sezgin altınbaş

sezgin altınbaş

Merkezi Antalya'da bulunan Delta Akrilik Küvet ve Hidromasaj Sistemleri tarafından üretilen, otellerin kral dairelerinde kullanılan ve ebat açısından Türkiye'nin en büyüğü olduğu iddia edilen küvete, tasarım ve proje aşamasında büyük talep geldiği bildiri

Sezgin Yılmaz, İş GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

İş GYO Yönetim Kurulu görev dağılımı çerçevesinde Sezgin Yılmaz'ın Yönetim Kurulu Başkanlığı'na, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Karluk Çetinkaya'nın ise Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği'ne seçilmesine karar verildi.

Fahrettin Altun'un avukatı Sezgin Tunç'tan arsa açıklaması!

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un avukatı Sezgin Tunç, müvekkilinin kiraladığı arsayla ilgili çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Altınbaş Holding GYO kuracak!

Altınbaş Holding mülkiyetindeki arsaların tamamı İstanbul’da. Ali Altınbaş’ın değerinin 300 milyon dolar olarak hesapladığı bu portföy Mahmutbey, Şişli ve Silivri bölgelerinde yoğunlaşmış durumda. Altınbaş, “Bunları ayırıp GYO kurmayı konuştuk. Dönem uygun olursa yapabiliriz" diyor..

Emre Sezgin İnşaat Enerji Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emre Sezgin İnşaat Enerji Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Emre Sezgin tarafından kuruldu.

Attila Sezgin: Kentsel dönüşümü imar affı olarak görmemek ön şarttır!

Türkerler Holding Genel Koordinatörü Prof. Dr. Attila Sezgin, “Kentsel dönüşümü, imar affı olarak görmemek, konut ve ofis stoğuna yönelik müdahale gibi dar bir perspektife indirgememek başarılı bir dönüşüm için ön şarttır” dedi.

Altınbaş Holding, üniversite hastanesi için düğmeye bastı!

Altınbaş Holding Onursal Başkanı Ali Altınbaş, “Bir süredir planladığımız üniversite hastanesi için çalışmalarımızı hızlandırdık. Hastanemiz yaklaşık 300 yataklı olacak” dedi.

Altınbaş Holding, Bağdat Caddesi'nde inşaat sektörüne giriyor!

Ana işi mücevheratın yanı sıra enerji, finans ve eğitim sektörlerinde faaliyet gösteren Altınbaş Holding'in üçüncü kuşak temsilcileri inşaat işine adım attı. Altınbaş Holding, Bağdat Caddesi'ne yakın bir lokasyonda 330 dairelik bir proje başlıyor.

Altınbaş Holding 350 milyon dolarlık yatırım yapacak!

Altınbaş Holding, 2017 yılına yeni yatırım kararlarıyla girdi. Sağlık, mücevher ve enerji sektörlerine 50 milyon dolarlık ayıran Altınbaş Holding Kıbrıs'ta bir otel yatırımı da yapmayı planlanıyor.

Mehmet Sezgin, Isparta'daki yeni projelerini anlattı!

ISPARTA Gelendost Belediye Başkanı Mehmet Sezgin, TOKİ, sanayi, mezbahane ve yeni MYO binası hakkında açıklama yaptı.

Bomonti Bira Fabrikası İzmir'e taşınıyor!

Türkerler Holding Genel Koordinatörü Attila Sezgin, İzmir Bomonti Fabrikası'nın 45 dönümlük arazisinde yer alan dokuz fabrika binasını restore edip müze, restoran, açık hava sineması ve cep sineması gibi sosyal ve sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapan bir mekan haline getireceklerini söylüyor.

2SS Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2SS Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Serkan Şahin ve Sezgin Şahain ortaklığında kuruldu.

Emekliler de arazinin emlak vergisini öder!

Sözcü Gazetesi yazarı olan Sezgin Özcan bugünkü yazısında okuyucusunun sorduğu ''Emekliler de arazinin emlak vergisini öder mi? sorusunu yanıtladı. İşte o yazı...

Üstüne ev olup eşi konut alanlar emlak vergisi ödeyecek mi?

Sözcü Gazetesi yazarı Sezgin Özcan tek konutu olup emlak vergisi ödemeyen vatandaşların eşlerinin bir konut edinmesi durumunda vergi durumlarının ne olacağını açıkladı.

sezgin altınbaş

sezgin altınbaş sezgin altınbaş

Delta Akrilik ve Hidromasaj Sistemleri Fabrikası Satış ve Pazarlama Müdürü Sezgin Altınbaş, yaptığı açıklamada, 2000 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde üretime başladıklarını, öncelikli amaçlarının otel ve tatil köylerine hizmet vermek olduğunu söyledi. Duş kabini, küvet ve duş teknelerinde ürün bazında Türkiye'de en zengin üretime sahip olduklarını belirten Altınbaş, tek parça akrilik olarak 2x2 metre boyutlarında Türkiye'nin en büyük küvetinin üretimine başladıklarını bildirdi.

Küvete, henüz tasarım ve proje aşamasındayken talep gelmeye başladığını belirten Altınbaş, "Tek parça akrilik olarak 2x2 metre boyutundaki Türkiye'nin en büyük küvetini ürettik. Tasarım ve proje aşamasında 4 bin ile 4 bin 500 YTL arasında değişen fiyatlarla 25 adet satış gerçekleştirdik. Lüks otellerde ve rezidans tipi inşaatlarda çok tercih ediliyor. Küveti ilk kez Antalya'da...