TMSF Ankara gayrimenkul satışı

TMSF Ankara gayrimenkul satışı

TMSF yarın yapacağı ihalede 19 gayrimenkul satacak. Gayrimenkuller nerede? Tahmini bedelleri ne kadar? Hangi şartlar isteniyor?

Ankara Çankaya'da 22 milyon TL'ye satılık 3 gayrimenkul!

T.C. Ankara Gayrimenkul Satış İcra Dairesi,  Ankara ili, Çankaya ilçesi, Hacı Bayram Mahallesi'nde yer alan 3 gayrimenkulü 22 milyon TL'ye satıyor...

TMSF, Azim Gayrimenkul'ün 18 gayrimenkulünü satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Azim Gayrimenkul Yatırım A.Ş'ye ait 18 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış bedelleri 479 bin 750  TL'den başlıyor.

Ankara Gordion Hotel 18 milyon TL'ye icradan satılıyor!

Ankara Gayrimenkul Satış İcra Dairesi, Çankaya İlçesi, Remzi Oğuz Arık Mahallesi'nde bulunan Gordion Hotel'i satışa çıkardı. Otelin satış bedeli ise 18 milyon TL olarak belirlendi.

TMSF, Azim Gayrimenkul'ün 22 gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Azim Gayrimenkul Yatırım A.Ş'ye ait 22 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. 

Ankara gayrimenkul satışlarında başarıyı yakaladı!

TÜGİAD Ankara 10. Dönem Yönetim Kurulu ve Üyeleri, MÜSİAD Ankara’yı ziyaret etti. MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ev sahipliğinde düzenlenen ziyarette,  Ankara’nın inşaat sektöründeki başarısı konuşuldu. 

Ankaralılar geniş daireleri tercih ediyor!

Ankara Gayrimenkul Müşavirleri Derneği ve Extra Türkiye Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Aslan Ankara'da 1+0 daire üretimine yönelik değişikliği değerlendirdi...

Konut satışları kısa sürede yükselişe geçecek!

Ankara Gayrimenkul Müşavirleri Derneği ve Extra Türkiye Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Aslan gayrimenkul sektörüne yönelik son değişiklikleri değerlendirdi.

AND Ankara projesi geliyor! Yeni proje!

AND Ankara Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., Ankara Çankaya'da yeni projeye hazırlanıyor. AND Ankara projesi ticari olarak tasarlanıyor. 

CNR Ankara'da dev projeler görücüye çıktı!

Ankara'nın ilk ve tek emlak fuarı olan CNR Ankara Gayrimenkul Yatırımları, dev projeler ev sahipliği yaptı.

Ankara gayrimenkul sektörüne öğrenci dopingi!

Üniversitelerin her yıl artış gösteren öğrenci sayısı, Ankara'da üniversitelerin bulunduğu ilçelerin özellikle kampüslere yakın semtlerinde gayrimenkul talebini artırırken emlak piyasasını da pozitif etkiliyor.

TMSF 21 gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nca amme borcundan dolayı hacizli bulunan gayrimenkuller açık artırma sureti ile satışa çıkarılıyor. Satışa sunulan 21 gayrimenkulün toplam bedeli ise 18 milyon 46 bin 192 TL.

Ankara, gayrimenkulde İstanbul olma yolunda!

Ankara Gayrimenkul Müşavirleri Derneği Başkanı ve EXTRA Türkiye Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Aslan, gayrimenkul sektörünün bugünün ve yarınını Anadolu Gazetesi'ne anlattı.

Ankara gayrimenkul satışında 2.sırada!

TÜİK 2016 yılı beş aylık gayrimenkul satış istatistiklerini açıkladı. Ankara 11 bin 408 gayrimenkul satışı ile (9,9%) İstanbul'dan sonra yer aldı.

TMSF Ankara gayrimenkul satışı Haberi

TMSF Ankara gayrimenkul satışı

 Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), muhammen bedelleri yaklaşık 20 milyon YTL olan 19 taşınmazı, yarın satışa çıkaracak.

TMSF'den yapılan yazılı açıklamada, muhammen bedelleri toplamı 19 milyon 105 bin 159 YTL olan 19 taşınmazın açık artırmasının yarın saat 14.00'da TMSF Merkez Binası'nda gerçekleştirileceği bildirildi.

Açıklamada, 19 gayrimenkulün 1'inin Tekirdağ'da, 1'inin Edirne'de, 1'inin Bursa'da, 3'ünün İstanbul'da, 8'inin Mersin'de, 3'ünün İzmir'de, 1'inin Ankara'da, 1'inin ise Adana'da yer aldığı belirtildi.

İzmir'de bulunan arsanın, 4 milyon 45 bin YTL ile taşınmazlar arasında en yüksek bedele sahip olma özelliği taşıdığı, 4 milyon YTL ile yüksek bedele sahip olan bir diğer taşınmazın da Ankara'daki iş yeri olduğu kaydedildi.

Gayrimenkullerin muhammen değerlerinin yüzde 75'ini ve rüçhanlı alacaklılar ile satış masraflarını...