Teknik Yapı Concord İstanbul fiyatları

Teknik Yapı Concord İstanbul fiyatları

Teknik Yapı imzası ile inşa edilen Concord İstanbul Evleri'nde yüzde 10 peşin ödeme yapıldığında, 50 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor. İşte Concord İstanbul güncel fiyatları...

Teknik Yapı Concord İstanbul ödemeleri!

İkinci etap satışları başlayan Concord İstanbul Evleri'nde daire fiyatları 338 bin 900 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 1.175 tane konut bulunuyor. İşte Teknik Yapı Concord İstanbul ödemeleri...

Teknik Yapı Concord İstanbul satılık daire!

Teknik Yapı Concord İstanbul satılık daire fiyatları 338 bin 900 TL'den başlangıç gösteriyor. Çeşitli sosyal olanaklara sahip olan projede yüzde 10 peşin ödemeler ile konut sahibi olunabiliyor.

Kadıköy Concord İstanbul Evleri fiyatları!

Teknik Yapı imzası ile inşa edilen Concord İstanbul Evleri lansmana özel fırsatları ile satışlarına devam ediyor. Projede 1.175 adet daireden meydana geliyor. Peki Kadıköy Concord İstanbul Evleri fiyatları ne kadar?

Concord İstanbul Evleri iletişim!

Teknik Yapı imzası ile hayata geçirilen Concord İstanbul Konutları 1.175 tane daireden meydana geliyor. Projede stüdyodan 3 oda 1 salona kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Concord İstanbul iletişim!

Concord İstanbul iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor. Concord İstanbul projesindeki konut tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

Teknik Yapı Concord İstanbul!

İçerisinde; stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon daire tiplerinin yer aldığı Teknik Yapı Concord İstanbul, Teknik Yapı imzasıyla konumlanıyor...

Concord İstanbul'da son 100 daire!

Yüzde 1 KDV ile daire satışlarına devam edilen Teknik Yapı Concord İstanbul projesi, İstanbul Kadıköy'de kentsel dönüşüm alanı olarak belirlenen Fikirtepe bölgesinde yaşama geçiriliyor. Projede banka kredisi kullanılıyor...

Concord İstanbul ne zaman teslim?

Concord İstanbul ne zaman teslim sorusuna proje 30 ay sonra teslim edilecek yanıtını verebiliriz. 2 etap halinde yükselen Projede fiyatlar 348 bin 900 liradan başlıyor...

Teknik Yapı Concord İstanbul!

2 etaptan meydana gelen ve Teknik Yapı projesi olarak hayata geçirilen Teknik Yapı Concord İstanbul projesi 6 bloktan oluşuyor. Teknik Yapı Concord İstanbul fiyatları 348 bin 900 liradan başlıyor.

Teknik Yapı Concord İstanbul ödeme koşulları!

Teknik Yapı Concord İstanbul ödeme koşulları bilgisi haberimizin içerisinde yer alıyor. Fikirtepe'de yükselen Concord İstanbul Evleri'nde dairelerin fiyatları 348 bin 900 liradan başlangıç gösteriliyor...

Fikirtepe Concord İstanbul projesi!

Teslimlerinin 30 ay sonra yapılacağı ve de İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe bölgesinde kentsel dönüşüm projesi olarak geliştirilen Fikirtepe Concord İstanbul projesi detayları na haberimizden ulaşabilirsiniz.

Teknik Yapı Concord İstanbul ev fiyatları!

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa edilen Teknik Yapı Concord İstanbul ev fiyatlarına haberimizin içinden ulaşabilirsiniz. Concord İstanbul projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri mevcut...

Concord İstanbul projesi!

Concord İstanbul projesi 1.175 daireden meydana geliyor. Kadıköy Fikirtepe'de yükselen Concord İstanbul projesinde konutların satış fiyatları 307 bin 400 liradan başlayarak değişiklik gösteriyor...

Concord İstanbul daire fiyatları!

Concord İstanbul daire fiyatları 307 bin 400 liradan başlayarak değişiyor. Teknik Yapı'nın inşa ettiği Concord İstanbul Fikirtepe projesinde 0,90'dan başlayan faizlerle ödemeler yapılıyor...

Fikirtepe’de ilk daire teslimi Teknik Yapı’dan!

Kentsel dönüşümün pilot uygulaması Fikirtepe’de ilk daire teslimini yapan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durbakayım “Concord İstanbul projesinde 617 dairenin teslimini 2 ayda yapacağız” dedi.

Teknik Yapı Yıldızlı Bahçe Bahçeşehir'de yükseliyor!

Metropark, Concord İstanbul ve Evora İstanbul projelerinin satışlarına devam eden Teknik Yapı Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Uphill Court projesinin yanına Yıldızlı Bahçe'yi inşa ediyor...

Teknik Yapı'dan Bahçeşehir'e residence otel!

İstanbul'da Metropark, Concord İstanbul ve Evora İstanbul projelerinin satışlarına devam eden Teknik Yapı Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Uphill Court projesinin yanına rezidans otel inşa ediyor.

Concord İstanbul Teknik Yapı teslim tarihi!

Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen proje İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de yükseliyor. Concord İstanbul Teknik Yapı teslim tarihi 2016 yılı Aralık ayı olarak belirlendi.

Concord İstanbul Teknik Yapı kampanya!

Toplamda 1.175 adet daireden meydana gelen Concord İstanbul Rezidans İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de inşa ediliyor. İşte Concord İstanbul Teknik Yapı kampanya detayları...

Teknik Yapı'nın 3 projesinde kampanya!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde yer alan daireler için üçlü bir avantaj kampanyası başlattı.

Teknik Yapı Concord İstanbul adres bilgileri!

Teknik Yapı Concord İstanbul adres bilgileri kapsamında proje Kadıköy, Fikirtepe Dumlupınar Mahallesi'nde yer alıyor. Projede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire tipleri sunuluyor.

Teknik Yapı 3 projesinde faizi yüzde 0.25'e düşürdü!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde düşük faiz, peşinat öteleme ve indirimden oluşan kampanyasına eklenen yaz fırsatıyla daire alanlara buzdolabı ve klima da hediye edeceğini duyurdu.

Teknik Yapı faizleri düşürdü kampanyayı uzattı!

Yaz kampanyasını Kurban Bayramı'na kadar uzatma kararı alan Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde de kredi faiz oranları 0,25'e kadar indirdi.

Concord İstanbul Teknik Yapı kampanyası!

Concord İstanbul Teknik Yapı kampanyası kapsamında peşin ödemelerde yüzde 12 indirim yapılıyor. Birinci etap teslimleri 2016 yılı sonunda gerçekleşecek olan projede satışlar devam ediyor.

Teknik Yapı projelerindeki faiz oranını yüzde 39'a çekti!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde yer alan daireler için “düşük faiz”, “peşinat öteleme” ve “indirim” fırsatlarından oluşan üçlü bir avantaj kampanyası başlattı.

Teknik Yapı'dan ev alan herkese klima ve buzdolabı hediye!

Teknik Yapı'dan ev alan herkese klima ve buzdolabı hediye ediliyor. Concord İstanbul, Evora İstanbul ve Metropark projelerinde geçerli olan kampanya kapsamında 60 aya varan vade imkanı sunuluyor.

Concord İstanbul Teknik Yapı ödemeleri!

İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de yükselen projede 1.175 adet daire yer alıyor. Concord İstanbul Teknik Yapı ödemeleri kapsamında 60 aya kadar vade sağlanıyor.

Teknik Yapı Concord İstanbul fiyatları Haberi

Teknik Yapı Concord İstanbul fiyatları

Concord İstanbul güncel fiyatları bilgisinden önce kısaca projenin özelliklerinden bahsedelim. Projede 1. etap teslim tarihi Aralık 2016, 2. etap teslim tarihi ise Aralık 2017 olarak belirlendi.


İstanbul Kadıköy'de hayata geçirilen Concord İstanbul Residence 11 bin 504 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Proje Teknik Yapı imzası taşıyor. 


Fikirtepe Concord İstanbul ödeme seçenekleri arasında yüzde 10 peşinatta, kalan kısım için 50 ay 0 faiz imkanı bulunuyor. Proje 

stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutlardan oluşuyor. 


Teknik Yapı Concord İstanbul'un ortak yaşam alanları içerisinde kapalı otopark, sauna, buhar odası, fitness merkezi, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları mevcut. 


Concord İstanbul güncel fiyatları!

Stüdyo konut fiyatları 342 bin TL'den, 

1+1 konut fiyatları 426 bin TL'den, 

2+1 konut fiyatları 605 bin TL'den, 

3+1 konut fiyatları...