17 / 08 / 2022

Silivri metrekare fiyatları 2022

Silivri metrekare fiyatları 2022

Son dönemdeki konut projeleri atağıyla dikkat çeken Silivri ilçesi, 35 mahalleden oluşuyor. Peki Silivri gayrimenkul piyasasında son durum ne? İşte İstanbul'un yükselen ilçesinde kalem kalem metrekare fiyatları...

Silivri gayrimenkul piyasasında son durum ne? İşte İstanbul'un yükselen ilçesinde metrekare fiyatları!

Son dönemdeki konut projeleri atağıyla dikkat çeken Silivri ilçesi, 35 mahalleden oluşuyor. Peki Silivri gayrimenkul piyasasında son durum ne? İşte İstanbul'un yükselen ilçesinde kalem kalem metrekare fiyatları...

Konut fiyatlarında rekor artış! Metrekare fiyatları ikiye katlandı!

BETAM ve Sahibinden.com'un hazırlamış olduğu rapora göre konut fiyatlarında rekor artış yaşandı. Türkiye genelinde ortalama satılık konut metrekare cari fiyatı yüzde 119,3 artış kaydetti ve 7 bin 965 TL olarak açıklandı.

Sanayi tesislerinde metrekare fiyatları uçuşa geçti!

Yatırım iştahı artan sanayici OSB'lerde yer bulamayınca mevcut sanayi tesislerinde fiyatlar uçuşa geçti. Türkiye'de sanayi binalarının metrekare başına ortalama birim fiyatları yüzde 27, birim kiraları da yüzde 31 yükseldi. Bazı OSB'lerde fiyatların yüzde 100'ü geçtiğine dikkat çekildi.

Başakşehir’de markalı konutların metrekare fiyatları 9 bin TL'ye çıktı!

Hayata geçirilen yatırımlarla dikkat çeken Başakşehir’de metrekare fiyatları 7 bin TL ile 9 bin TL arasında değişiyor.

Prefabrik ev metrekare fiyatları 2021!

Koronavirüs salgını ile beraber kalabalık şehirlerden kaçmak isteyen vatandaşlar prefabrik ev kiralamaya ve satın almaya başladı. Peki, prefabrik ev metrekare fiyatları ne kadar? İşte prefabrik ev metrekare fiyatları 2021...

Konut satış ve metrekare fiyatları en çok hangi illerde arttı?

TÜİK rakamlarına göre Mart'ta Türkiye genelinde 111 bin 241 adet konut satıldı. Bu rakam ile konut satışları Şubat'a göre yüzde 37,0, 2020'nin Mart ayına göre ise yüzde 2,4 artış gösterdi. Peki konut satış ve metrekare fiyatları en çok hangi illerde arttı? İşte detaylar...

Ankara’da kiralık metrekare fiyatları düştü, piyasa canlandı!

BETAM ve sahibindencom ortaklığında hazırlanan Konut Piyasası Görünümü raporuna göre Ankara’da kiralık metrekare fiyatları düştü, piyasa hareketlendi.

Rusya'da ticari gayrimenkullerin metrekare fiyatları ne kadar?

Rusya’da yeni yılda da ticari emlak sektöründe daralma devam ediyor. Watcom Group şirketi, Rusya'daki ticari gayrimenkullerin metrekare fiyatlarını açıkladı...

Metrekare fiyatları 2 bin 350 TL oldu!

Yeni inşaatlardaki hareketlilik kira ve satış fiyatlarını da etkiledi. Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, ülkemizde konut fiyatlarında satılık metrekare fiyat ortalamasının 2 bin 350 TL, konut kira ortalamasının ise metrekare bazında 9,3 TL olduğunu belirtti. 

Nouvel Maltepe'de metrekare fiyatları 10 bin TL!

Ağaoğlu Omak İnşaat tarafından hayata geçirilen Nouvel Maltepe projesinde satışlar devam ediyor. Projede dairelerin metrekare fiyatları 10 bin TL'den başlıyor.

Konutta metrekare fiyatları tırmanışa geçti!

Gayrimenkul sektöründe yükseliş başladı. Geçen yıldan beri gerileyen metrekare fiyatları artışa geçti. Durumu fırsata çevirmek isteyen müteahhitler projeleri raftan indiriyor.

İngiltere Sandbark Koyu'nda metrekare fiyatları 13 bin dolardan başlıyor!

İngiltere'nin Sandbark Koyu'nda bulunan evlerin metrekare fiyatları 13 bin dolardan başlıyor. Bölgede bulunan 12 evin maliyeti ise 121 milyon dolar.

İzmir'de konut metrekare fiyatları 3 bin TL'den başlıyor!

Türkiye genelinde konut fiyatlarında en yüksek değere sahip 5 il açıklandı. Verilere göre, 3'üncü sırada yer alan İzmir'de konut metrekare fiyatları 3 bin TL'den başlıyor.

Silivri metrekare fiyatları 2022 Haberi

Silivri metrekare fiyatları 2022

Silivri gayrimenkul piyasasında son durum ne oldu? Vizyon Taşınmaz Değerleme şirketinin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mete Gülbaş, Silivri konut piyasası ile ilgili önemli bir rapor hazırladı.

Son dönemdeki konut projeleri atağıyla dikkat çeken Silivri ilçesi, 35 mahalleden oluşuyor. Çevredeki büyük yerleşim ve sanayi merkezlerine modern otoyollarla bağlanan ilçe önemli konumuyla da dikkat çekiyor. 

209 bin 14 kişilik nüfusuyla dikkat çeken ilçede genel olarak nüfusun büyük çoğunluğu sahil kesiminde yoğunlaştı.  

Mete Gülbaş/Vizyon Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 

Yatırımcıların gözde ilçeleri arasında yer alan Silivri'de tün dünyayı etkisi altına alan pandemi öncesi ortalama 2.500 TL/metrekare seviyesinde seyreden ortalama birim satış fiyatlarının, 2022 ilk çeyreği itibariyle ortalama 6.000 TL/metrekare seviyesini aştığı görülüyor.

İşte Vizyon Taşınmaz Değerleme tarafından hazırlanan Silivri Konut Piyasasına Genel...