TOKİ açık artırma satışı

TOKİ açık artırma satışı

TOKİ tarafından yapılan son dakika açıklamasında 23 şehirde bulunan evlerde satışların başladığı, dar gelirli vatandaşların ucuza ev sahibi yapılacağı kaydedildi. 69 bin TL'den başlayan evler için ayda 450 TL ödeme yapılıyor.

TOKİ en ucuz konutlarını satışa çıkardı!

Bu zamana kadar binlerce kişiyi ev sahibi yapan TOKİ, Türkiye'nin çeşitli şehirde bulunan en ucuz konutlarını satışa çıkardı. Üstelik fiyatları ise 131 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Günde 14 TL ödeyerek sıfır konut sahibi olabilirsiniz!

Artan konut fiyatları sonrasında ev sahibi olmak isteyenlere ilaç gibi haber TOKİ’den geldi. Sizde günde 14 TL ödeyerek hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz. Üstelik 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri mevcut.

20 soruda TOKİ'den ev almak!

TOKİ, her yıl binlerce asgari ücretli ve dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapıyor. TOKİ konut şartları neler? TOKİ taksitleri ne kadar? TOKİ'den konut alım peşinatı ne kadar? İşte tüm merak edilenler..

TOKİ'den Eylül ayı fırsatları!

TOKİ Eylül ayı çekilişsiz kurasız Türkiye geneli açık satış ilanları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. TOKİ'nin hangi illerdeki daireleri satışa sunacağı ve özellikleri belli oldu.

TOKİ başvurusu nereye yapılır? Başvuru şartları neler?

TOKİ dar ve orta gelirli binlerce vatandaşı ev sahibi yapmaya devam ediyor. Peki TOKİ konut başvuru şartları neler, TOKİ konut başvuru tarihleri, TOKİ fiyatları ne kadar? İşte tüm merak edilenler...

TOKİ'den çekilişsiz kurasız konut fırsatı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı uygun fiyatlara konut satışlarına başladı. Açık satış yöntemi ile satışa çıkarılan konutları almak isteyen vatandaşlar TOKİ'ye başvuruyor. Eylül'e kadar çeşitli şehirlerde satışlar sürecek. İşte satışa sunulan konutlar... 

TOKİ'den asgari ücretli ve dar gelirli ailelere ev sahibi olma müjdesi!

TOKİ dar gelirli, emekli ve asgari ücretle çalışan vatandaşlar için konut müjdelerini sıralıyor. İşte TOKİ'den asgari ücretli, dar gelirli, alt gelir grubu ailelere ev sahibi olma şartları ve detayları...

TOKİ'den ucuza ev fırsatı! 140 bin liradan başlıyor!

TOKİ, alt ve orta gelir sahibi vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor.  Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan konutlar uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

TOKİ'den Ağustos ayı daire fırsatları!

Binlerce vatandaşı ev ve işyeri sahibi yapan TOKİ yüzlerce konutu açık arttırma ile satıyor. Açık satış yöntemi ile satışa çıkarılan evleri almak isteyenler TOKİ'ye başvuru yapabiliyor.

TOKİ'den 1.249 TL'den başlayan taksitlerle 2+1 fırsatı!

TOKİ tarafından kentsel yenileme uygulaması kapsamında 167 konut satılıyor. 2+1 evlerin taksitleri 1249 liradan başlangıç gösteriyor. Satışa sunulan konutlar için başvuruda bulunacak vatandaşlar başvuru şartlarını ve başvurunun nasıl yapıldığını araştırıyor. İşte tüm merak edilenler...

TOKİ'den o illerde büyük fırsat!

TOKİ uygun fiyatlarla daire sahibi olmak isteyenler için yeni konutlar inşa ediyor. TOKİ resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, 26 ilde konut, 21 ilde iş yeri açık artırmayla satışa sunulacağı açıklandı.

TOKİ açık artırmayla onlarca konut ve iş yerini satıyor!

TOKİ bazı illerde konut ve iş yerini açık artırmayla satışa sunacağını internet sitesinden duyurdu. Hemen teslimli olarak satışa sunulan projelerde; Taşınmazlar mevcut durumu ile satışa sunulan, alıcılar taşınmazı görmüş, beğenmiş ve kabul edilecek.

TOKİ açık satış başvurusu nasıl yapılır?

TOKİ Başkanlığı açık satış duyurularını kurumsal internet sitesinde bulunan satışlar sayfasından ilan ediyor. Bu sayfa üzerinde hem açık satış ile satılan konutlar hemde açık artırma ile satışa çıkarılan konutların ilanları bulunuyor. Peki TOKİ açık satış başvurusu nasıl yapılır?

TOKİ 176 konut ile 155 iş yerini açık artırma ile satışa çıkardı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 176 konut ve 155 iş yerini "açık artırma yöntemi" ile satışa çıkardı.

TOKİ açık satış nedir? İşte satış ilanları!

TOKİ açık satış duyurularını sitesinde yer alan satışlar sayfasından açıklıyor. Açık satış duyurularında vatandaşlar konutları başvuru önceliğine göre değerlendiriliyor. İşte açık satışla ilgili merak edilen tüm bilgiler...

TOKİ açık satış yöntemi nedir ve nasıl ev alınır?

TOKİ açık satış yöntemi nedir? Açık satış yöntemi ile nasıl ev alınır? İşte açık satış yöntemi ile ilgili tüm detaylar...

TOKİ açık satış yöntemi nedir?

Ucuz konut üretim çalışmalarına devam eden Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 3 bin 20 konutun açık satış yöntemiyle satılacağını açıkladı. Peki TOKİ açık satış yöntemi nedir?

Avanos TOKİ’de 1 daire açık artırma usulü satışa sunulacak!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Avanos projesinde yer alan 1 adet konut açık artırma usulü satışa sunuldu.

Kuzey Cadde açık artırma 2018!

Kuzey Cadde açık artırma 2018 detayları haberimizde yer alıyor. İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen ticari projede 50 cadde dükkanı açık artırma ile satışa çıkıyor. 

Trios Sanayi Blokları açık artırma ile bugün satışta!

İstanbul Avrupa Yakası İkitelli'de Pulsar İnşaat ile Kurumahmutoğlu İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Trios Sanayi Blokları açık artırma yöntemi ile TURYAP aracılığıyla bugün satışa sunuldu. 

Trios 2023 açık artırma ihalesi ne zaman?

Pulsar İnşaat imzasını taşıyan Trios 2023 projesi İstanbul Avrupa Yakası İkitelli'de hayata geçiriliyor. Peki Trios 2023 açık artırma ihalesi ne zaman yapılacak?

Emlak Konut'tan 522.7 milyonluk açık artırma!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bünyesinde bulunan 54 adet gayrimenkulü KDV dahil 522 milyon 705 bin TL'den satışa çıkardı. açık artırma ihalesi 26 Nisan'da yapılacak...

Trios Sanayi Blokları açık artırma ile satışta!

İstanbul Avrupa Yakası İkitelli'de Pulsar İnşaat ile Kurumahmutoğlu İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Trıos Sanayi Blokları açık artırma yöntemi ile TURYAP aracılığıyla satışa çıkarılıyor.

Gayrimenkul sektörüne açık artırma sistemi geliyor!

İngiliz girişimci Tyla Angelis, İngiltere’deki “gayrimenkul sektöründe açık artırma” sistemini İstihale ile Türkiye’ye getirdi. Şirket 10 Mayıs'tan sonra gerçekleştireceği açık artırmada Ağaoğlu'nun bazı projeleri ve Innovia projesi yüzde 30 indirimli satacak.

TOKİ KuzeyKent'teki 250 konut bugün açık artırmayla satılıyor!

TOKİ KuzeyKent'te 250 konut açık artırma yöntemi ile bugün satışa sunuluyor. Kira öder gibi konut sahibi olma fırsatı sunulan projede yüzde 10-15-25 peşinat ile 96-108-120 ay vade imkanı sağlanıyor. 

TOKİ açık artırma satışı

TOKİ açık artırma satışı TOKİ açık artırma satışı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) dar gelirli ve asgari ücretliler için satışlara başladı. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; TOKİ tarafından internet adresi üzerinden yapılan açıklamada bir hayli şehirde evlerin tamamlandığı ve satışların önümüzdeki günlerde başlayacağı duyuruldu. Açıklamada yurttaşların TOKİ müracaatını yapması gerekmektedir. TOKI başvurusu yapmak isteyen vatandaşların, gerekli olan evrakları da hazırlaması gerekiyor. Bu belgelerin hazırlanmasının ardından TOKI sizi kuraya dahil ediyor. Eksiksiz bir şekilde evrakları hazırlayıp teslim etmeniz gerektiğinin unutulamaması gerekiyor.

AYDA 452 TL TAKSİTLE

TOKİ tarafından yapılan açıklamada satışa çıkarılan evlerin en ucuzu 69 bin TL olarak açıklandı. İşte en ucuza satılan konutlar.

BAŞVURU

TOKİ ev kampanyasına başvuru yapmak isteyen vatandaşların Halkbank ya da Ziraat Bankasına gitmesi ve müracaatını yapması gerekmektedir.

İŞTE TOKİ KAMPANYALARI