13 / 08 / 2022

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları

TOKİ Edirne Süloğlu projesinde toplamda 1 adet konut açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor. İşte TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları...

TOKİ Edirne Süloğlu Alt Gelir Grubu başvurusu ne zaman sona eriyor?

21 adet konutun kurasız olarak açık satışa sunulduğu TOKİ Edirne Süloğlu Alt Gelir Grubu başvurusu ne zaman sona eriyor?

2016 Edirne Süloğlu TOKİ Alt Gelir başvurusu!

2016 Edirne Süloğlu TOKİ Alt Gelir başvurusu 30 Eylül Cuma gününe kadar devam ediyor. Projede 21 adet konut satışta.

Edirne Süloğlu TOKİ Evleri başvurusu!

Edirne Süloğlu TOKİ Evleri başvurusu 8 Ağustos'ta başlayacak. Projededeki daireler 2+1 şeklinde tasarlandı.

TOKİ Edirne Süloğlu Alt Gelir Grubu son başvuru!

Edirne Süloğlu Alt Gelir Grubu TOKİ projesinin stoklarında bulunan 21 konut açık satışa sunuluyor. Peki, TOKİ Edirne Süloğlu Alt Gelir Grubu son başvuru ne zaman?

TOKİ Edirne Süloğlu başvuru tarihi!

TOKİ'nin Edirne Süloğlu projesi kapsamında yer alan 21 adet konut alt gelir grubu için açık satışa çıkıyor. İşte, TOKİ Edirne Süloğlu başvuru tarihi...

Edirne Süloğlu TOKİ başvuruları ne zaman?

TOKİ Edirne Süloğlu Evleri satış fiyatları 138 bin 792 TL'den başlıyor. Projede 983,11 TL taksitlerle ödeme yapılabiliyor. Peki Edirne Süloğlu TOKİ başvuruları ne zaman?

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları bugün sona eriyor!

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları bugün sona eriyor. Talep örgütlemesi yöntemiyle 39 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede 394 TL'lik aylık taksitlerle ödeme yapılabiliyor.

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları sona erdi!

TOKİ Edirne Süloğlu'nda yer alan 38 daire satışa sunuldu. TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları sona erdi. Projede 9 bin 675 TL peşinatla ödeme yapılabiliyordu.

TOKİ Edirne Süloğlu başvuru işlemleri yarın sona eriyor!

TOKİ Edirne Süloğlu başvuru işlemleri yarın sona eriyor. Toplamda 38 adet konutun satışa çıkarıldığı projede 120 ay veya 180 aya varan vade imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

TOKİ Edirne Süloğlu ev fiyatları!

TOKİ Edirne Süloğlu ev fiyatları dairelerin büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. Son başvuru tarihi 13 Kasım 2015 olarak belirlenen projede aylık taksitler 394 TL'den başlıyor.

TOKİ Edirne Süloğlu başvuru işlemleri nasıl yapılıyor?

TOKİ Edirne Süloğlu Evleri fiyatları 80 bin 624 TL'den başlıyor. Projede yer alan 2+1 ve 3+1 daireler satışa sunuluyor. Peki TOKİ Edirne Süloğlu başvuru işlemleri nasıl yapılıyor?

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları bugün son!

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları bugün son. Başvuru işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülen projede toplam 38 adet daire satışa çıkarılıyor.

TOKİ Edirne Süloğlu son başvuru tarihi!

TOKİ Edirne Süloğlu projesi kapsamında toplam 38 adet konut açık satışa sunuluyor. TOKİ Edirne Süloğlu son başvuru tarihi 30 Ekim olarak belirlendi.

TOKİ Edirne Süloğlu Belediye Projesi başvuruları bugün son!

TOKİ Edirne Süloğlu Belediye Projesi başvuruları bugün son. Dairelerin 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandığı projede 9 bin 675 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor.

3b Süleymanoğlu Mimarlık İnşaat İthalat İhracat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3b Süleymanoğlu Mimarlık İnşaat İthalat İhracat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi bugün Güngören'de Burak Süleymanoğlu ve Osman Süleymanoğlu ortaklığında kuruldu.

Sözeroğlu Yapı Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Sözeroğlu Yapı Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi  Esenyurt’ta 10 bin TL sermaye bedeli ile  Polat Sözeroğlu Hasan ve Sözeroğlu tarafından kuruldu.

Emin Oral Bülbüloğlu kimdir?

Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne atanan Emin Oral Bülbüloğlu kimdir? Emin Oral Bülbüloğlu hangi görevlerde bulundu?

Emin Oral Bülbüloğlu Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne atandı!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre, Emin Oral Bülbüloğlu Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne atandı.

Güloğlu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güloğlu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Gül tarafından kuruldu.

Esenyurt'ta Naim Süleymanoğlu Spor Tesisi açıldı! 

Esenyurt Belediyesi tarafından Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde inşa edilen Naim Süleymanoğlu Spor Tesisi hizmete açıldı. 

İç Mimar Mahmut Çöloğlu, ABD merkezli yapı marketi kuruyor! 

İç Mimar Mahmut Çöloğlu, ABD'de 4 depoya ve 12 dağıtım merkezine sahip yapı marketi kuruyor...

Naim Süleymanoğlu Spor Lisesi yarın açılıyor!

Sultanbeyli'de yer alan Naim Süleymanoğlu Spor Lisesi yarın Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla açılıyor.

Selahattin Süleymanoğlu, Halk GYO'dan ayrıldı!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Süleymanoğlu, görevinden istifa ettiğini Halk GYO Yönetim Kurulu'na bildirdi...

Yıldırım Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi tamamlandı!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'nin inşaatını tamamladı.

Kadir Mısıroğlu'nun restoranı İBB'yi karıştırdı!

Kadir Mısıroğlu'na ait olduğu iddia edilen Üsküdar'daki Yakamoz Restoran'ın tespit edilen kaçak bölümleri ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne önerge verildi.

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi açılıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'ni hizmete açıyor.

Davut Güloğlu kazandığını inşaata yatırıyor!

Capacity’de Best FM canlı yayınıyla gerçekleşen Yasemin Şefik ile İki Koltuk’un yeni konuğu Davut Güloğlu oldu. Davut Güloğlu programda ''cebimde beş kuruş param yok ama dairelerim var'' dedi. 

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları Haberi

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları


Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Süloğlu Toplu Uygulaması kapsamında TOKİ stoklarında yer alan 1 adet konut mevcut hali ile; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak.


TOKİ Edirne Süloğlu’ndaki 1 adet konutun satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Edirne Süloğlu Şubesi olacak.


TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları

TOKİ Edirne Süloğlu projesinde başvurular 06 Şubat 2017 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek.


TOKİ Edirne Süloğlu’nda yer alan 3+1 daire 106,24 metrekare olarak dizayn edildi. Projede konutun satış bedeli ise 166 bin 537...