Tepe home ihracat

Tepe home ihracat

Başkent'in önemli markalarından Tepe Home, bayilik ağıyla büyüme yolunu seçti. 2014 yılında toplam 8 bayi mağazası açıldı. 38 noktada hizmet vermeye başlayan Tepe Home, 2015 yılında bayilik ağıyla büyümeye devam edecek.

Tepe Home Panora AVM mağazası açıldı!

Tepe Home Türkiye'de 17 Ankara'da ise 6. mağazasını Panora AVM'de hizmete açtı...

Tepe Home yıl sonuna kadar 3 yeni mağaza açacak!

Yurt içinde ve yurt dışında yatırımlarını sürdüren Tepe Home, açılan yeni mağazaları ile hızla büyümeye devam ediyor. Tepe Home yıl sonuna kadar 3 yeni mağaza açacak.

Tepe Home 17. mağazasını Panora AVM'de açtı!

Konfor ve tasarımı kalite ile buluşturan ürünleri ile mobilya sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Tepe Home, Türkiye’de 17.; Ankara’da ise 6. Mağazasını Panora AVM’de açtı...

Tepe Home 16 mağazasını sağlık önlemleriyle açtı!

1 Haziran'dan bu yana Türkiye'de yer alan 16 mağazasını sağlık önlemleri ile açan Tepe Home Türkiye’de 17. Mağazasını Panora AVM’de; 18. Mağazasını ise Modoko’da Haziran 2020 içerisinde açacak.

Tepe Home online mağaza yatırımlarını artırıyor!

17 mağazasıyla hizmet veren Tepe Home, 2019'da üç yeni konsept mağazasının açılışını yaptı. Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, "2020'de online mağaza ciromuzun artiş ivmesinin hızlanmasını bekliyoruz" dedi...

Tepe Home yıl sonuna kadar 4 yeni mağaza açacak!

Tepe Home, yatırımlarını sürdürüyor. Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, 2020 yılı başında yurt içinde üç yeni mağaza açmayı planladıklarını ifade etti...

Tepe Home 365 AVM’de mağaza açtı!

Türkiye'de açtığı mağazalarıyla adından söz ettiren Tepe Home, Ankara’da bulunan beşinci mağazasının kapılarını 365 AVM’de açtı.

Tepe Home, beşinci mağazasını Ankara 365 AVM’de açtı!

Türkiye genelinde açtığı mağazalarıyla şıklığı bir adım ileriye taşıyan Tepe Home, beşinci mağazasını Ankara 365 AVM’de hizmete açtı.

Tepe Home Arnavutluk’ta ilk mağazasını açtı!

Tasarımlarıyla fark yaratan Tepe Home, Balkan Ülkesi Arnavutluk’ta mobilya sektörüne yeni bir anlayış getiriyor. Firma, Arnavutluk’ta ilk mağazasının açılışını yaptı.

Capital Home Gayrimenkul Emlak İnşaat Turizm İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

Capital Home Gayrimenkul Emlak İnşaat Turizm İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 150 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Awad S. Akileh, Ümit Göktaş ve Yousef İbrahim Khalel Salem tarafından kuruldu. 

Idea Home Gayrimenkul Ve Gıda İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Idea Home Gayrimenkul Ve Gıda İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Zeytinburnu’nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Alaa Eddin Takrıtı tarafından kuruldu. 

Sama Tepe İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sama Tepe İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 150 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad  Youssef Matouk, Mohammad Zınah, Mohammad Ezat Aldalı ve Khaled Alkılanı ortaklığında kuruldu.

Tepe Home ilk ‘Pop-up’ mağazasını Ankara'da açtı!

Konsept mağazalar olarak adlandırılan ‘Pop-up’ Geçici mağazacılık Avrupa ve Amerika’da birçok marka tarafından yaygın olarak kullanılıyor. Tepe Home ise ilk ‘Pop-up’ mağazasını Ankara'da açtı.

Tepe home ihracat

Tepe home ihracat Tepe home ihracat

Bilkent Holding tarafından 1997 yılında kurulan, aradan geçen sürede yurt içi ve yurt dışında toplam 38 noktada hizmet vermeye başlayan Tepe Home, 2015 yılında da bayilik ağıyla büyümeye devam edecek. 

2'si İstanbul'da olmak üzere 8 yeni bayi mağazası açılan şirketin Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Fırat Tiirkfiliz, Tepe Home'u Sabah Başkent'e anlattı. 

Tepe Home'un kuruluşundan bahseder misiniz? 

Kimler tarafından ne zaman kuruldu? 

¦ Tepe Home, Bilkent Holding kuruluşudur. 1997 yılında mobilya ve aksesuar perakendeciliği sektörü üzerine kuruldu. îlk mağazamız 1998 yılında Bilkent Center'da açıldı. Holding tarafından alman karar ile 1968 yılında kurulan ve mobilya üretimi yapan Tepe Mobilya ile 2011 yılında birleşti. Artık tek bir marka altında hem perakende hem de üretim olarak hizmet veriyoruz. 

Şu an Türkiye genelinde kaç şubesi bulunuyor? 

¦ Türkiye geneli ve...