31 / 03 / 2023

sipariş

sipariş

İnşaat sektöründe üretimin durması yan sektörleri de olumsuz etkiledi. Siparişler azalınca bazı hatlarını geçici olarak kapatma kararı alan Ege Seramik, bir takım tasarruf tedbirleri uygulamaya koydu.

Tekstilin kalbi alarm veriyor, üretim durma noktasında

Özellikle ABD'de yaşanan kuraklık nedeniyle tüm dünyada pamuk fiyatlarının yükselmesi bekleniyor. Hammadde fiyatları yükselirken Türkiye'de tekstilin merkezi konumunda olan Denizli'de iplik üreticileri üretimlerini tatil etmeyi planlıyor.

Yemeksepeti bir ilki daha başardı! Siparişleri artık Jet – Ski dağıtacak

Hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, Türkiye’de ilklerin kuruluşu olmaya devam ediyor. Yemeksepeti, bu kez de Marmaris’te bir ilki başardı. Ünlü h – ticaret platformu Marmaris koylarına Jet Ski ile teslimata başladı. İşte detaylar…

Ön siparişe katılma ve teslim alma hakkı kazanacaksınız! Togg NFT açık artırması başlıyor!

Milli araba Togg akıllı cihaza ön sipariş hakkı sunan NFT açık artırması yarın akşam saat 19.23'te Trumore uygulamasında olacak. NFT satın alan kullanıcılar, ön siparişe katılma ve teslim alma sıralamasında hak sahibi olacak.

TOGG ön siparişinde beklenen haber! TOGG ön sipariş nasıl verilir? İşte TOGG ön sipariş yöntemi!

TOGG ön siparişin nasıl verildiğine dair sorular hız kazandı. TOGG ön sipariş hakkına dair yeni bir açıklama yapıldı. İşte detaylar!

Damacana sularda duyanları hayrete düşüren kampanya! Üstelik ilk 10 siparişten 5’i bedava! Duyunca şok olacaksınız!

Damacana su kullananları müjdeli haber geldi. Damacana su fiyatları insanların cebini yakarken Erikli’den yeni kampanya geldi. Kampanyaya göre, ilk 10 siparişten 5’ini bedavaya getirebilirsiniz. İşte Erikli kampanya detayları…

 Sipariş iptalinden kampanyalı mal satışına pek çok alanı kapsıyor! İşte yeni Perakende Kanunu!

Perakende Ticaret Kanunu’nda değişiklik içereren düzenleme, üretici, tedarikçi ve perakende işletmeler arasındaki ilişkileri yeniden tanımlıyor. Haksız ticari uygulama tanımını getiren değişiklik, sipariş iptalinden, kampanyalı mal ve hizmete, maliyet ve giderlere kadar geniş bir alanı kapsıyor.

İşte Sony ve Honda ortaklığının ilk otomobili! Şimdiden sipariş kuyruğu oluştu!

Sony ve Honda ortaklığıyla üretilen Afeela ilk elektrikli otomobil modelini CES 2023 fuarında tanıttı. Merak edilen otomobil için şimdiden sipariş araştırmaları yapılırken Afeela’nın ne zaman sipariş alacağı da duyuruldu. İşte ayrıntılar…

ABD'de dayanıklı mal siparişlerinde keskin gerileme!

ABD'de dayanıklı mallara yönelik verilen siparişler, Kasım ayında beklenenden fazla gerilemeyle en sert düşüşü yaşadı.

TOGG ön sipariş fiyatı ne kadar? İşte TOGG ön sipariş verme 2022!

TOGG ön siparişin ne zaman alınacağı, fiyatının ne kadar olacağı meraklıları tarafından araştırılmaktadır. İşte TOGG ön siparişine dair merak edilenler!

TOGG ön sipariş alıyor mu? TOGG ön sipariş fiyatı ne kadar?

TOGG ön sipariş konusu gündemde yer alıyor. Vatandaşlar, TOGG’un ön sipariş alıp almadığını öğrenmek istiyor. İşte detaylar!

Togg’un ön siparişleri ne zaman alınacak? Heyecanlandıran açıklama geldi

Türkiye'nin yerli otomobili Togg'un yollara çıkacağı günler için geri sayım devam ederken, şirketin resmi sosyal medya hesabından heyecanlandıran bir açıklama geldi. Açıklamada daha önce belirtildiği gibi ön sipariş sürecinin 2023 yılının  Şubat ayında başlayacağı ifade edildi

Volkswagen ID Buzz, 20 binden fazla sipariş aldı!

Alman otomotiv devi Volkswagen, yaptığı bir açıklama ile ID Buzz adındaki tamamen elektrikli minibüs modelinin 20 binden fazla sipariş aldığını açıkladı.

TOGG araba siparişi nasıl verilir?

TOGG gündemde olan konulardan bir tanesi. TOGG hakkında pek çok husus merak ediliyor. Özellikle nasıl sipariş verileceği hakkında pek çok soru yöneltiliyor. İşte sorulan soruların yanıtları!

Merakla bekleniyordu, iPhone 14 Plus'ın ön sipariş ve satış tarihi belli oldu!

Bir süredir merakla beklenen iPhone 14 Plus'ın Türkiye için ön sipariş ve genel satış tarihleri belli oldu.  Peki Apple’ın çıkardığı iPhone 14 Plus sahibi olmak için ne kadar ödemeniz gerekecek? İşte iPhone 14 Plus’ın satış tarihi ve fiyatları…

Hepsiburada, iPhone 14 için ön sipariş almaya başladı! İşte iPhone 14 22 Eylül 2022 fiyat listesi

İşte Hepsiburada'nın iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’in 22 Eylül 2022 satış fiyat listesi... Hepsiburada, iPhone 14 için ön sipariş almaya başladı. Peki iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’in fiyatları ne kadar? İşte yanıtı…

sipariş Haberi

sipariş

 Pandemi sürecinin ardından Ukrayna-Rusya savaşı ardından ambargo kararları ile yükselen enerji maliyetleri ve üstüne Avrupa ve ABD'de resesyonun ayak seslerinin artması şirketleri zora sokuyor. Avrupa'da çarklar yavaşlamaya başlarken bir üretim bantlarını durdurma haberi de yurt içinden geldi. Seramik devi Ege Seramik tasarruf tedbirleri kapsamında üretim yapmadığı hatlarını durdurma kararı aldığını açıkladı. Siparişi ve üretimi bulunmayan hatların geçici olarak durdurulduğunu belirten şirket Kamu Aydınlatma Platformu'na bu konuda bir açıklama gönderdi.

Verimsiz ve üretim siparişi bulunmayan hatların geçici olarak kapatılması yönünde karar alan Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada küresel etkilere de vurgu yapıldı. Açıklamada şirket yönetim kurulunun 26 Eylül 2022 Pazartesi günü gerçekleştirdiği toplantıda bir takım tasarruf tedbirleri almak durumunda kaldığı ifade edildi.  

Açıklamada, 2020...