Sof Gayrimenkul adres

Sof Gayrimenkul adres

Sof Gayrimenkul Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatma Korkut ve Sümani Suna ortaklığında kuruldu. 

Sof Gayrimenkul Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sof Gayrimenkul Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatma Korkut ve Sümani Suna ortaklığında kuruldu. 

Taksim 360 Çalık Gayrimenkul iletişim!

Taksim 360 Çalık Gayrimenkul iletişim ve adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Taksim 360 projesinde fiyatlar 432 bin dolardan başlıyor...

Timur Nef Ataköy adres bilgileri!

İstanbul Ataköy'de hayata geçirilen Nef Ataköy projesi Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Timur Nef Ataköy 'de konut teslimlerin Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor. İşte Timur Nef Ataköy adres bilgileri...

I Sof İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

I Sof İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün İsmail Akın, Özler Seha Azkın ve Fethiye Ferda Akın imzasıyla kuruldu.

Mari Gayrimenkul İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mari Gayrimenkul İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi Adres 50 bin TL sermaye ile bugün Hamidah Alalı imzasıyla kuruldu.

Gayrimenkul sektörünün en yeni projeleri tek adreste toplanıyor!

Türkiye’nin 7 bölgesindeki en yeni iş ve yaşam projelerinin bir arada sunulduğu tek adres olan Evkalade için geri sayım başladı. Evkalade, gayrimenkul pazarlama ve satış platformu olarak sektörde bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Türk gayrimenkul sektörü yurtdışı turuna çıkacak!

Gayrimenkul sektörü temsilcileri yurtdışı turuna çıkacak ve “Türkiye yatırım için doğru adres” mesajı verecek. Şirketler, 3 ay içinde yurt dışında 3 ayrı fuara katılacak. Eylül ayında Dubai, ekim ayında Kuveyt ve kasım ayında da Cidde Cityscape fuarlarına gidilecek.

Torunlar GYO'da adres değişikliği!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yazılı açıklamaya göre Şişli Şubesi adres değişikliğini yayınladı.

AND Pastel AND Gayrimenkul satış ofisi!

AND Pastel AND Gayrimenkul satış ofisi iletişim ve adres bilgisi haberimizde yer alıyor. İstanbul Kartal'da yer alan AND Pastel projesinde yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor...

Kuyumcukent GYO, Adres Gayrimenkul Değerleme ile anlaştı!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırım Ortakluğı aktifinde bulunan tüm gayrimenkullerin değerlemesi için teklifte bulunan değerleme şirketlerinden, Adres Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. anlaştı.

Türkiye gayrimenkul yatırımı için doğru adres!

Dubai’de Türk inşaat şirketleri ile Körfez yatırımcısı bir araya geldi. Hürriyet ve GYODER işbirliği ile gerçekleşen panelde Türkiye’nin gayrimenkul yatırımı için doğru adres olduğu belirtildi.

İş GYO İnistanbul Gala adres bilgileri!

İş GYO ve Nef imzası taşıyan İnistanbul Gala projesi İstanbul Avrupa Yakası Topkapı'da inşa ediliyor.İş Gayrimenkul İnistanbul Gala adres bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Aydos Country Evleri adres bilgileri!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yükselen proje toplam 50 dönüm alan üzerinde yükseliyor. Aydos Country Evleri adres bilgileri kapsamında proje Aydos Ormanı'nın yanıbaşında bulunuyor.

Sof Gayrimenkul adres

Sof Gayrimenkul adres Sof Gayrimenkul adres

Sof Gayrimenkul Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatma Korkut ve Sümani Suna ortaklığında kuruldu. 

Sof Gayrimenkul Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır. 1-Her nevi gayrimenkul, emlak, yapı veya arazi, arsa üzerinde projeleri koordine etmek, yatırımlar gerçekleştirmek, yönetmek, mimarlık ve mühendislik projeleri tanzimi, teknik uygulama veya müşavirlik, danışmanlık, kontrollük sorumluluklarını almak, her nevi gayrimenkul üretmek, kiralamak, alt yapı tesisleri inşası ile diğer eserlerin, proje, etüt, kontrol, danışmanlık, değerlendirilmesi, hazırlanması, işlerinin yapılmasını, yaptırılması. 2-Yurt içinde veya yurt dışında alışveriş merkezleri, büyük mağazacılık, her türlü ticari sanayi, turizm, hizmet kuruluşlarına plan, proje, danışmanlık, etüt, tasarım, mimarlık, mühendislik, pazarlama, tanıtım, organizasyon ve bunların temsilciklerinin üstlenmesi, diğer kişi veya kuruluşlarla proje ortaklıklarının,...