TCDD ısparta ihale

TCDD ısparta ihale

TCDD Genel Müdürlüğü 7. Bölge Müdürlüğü, Isparta'daki 5 gayrimenkulünü satışa sunuyor. İhaleler 22-24 Ağustos'ta yapılacak..

Konya YHT Garı 77 milyon liraya ihale ediliyor!

3 yıl boyunca tamamlanması planlanan TCDD Konya YHT Garı için yeni bir ihale düzenleniyor. Tamamı 68 milyon liraya tamamlanacak olan inşaatın tamamlanma ihalesinin bedeli 77 milyon lira olarak açıklandı.

TCDD Kırklareli'deki 2 gayrimenkulü satıyor!

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü tarafından TCDD Genel Müdürlüğüne ait Kırklareli ili, Lüleburgaz ilçesidneki 2 gayrimenkulü ihale ile satıyor...

TCDD 5 ildeki 24 gayrimenkulü satışa çıkardı!

TCDD tarafından Ankara, Çankırı, Kayseri, Zonguldak ve Eskişehir il sınırları içerisinde bulunan 24 adet taşınmaz ihale yöntemiyle satışa çıkarıldı…

TCDD Kırklareli Babaeski'deki tarlayı satıyor!

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü, Kırklareli ili, Babaeski ilçesinde yer alan 1.216,76 metrekare büyüklüğündeki tarlayı ihale ile satışa sunuyor..

TCDD Erzurum'daki 3 gayrimenkulünü satıyor!

TCDD Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü, Erzurum İli Yakutiye İlçesi İstasyon Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 3 gayrimenkulünü ihale ile satıyor...

TCDD'den Kadıköy'de satılık 3 gayrimenkul!

TCDD Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü, İstanbul İli Kadıköy İlçesi Erenköy Mahallesi'ndeki 3 gayrimenkulü ihale ile satıyor..

TCDD İzmir'deki 6 arsadaki hissesini satıyor!

TCDD Genel Müdürlüğü 3. Bölge Müdürlüğü İzmir'in 3 ilçesinde yer alan 6 arsadaki hissesini ihale ile satıyor. İhale 3 ayrı günde yapılacak..

TCDD, Bingöl ve Malatya'daki 5 arsasını satıyor!

Mülkiyeti TCDD Genel Müdürlüğüne ait Malatya 5. Bölge Müdürlüğü mıntıkası sınırları içerisinde bulunan 5 adet gayrimenkul ihale ile satışa sunuluyor..

TCDD'den Üsküdar'da satılık dubleks daire!

TCDD, Üsküdar Altunizade'deki dubleks daireyi ihale usulü ile satışa sunuyor. İhale, 29 Ağustos'ta gerçekleşecek..

Isparta otogarı yaşam ve kültür merkezi olacak!

İsparta Belediyesi'nin 6 Mart'ta ihale ettiği, Isparta Şehirlerarası Terminal, AVM, Kırsal Terminal Projesi yaklaşık 200 dönümlük bir alanda hayata geçiriliyor.

TCDD, 3 ildeki 4 gayrimenkulü satıyor!

TCDD İşletmesi 2. Bölge Müdürlüğü, 3 ildeki 4 gayrimenkulü ihale yolu ile satışa sunuyor. İhaleler 28 Nisan'da yapılacak..

TCDD'nin Malatya Battalgazi'deki 5 gayrimenkulü satılıyor!

TCDD'nin Malatya Battalgazi'de bulunun 5 gayrimenkulü satışa sunuluyor. Gayrimenkuller için ihale 27 Nisan'da düzenlenecek..

TCDD'den Karakuyu - Bozanönü arası yol yenileme ihalesi!

TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü, Afyonkarahisar Karakuyu - Bozanönü arasındaki yolları yenileyecek. Yol yenileme çalışmalarının 4 ay süreli aylık 44 işçi ile yapılması işi 7 Mart 2017'de ihale edilecek.

TCDD ısparta ihale Haberi

TCDD ısparta ihale

TCDD Genel Müdürlüğü 7. Bölge Müdürlüğü tarafından Isparta'daki 5 gayrimenkul ihale yöntemiyle satılıyor. İhaleler 22 Ağustos ile 24 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek.


ISPARTA İLİ, MERKEZ İLÇESİ, KARAAĞAÇ MAHALLESİ 4 ADET VE ISPARTA İLİ, KEÇİBORLU İLÇESİ, AŞAĞI MAHALLESİ 1 ADET OLMAK ÜZERE TOPLAM 5 ADET TAŞINMAZ İHALE YÖNTEMİYLE SATILACAKTIR


TCDD Genel Müdürlüğü 7. Bölge Müdürlüğünden:


1 - Mülkiyeti, TCDD Genel Müdürlüğüne ait Isparta İli, Merkez İlçesi, Karaağaç Mahallesi’nde 4 adet ve Isparta İli, Keçiborlu İlçesi, Aşağı Mahallesi’nde 1 adet olmak üzere toplam 5 adet taşınmaz satılacaktır. Satış İhalesi, kapalı zarfla teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle aşağıda belirtilen gün ve saatlerde TCDD 7. Bölge Müdürlüğü Afyonkarahisar Ali Çetinkaya Gar Binasının toplantı salonunda, “Pazarlık Usulü” ile yapılacaktır. İhale Komisyonu’nca gerek görülmesi halinde, ihale, pazarlık görüşmesine...