TOKİ başvuru şartları

TOKİ başvuru şartları

2020'de ev sahibi olanların arasına 'sosyal konut hamlesi' ile 100 bin kişi daha ekleniyor. Düşük tutarlı peşinat ve taksit imkanıyla kolayca ev sahibi olabilenen projede konutların 15 bini şehit yakınları ve engelliler için ayrıldı...

TOKİ yeni konut satışları ne zaman yapılacak?

Türkiye'nin farklı yerlerinde uygun fiyat ve ödeme kolaylığıyla binlerce vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ 280 bin yeni konutunu satışa çıkardı. Peki başvuru şartları nelerdir? İşte tüm merak edilenler...

TOKİ 388 TL taksitle ev sahibi yapıyor!

Dar gelirli ve emekli vatandaşın hayali TOKİ sayesinde gerçekleşiyor. Yeni Kalkınma Planı'na göre dar gelirli vatandaşlar için 280 bin kont yapılacak.

TOKİ alt gelir grubu başvuru şartları neler? 

TOKİ dar gelirli vatandaşların ev sahibi olma hayalini gerçekleştirmeye devam ediyor. TOKİ dar gelirliler için ucuz konut ilanlarını yayımladı. Peki TOKİ alt gelir grubu başvuru şartları neler?  

TOKİ alt gelir grubu ve emekli başvuru şartları 2019!

TOKİ projelerine başvuru yapacak alt gelir grubu ve emekli vatandaşlarda bazı şartlar arıyor. İşte tüm detaylarıyla TOKİ alt gelir grubu ve emekli başvuru şartları 2019...

Gayrimenkulü olan TOKİ'den ev alabilir mi?

Alt ve orta gelir gurubunu ucuz evle buluşturan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), başvuru yapacaklarda bazı şartlar arıyor. Peki üzerinde taşınmaz kaydı olanlar TOKİ'den ev alabilirler mi? İşte tüm detaylar...

Aynı evde ikamet edenler TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi?

TOKİ alt ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam ediyor. Kurum bu kapsamda bu ay 1.697 konutu hak sahiplerine teslim edecek. Peki aynı evde ikamet edenler TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi?

TOKİ 2019 para iadesi ne zaman yapılacak?

TOKİ'ye başvuruda bulundukları illerdeki kuralarda ismi çıkmayan vatandaşlar başvuru sırasında yaptıkları ödemelerin ne zaman geri ödeneceğini merak ediyor. İşte merak edilen herşey...

TOKİ'den nasıl ev alınır?

Alt ve orta gelir grubuna yönelik konut projeleri hayata geçiren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı herkesi ev sahibi yapmak için uygun konut projelerini satışa çıkardı. 

TOKİ başvuru şartları nelerdir? TOKİ’ye nasıl başvurulur?

Türkiye'nin birçok bölgesinde ucuz konut üreten TOKİ, vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Peki TOKİ başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları...

Üzerinde gayrimenkul kaydı olanlar TOKİ'den ev alabilir mi?

TOKİ'den ev almak isteyen vatandaşlardan bazı şartlar aranıyor. Peki Üzerinde gayrimenkul kaydı olanlar TOKİ'den ev alabilir mi?

TOKİ başvuru şartları 2016!

TOKİ'den gelir durumu düşük olan kimseler konut sahibi olabiliyor. Peki, başvuru için 2016 yılında aylık hane halkı gelirinin, en fazla net kaç TL olması gerekiyor? TOKİ başvuru şartları 2016 nelerdir?

Emekli TOKİ Evleri 2015 başvuru ve şartları neler?

Dar gelirli ve emekliler için TOKİ EVLERİ adı altında piyasadan daha ucuza ev temini sağlanıyor. Emekli ve dar gelirliler için Toki Evleri başvuru şartları neler? Düşük gelirli TOKİ evleri nasıl alınıyor? Şartlar neler? İşte cevabı...

TOKi'den emekliye 250 turizm çalışanına 400 TL taksitle ev!

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, "Başbakanımızın müjdelediği 200 bin yeni konutla başta emeklilerimiz olmak üzere, dar gelirli vatandaşlarımızı 250 TL taksitle yuva sahibi yapmak için faaliyetlerimizi hızlandırdık" dedi.

Ayvacık TOKİ başvuru tarihleri ve şartları!

Ayvacık TOKİ başvuru tarihleri ve şartları haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon konutlara yer veriliyor.

Bayramiç TOKİ başvuru şartları ve tarihleri!

Bayramiç TOKİ başvuru şartları ve tarihleri haberimizde yer alıyor. Projede  2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri mevcut.

Payas Çağlalık TOKİ başvuru tarihleri ve şartları!

Payas Çağlalık TOKİ başvuru tarihleri ve şartları haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor.

TOKİ Saraycık 2020 başvuru şartları!

TOKİ Saraycık 2020 başvuru şartları haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutlar için başvuru dönemi geçtiğimiz günlerde başladı.

TOKİ Mamak Gülseren Mahallesi 2. Etap başvuru şartları!

TOKİ Mamak Gülseren Mahallesi 2. Etap başvuru şartları haberimizde yer alıyor. Başvuru heyecanının başladığı projede toplam 81 adet konut bulunuyor.

TOKİ Trabzon Araklı 2020 başvuru şartları!

TOKİ Trabzon Araklı 2020 başvuru şartları haberimizde yer alıyor. TOKİ Trabzon Araklı 2020 fiyatları ne kadar? TOKİ 100 bin konut TOKİ Trabzon Araklı son başvuru tarihi ne zaman?

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 başvuru şartları!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 başvuru şartları haberimizde yer alıyor. TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 başvuru tarihleri ne zaman? TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 2020 fiyatları ne kadar?

TOKİ 100 bin sosyal konut başvuru şartları neler?

TOKİ 100 bin sosyal konut projesinin başvuru şartları nedir? Projelerde yer alan konutlar için başvurular 15 Ocak 2020'de sona eriyor. 

TOKİ Adıyaman Kahta Çobanlı 2020 fiyatları ve başvuru şartları!

TOKİ Adıyaman Kahta Çobanlı 2020 fiyatları ve başvuru şartları haberimizde yer alıyor. TOKİ Adıyaman Kahta Çobanlı 2020 fiyatları ne kadar? TOKİ Adıyaman Kahta Çobanlı 2020 başvuru tarihleri ne zaman? İşte detaylar...

TOKİ Afyon Dinar 4. Etap 2020 başvuru şartları!

TOKİ Afyon Dinar 4. Etap 2020 başvuru şartları haberimizde yer alıyor. TOKİ Afyon Dinar 4. Etap 2020 fiyatları ne kadar? TOKİ Afyon Dinar 4. Etap 2020 başvuru tarihleri ne zaman?

TOKİ Çanakkale Merkez 2020 fiyatları ve başvuru şartları!

TOKİ Çanakkale Merkez 2020 fiyatları ve başvuru şartları haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ Çanakkale Merkez 2020 fiyatları ne kadar? İşte merak edilen detaylar...

TOKİ Manisa Şehzadeler 2020 başvuru şartları!

TOKİ Manisa Şehzadeler 2020 başvuru şartları haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ Manisa Şehzadeler 2020 başvuruları başladı mı? TOKİ Manisa Şehzadeler 2020 fiyatları ne kadar?

TOKİ Pamukkale Kocadere 2020 başvuru şartları ve fiyatları!

TOKİ Pamukkale Kocadere 2020 başvuru şartları ve fiyatları haberimizde yer alıyor. TOKİ Pamukkale Kocadere 2020 başvuru tarihleri ne zaman? TOKİ Pamukkale Kocadere 2020 fiyatları ne kadar? 

TOKİ başvuru şartları

TOKİ başvuru şartları TOKİ başvuru şartları

2020'de ev sahibi olanların arasına 'sosyal konut hamlesi' ile 100 bin kişi daha eklenecek. Kirada oturan vatandaşlar uzun vade, düşük tutarlı peşinat ve taksit imkanıyla kolayca ev sahibi olabiliyor.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; 81 ilde yapılması planlanan 100 bin sosyal konut, fiyatın yüzde 10'u peşin, kalanı aylık yüzde 0.49 oran ve 240 ay vade ile ödenecek. 2+1 evlerin taksit ödemeleri 894, 3+1 evlerin ise bin 22 liradan başlangıç gösteriyor. 

Taksit ödemeleri, sözleşme imza tarihini takip eden ay itibariyle başlatılacak. Şehit yakınları, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimlerinde ise taksitler teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlayacak.

HALKBANK DA DEVREDE

100 bin sosyal konut projesinin yüzde 10'u şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimlerine, yüzde 5'i en...