tat towers avm

tat towers avm

Tat Towers'daki 56 ofis katı için 60'ı yabancı 150 firma talip oldu. 28 Nisan'da AVM, ofisleri ve otoparkıyla kapılarını açacak olan Tat Towers, yılbaşına kadar kiracılarıyla sözleşmelerini imzalayacak.

Salih Tatlıcı'nın miras davasında şok gelişme!

2009 yılında vefat eden ve geride 3 milyar dolarlık servet bırakan Salih Tatlıcı’nın mirasçılarından eşi Nurten Tatlıcı ve Uğur Tatlıcı, miras davaları nedeniyle yıllardır atıl durumda olan Zincirlikuyu’sa bulunan Tat Towers’ın koronavirüsle mücadele için Sağlık Bakanlığı’na tahsisi için mahkemeye b

Tat Towers'ta reklam krizi!

Tat Towers’ın dış cephesi, 3 milyon 300 bin liraya kiralandı. Mehmet Tatlıcı, terekenin 6 milyon 700 bin lira zarara uğratıldığını ileri sürdü. Savcılık takipsizlik kararı verdi...

Doğan, Trump Towers'taki ofis ve AVM'yi Orta Anadolu Otomotiv'e sattı!

Doğan Şirketler Grubu Holding, Trump Towers'ın ofis binası ve alışveriş merkezini dolaylı bağlı ortaklığı Orta Anadolu Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş.'ye sattı...

Doğan Şirketler Grubu, Trump Towers'taki ofis ve AVM'yi 1.7 milyara aldı!

Doğan Şirketler Grubu,  bağlı ortaklığ Orta Anadolu Otomotiv Ticaret'in Trump Towers'taki ofis, AVM ve demirbaşlarını toplam 1 milyar 700 milyon TL bedelle satın aldı.

Yeni nesil AVM’ler sektöre giriş yapıyor!

Trump Towers İstanbul Genel Müdürü Bülent Kural, yeni nesil AVM'lerin sektöre giriş yaptığını ve ancak ihtiyaçlara cevap veren AVM'lerin ayakta durabileceğini açıkladı.

Altıncı Cadde'den ücretsiz iç mimarlık hizmeti!

Altıncı Cadde, kişiye özel iç mimari proje tasarım hizmetini de ekledi. Müşteriler Trump Towers AVM, Bodrum mağazalarında ve altincicadde.com'da hizmetle bulaşacak.

Tat Towers’ın emlak borcu reklam geliriyle ödenecek!

Evlatları anlaşamadı, ardında 3 milyar dolarlık bir servet bıkan Salih Tatlıcı’nın mirasını yıllardır mahkeme yönetiyor. Mahkeme Tat Towers’ın dış cephesine cephe reklamı aldı. 3.3 milyon liralık reklam geliri, borçlar için kullanılacak...

Trump Towers AVM'nin adı değişmeli!

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Mecidiyeköy'de bulunan Trump Towers AVM hakkında 'Trump' isminin kaldırılmasını istedi. Erdoğan, " Bu noktada geçmişte ben de bir yanlış yapmış ve oranın açılışını yapmıştım" dedi.

Tat Towers'ın satışı için dava açıldı!

İstanbul’un en değerli arazilerinden birinde bulunan Tat Towers, miras kavgası nedeniyle 7 yıldır kullanılamıyor. Mirasçılardan Salih Ziya Titiz, diğer mirasçılara, ikiz kulelerdeki mevcut paydaşlığın satış yoluyla giderilmesi için dava açtı.

Denge Towers projesinde ön talep toplanıyor!

Denge Yapı, yeni bir projeye başlıyor. Sancaktepe’de inşa edilecek olan Denge Towers adlı yeni proje 14 katlı iki blok olarak planlandı. 120 daire ve 40 ticari üniteden meydana gelen projede ilk iki kat AVM için ayrıldı.

Trump Towers Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Trump Towers AVM hergün 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.Peki,Trump Towers Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Trump Towers AVM bayramda kaçta açılır?

2006 yılında Tat Towers satılacak!

2006 yılında işadamı Salih Tatlıcı, Zincirlikuyu'da inşaatı bitmemiş halde boş duran iki kuleden oluşan Tat Towers'ı satacakmış. Gökdelenin taliplileri arasında Fransız otel devi Accor Grubu da bulunuyormuş.

2006 yılında Tat Towers'a yabancılar talip!

2006 yılında işadamı Salih Tatlıcı'nın Zincirlikuyu'daki ikiz kuleleri için yabancı taliplerle görüşmeler yapılıyormuş. Zincirlikuyu'da, şehrin en önemli bağlantı yolları üzerinde yer alan binanın iç detayları müstakbel alıcı tarafından tamamlanacakmış.

tat towers avm Haberi

tat towers avm

Ne olacağı yıllardır merakla beklenen, Salih Tatlıcı'ya ait Zincirlikuyu'daki Tat Towers'ın için talepler toplanıyor. İnşaatına 1988'de başlanan ve 1999'da inşaatı duran Zincirlikuyu'daki iş ve alışveriş merkezi Tat Towers, Tepe İnşaat proje yönetiminde 28 Nisan 2008'de kapılarını açacak. Dışı, asansörleri ve yürüyen merdivenleri tamamlanmış olarak Tepe İnşaat'ın 8 ay önce proje yönetimini üstlendiği Tat Towers'ın pazarlamasını ise Korkmazgil Emlak yürütüyor. 41 katlı, 143 metre yüksekliğindeki Tat Towers'da 56 ofisin bulunduğunu söyleyen Korkmazgil Emlak sahibi Turgay Korkmazgil, Tat Towers'a kapasitelerinin çok üzerinde talep olduğunu belirtti. Metrekaresini 20-23 dolara kiralayacakları ofisler için 150 firmanın talip olduğunu kaydeden Korkmazgil, “Kimi firmalar bin 141 metrekare alana sahip ofislerden, 25'ini birden kiralamak istiyor” dedi. Tatlıcı Ailesi'nin az kiracıyla muhattap olmak istediğini...