılık 4 gayrimenkul!

Sakarya İli, Serdivan İlçesi'nde yer alan 4 adet gayrimenkul toplamda 8 milyon 783 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Unigarden projesinin resmi açılışı yapıldı!

Serdivan’da Kuveyt-Türk iş adamlarının ortak yatırımıyla inşa edilen Unigarden adındaki 2 bin 500 kişilik üniversite öğrenci kompleksinin açılışı yapıldı...

Sakarya'da 4.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Sakarya İli, Serdivan İlçesi, Kanalboyu Mevkii'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 4 milyon 215 bin 200 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Yargıtay’dan 200 milyonluk Serdivan AVM kararı!

Sakarya'daki Serdivan AVM'nin yüzde 56'lık hissesinin usulsüzlükle alındığı sebebiyle eski sahibine verilmesi yönünde alınan karar, Yargıtay tarafından bozuldu.

Serdivan Hotelcilik adres

Serdivan Hotelcilik adres Serdivan Hotelcilik adres

Serpan Hotelcilik ve Dış Ticaret Limited Şirketi Sultanahmet Şubesi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Serpan Hotelcilik ve Dış Ticaret Limited Şirketi Sultanahmet Şubesi konusu:Turizme yönelik otel motel bar pansiyon kamping tatil köyleri apart oteller yeme içme tesisleri eğlence yerleri kurmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Adres:Emin Sinan Mah.Piyer Loti Cad. No:57/1...