TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici

TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici

Burger King, Arby’s, ShaiTo ve Popeyes markalarının Türkiye temsilcisi TAB Gıda’nın döner restorancılığına gireceğini ilk kez Ekonomist’te okumuştunuz

Popeyes bu sene dünya genelinde 155 yeni restoran açacak!

Dünyada 40. ve Türkiye'deki 5. yılını kutlayan Popeyes, bu sene dünya genelinde 135 ila 155 yeni restoran açacak...

Usta Pideci restoran sayısını 100’ün üzerine çıkaracak!

Usta Pideci, markası büyüyor. TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici, "2020’de restoran sayımızı 100’ün üzerine çıkarmayı düşünüyoruz” diye açıklama yaptı...

Ata GYO Kayseri'deki gayrimenkulünü TAB Gıda'ya kiraya verdi!

Ata GYO tarafından Kayseri Talas'taki gayrimenkulün 5A nolu bağımsız bölüm için TAB Gıda ile kiralama sözleşmesinin karşılıkı olarak feshedilip, yerine 5A ve 5B nolu bağımsız bölümleri kapsayan yeni bir kira sözleşmesi akdedilmesine karar verildi...

Ata GYO Ceyhan'daki gayrimenkulünü TAB Gıda'ya kiraya verdi!

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan, Adana Ceyhan Mithatpaşa Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü TAB Gıda'ya kiraya verdi...

YEAKUB Group Gayrimenkul Gıda Nakliyat Genel Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

YEAKUB Group Gayrimenkul Gıda Nakliyat Genel Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed Yeakub tarafından kuruldu.

TAB Gıda mağaza sayısını 50'ye çıkaracak!

TAB Gıda'nın bu yeni zinciri sessiz sedasız büyüyor. Şirket önümüzdeki yıl mağaza sayısının 13'ten 50'li rakamlara ulaşması planlanıyor...

TAB Gıda'nın Adana'daki gayrimenkulünün inşaatı Adakur İnşaat'ın!

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yaptığı açıklamada Ata GYO'nun portföyünde bulunan Burger King olarak işletilmesi için kiraya verilen gayrimenkulün kaba inşaatı yapacak şirket seçildi. 

Ata GYO Talas'taki gayrimenkulünü 1.5 milyona kiraladı!

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Kayseri Talas'taki gayrimenkulünü 10 yıllığına TAB Gıda'ya kiraya verdi. 

Ata GYO Nevşehir'deki gayrimenkulünü 20 bin TL'ye kiraya verdi!

Ata GYO'nun Nevşehir Kapucubaşı Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul, aylık 20 bin TL+KDV bedelle 10 yıllığına Tab Gıda'ya kiraya verildi.

Ata GYO Nevşehir'deki gayrimenkulünü 10 yıllığına kiraladı!

Ata GYO Nevşehir Merkez'de yer alan gayrimenkulü, TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş.'ye aylık 20 bin TL'ye 10 yıllığına kiraladı. Kararı KAP'ta yayınladı.

Tab İnşaat Taahhüt Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited kuruldu!

Tab İnşaat Taahhüt Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited 50 bin TL sermaye ile bugün Aysun Aydın imzasıyla kuruldu.

Eti Gıda Sanayi’nin yönetim binasına Ateksis imzası'

Eti Gıda Sanayi’nin Yönetim Binası’nın birbiri ile entegre olarak çalışabilen yangın algılama, kartlı geçiş, genel seslendirme ve acil anons sistemleri ile kapalı devre kamera sistemlerinin saha içi uygulamaları Ateksis tarafından gerçekleştirilmiştir.

Peli Parke İstanbul Genel Merkez ofisini yeniledi!

Orman endüstrisi, kâğıt, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Turanlar Grup bünyesindeki Peli Parke İstanbul Genel Merkez ofisini yeniledi.

Usta Dönerci 5 yeni şehirde restoran açtı!

TAB Gıda’nın 20 yıllık deneyimini aktardığı Usta Dönerci, 5 yeni şehre uzandı. Firma İstanbul, Tekirdağ, Sakarya, Gaziantep ve Malatya’da şube açtı.

TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici

TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici

TAB Gıda bu operasyonla birlikte ilk kez kendi markasını da yaratmış oldu. ‘Usta Döner’ markasıyla yola çıkan TAB Gıda, Ataşehir, Eyüp ve Avcılarda üç restoran açarak bu kategoriye girmiş olacak. Hemen ardından ise hızlı bir şubeleşme sürecine gidilecek.

Aslında bu yıl TAB Gıda açısından hareketli bir yıl olacak. Bir taraftan Usta Döner’i büyütürken, diğer taraftan ise mevcut markalara yatırım yapılacak. Büyüme planında bu yıl 150 restoran açmak var. Bunun 100’ü Burger King, 50’si ise Sbarro, Popeyes ve Arby’s olacak. TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici, Burger King’ngi bugüne kadar olmadığı şehirlere de girerek Türkiye’nin her yerine ulaşacaklarını söylüyor.


Bilindiği gibi TAB Gıda sadece Türkiye’de değil, Çin’de de markanın temsilcisi. Şu an yaklaşık 100 restorana ulaşılmış durumda. Bu yıl 200 restoran açılacak....