teknik yapı Concord İstanbul fiyat

teknik yapı Concord İstanbul fiyat

Fikirtepe Concord İstanbul telefon numarası 444 10 08 olarak belirlendi. Peşin alımlara özel olarak yüzde 12 indirim imkanı sunan projede teslimler 2 etap halinde gerçekleşecek.

Concord İstanbul Rezidans ne zaman teslim?

Toplam 1.175 adet daireden oluşan Concord İstanbul 7 blok halinde yükseliyor. Proje Teknik Yapı imzası ile hayata geçiriliyor. Peki Concord İstanbul Rezidans ne zaman teslim edilecek?

Fikirtepe Concord İstanbul fiyatları!

Fikirtepe Concord İstanbul fiyatları dairelerin metrekarelerine göre farklılık gösteriyor. Toplam 1.175 adet dairenin yer aldığı proje 11 bin 504 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Teknik Yapı Concord İstanbul fiyat!

Teknik Yapı Concord İstanbul fiyatları 352 bin 600 TL'den başlıyor. Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen projede dairelerin büyüklükleri 48 metrekareden başlangıç gösteriyor.

Concord İstanbul Konutları fiyat listesi!

Kadıköy Concord İstanbul'da yüzde 10 peşin ödeme yapılması durumunda, 50 ay vade farksız taksit imkanı ile ödeme yapılabiliyor. İşte Concord İstanbul Konutları fiyat listesi...

Teknik Yapı Concord İstanbul teslimleri ne zaman?

Concord İstanbul Konutları 6 blok halinde hayata geçiriliyor. İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de inşa edilen projede satışlar devam ediyor. Peki Teknik Yapı Concord İstanbul teslimleri ne zaman yapılacak?

Teknik Yapı Concord İstanbul satılık daire!

Teknik Yapı Concord İstanbul satılık daire fiyatları 338 bin 900 TL'den başlangıç gösteriyor. Çeşitli sosyal olanaklara sahip olan projede yüzde 10 peşin ödemeler ile konut sahibi olunabiliyor.

Teknik Yapı Concord İstanbul Evleri iletişim!

Teknik Yapı Concord İstanbul Evleri iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de hayata geçirilen projede konutlar 338 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kadıköy Concord İstanbul daire fiyatları!

Concord İstanbul Rezidans'ın ödeme planı kapsamında yüzde 10 peşin ödeme yapılıyor, kalan kısım ise 50 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor. İşte Kadıköy Concord İstanbul daire fiyatları...

Teknik Yapı Concord İstanbul Konutları nerede?

Lansmana özel fırsatların yer aldığı Concord İstanbul Rezidans 'ta stüdyodan 3 oda 1 salona kadar farklı daire seçenekleri mevcut. Peki Teknik Yapı Concord İstanbul Konutları nerede?

Kadıköy Concord İstanbul Evleri fiyatları!

Teknik Yapı imzası ile inşa edilen Concord İstanbul Evleri lansmana özel fırsatları ile satışlarına devam ediyor. Projede 1.175 adet daireden meydana geliyor. Peki Kadıköy Concord İstanbul Evleri fiyatları ne kadar?

Teknik Yapı Concord İstanbul satılık!

Teknik Yapı Concord İstanbul satılık daire fiyatları 338 bin 900 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede lansmana özel olarak 50 ay 0 faiz imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Teknik Yapı Concord İstanbul!

İçerisinde; stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon daire tiplerinin yer aldığı Teknik Yapı Concord İstanbul, Teknik Yapı imzasıyla konumlanıyor...

Teknik Yapı Concord İstanbul satış ofisi!

Teknik Yapı Concord İstanbul satış ofisi bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Concord İstanbul projesinde 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 348 bin 900 TL'den başlıyor

Teknik Yapı Concord İstanbul ödeme planı!

Teknik Yapı Concord İstanbul ödeme planı dahilinde banka kredili ödemeler yapılıyor. 1.175 konuttan oluşan Concord İstanbul Evleri projesinde fiyatlar 348 bin 900 liradan başlıyor...

Fikirtepe’de ilk daire teslimi Teknik Yapı’dan!

Kentsel dönüşümün pilot uygulaması Fikirtepe’de ilk daire teslimini yapan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durbakayım “Concord İstanbul projesinde 617 dairenin teslimini 2 ayda yapacağız” dedi.

Teknik Yapı Yıldızlı Bahçe Bahçeşehir'de yükseliyor!

Metropark, Concord İstanbul ve Evora İstanbul projelerinin satışlarına devam eden Teknik Yapı Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Uphill Court projesinin yanına Yıldızlı Bahçe'yi inşa ediyor...

Teknik Yapı'dan Bahçeşehir'e residence otel!

İstanbul'da Metropark, Concord İstanbul ve Evora İstanbul projelerinin satışlarına devam eden Teknik Yapı Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Uphill Court projesinin yanına rezidans otel inşa ediyor.

Concord İstanbul Teknik Yapı teslim tarihi!

Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen proje İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de yükseliyor. Concord İstanbul Teknik Yapı teslim tarihi 2016 yılı Aralık ayı olarak belirlendi.

Concord İstanbul Teknik Yapı kampanya!

Toplamda 1.175 adet daireden meydana gelen Concord İstanbul Rezidans İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de inşa ediliyor. İşte Concord İstanbul Teknik Yapı kampanya detayları...

Teknik Yapı'nın 3 projesinde kampanya!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde yer alan daireler için üçlü bir avantaj kampanyası başlattı.

Teknik Yapı Concord İstanbul adres bilgileri!

Teknik Yapı Concord İstanbul adres bilgileri kapsamında proje Kadıköy, Fikirtepe Dumlupınar Mahallesi'nde yer alıyor. Projede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire tipleri sunuluyor.

Teknik Yapı 3 projesinde faizi yüzde 0.25'e düşürdü!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde düşük faiz, peşinat öteleme ve indirimden oluşan kampanyasına eklenen yaz fırsatıyla daire alanlara buzdolabı ve klima da hediye edeceğini duyurdu.

Teknik Yapı faizleri düşürdü kampanyayı uzattı!

Yaz kampanyasını Kurban Bayramı'na kadar uzatma kararı alan Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde de kredi faiz oranları 0,25'e kadar indirdi.

Concord İstanbul Teknik Yapı kampanyası!

Concord İstanbul Teknik Yapı kampanyası kapsamında peşin ödemelerde yüzde 12 indirim yapılıyor. Birinci etap teslimleri 2016 yılı sonunda gerçekleşecek olan projede satışlar devam ediyor.

Teknik Yapı projelerindeki faiz oranını yüzde 39'a çekti!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde yer alan daireler için “düşük faiz”, “peşinat öteleme” ve “indirim” fırsatlarından oluşan üçlü bir avantaj kampanyası başlattı.

Teknik Yapı'dan ev alan herkese klima ve buzdolabı hediye!

Teknik Yapı'dan ev alan herkese klima ve buzdolabı hediye ediliyor. Concord İstanbul, Evora İstanbul ve Metropark projelerinde geçerli olan kampanya kapsamında 60 aya varan vade imkanı sunuluyor.

Concord İstanbul Teknik Yapı ödemeleri!

İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de yükselen projede 1.175 adet daire yer alıyor. Concord İstanbul Teknik Yapı ödemeleri kapsamında 60 aya kadar vade sağlanıyor.

teknik yapı Concord İstanbul fiyat Haberi

teknik yapı Concord İstanbul fiyat

Teknik Yapı tarafından İstanbul'un Anadolu Yakası Kadıköy ilçesinde inşa edilen Concord İstanbul kampanyası kapsamında 0 faizle 36 ay, yüzde 0,25 faizle 48 ay, yüzde 0,39 faizle 60 ay vade yapılabiliyor. 


Fikirtepe Concord İstanbul telefon numarası 444 10 08 olarak belirlendi. Dairelerin stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği proje 11 bin 504 metrekarelik arsa alanına sahip. 


Daire fiyatları 480 bin TL'den başlangıç gösteren Concord İstanbul Kadıköy'de fitness merkezi, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, spor alanları, yüzme havuzu gibi sosyal olanaklar yer alıyor. 


Concord İstanbul Residence 1.175 adet daireden oluşuyor. Projede birinci etap teslimlerinin Aralık 2016, ikinci etap teslimlerinin Aralık 2017 tarihinde gerçekleşmesi öngörülüyor. 


Teknik Yapı Concord İstanbul'da yüzde 25 peşinatın...