toki ekolojik köy

toki ekolojik köy

Hasılat paylaşımı modeliyle geliştirilen onlarca proje, Her Aileye Bir Ev Fuarı'nda TOKİ standında satışa sunulacak.

Batman Hasankeyf'teki mağara otel açılıyor!

Batman Hasankeyf'teki 'mağara otel' yazın açılacak. 'Üçyol Ekolojik Köy Projesi'nde yer alan 9 mağara turizme kazandırılacak.

Çankırı TOKİ Konutları için başvurular 4 Ekim'de başlıyor!

TOKİ iş birliği ile yürütülen Çankırı Merkez İnaç Köy Alt Gelir Grubu Konut Projesi kapsamında inşa edilen 170 adet (2+1) konut 4 Ekim 2017'de, 168 (3+1) konut da 5 Ekim'de başvuru önceliğine göre satışa çıkıyor.

TOKİ Çankırı Merkez İnaç Köy AGG kura çekimi!

TOKİ Çankırı Merkez İnaç Köy Alt Gelir Grubu (AGG) kura çekimi iptal edildi. Toplamda 363 konuttan meydana gelen projede fiyatlar 90.497,00 TL'den başlıyor.

TOKİ Çankırı Merkez İnançköy AGG başvuru dönemi başladı!

Çankırı Merkez İnaç Köy 571 Konut Projesi kapsamında Alt Gelir Grubu için TOKİ tarafından inşa ettirilmekte olan 363 konut için başvuru işlemleri bugün itibari ile başladı..

Artvin Murgul'a TOKİ müjdesi!

AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla Murgul’da köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. İsrafil Kışla yaptığı açıklamada "TOKİ konutları başlayacak" dedi.

TOKİ Bünyan Tarım Köy Projesi'nde kuralar çekildi!

Bünyan ‘Tarım Köy Projesi’ konutlarında kura heyecanı yaşandı. Bünyan Büyük Tuzhisar Mahallesinde Tarım Köy Projesi kapsamında TOKİ tarafından inşa edilen 100 konutun kura çekimi gerçekleştirildi.

TOKİ Türk sporuna hizmet edecek stadyumlar inşa ediyor!

TOKİ, önümüzdeki 50 yıl boyunca Türk sporuna hizmet edecek stadyumlar inşa ediyor. UEFA standartlarını da yukarıya taşıyan bu statların bazıları ‘akıllı’ ve ‘ekolojik’ özelliklere sahip

Bolu Dörtdivan'a TOKİ geliyor!

Hacetler Tarım Köy projesi ve Orman İşletme Lojmanlarına yapılacak TOKİ projesi ile ilgili olarak Ankara ile temaslarda bulunan Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, resmi prosedürlerin tamamlandığının müjdesini verdi.

TOKİ Çankırı Tarım Köy Konutları'nın yollarına asfalt!

Çankırı Belediyesi, Fatih Mahallesi Tuzlu Bağları Mevkii TOKİ Tarım Köy Konutları'nda sıcak asfalt çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor.

TOKİ Sivas Suşehri'ne 82 bahçeli ev yapacak!

Sivas Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, TOKİ tarafından Tarım Köy Projesi kapsamında ilçede 82 adet bahçeli ev yapılacağını söyledi̇.

TOKİ Ürgüp Karain Konutları ne zaman teslim edilecek?

Kanserli köy olarak bilinen Ürgüp’ün Karain köyünü taşımak için yapılan TOKİ evleri parselizasyon hatası bulunduğu gerekçesiyle 2 yıldır boş. TOKİ çözümün Ürgüp Belediyesinde olduğunu belirtti.

TOKİ her ilde stat projesi uygulayacak!

TOKİ, UEFA standartlarına uygun "akıllı ve ekolojik" stadyumlar inşa ediyor. Şu anda 16 ile binlerce kişilik dev statlar inşa eden TOKİ, önümüzdeki yıllarda her ile en az bir stat yapmayı planlanıyor.

Ergün Turan Sivas'taki ekolojik stadı inceledi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Sivas'ta yapımı devam eden "Türkiye'nin ilk ekolojik stadı"nı inceledi. Turan 25 bin seyirci kapasiteli stadın inşaatını gezerek yetkililerden bügi aldı.

toki ekolojik köy

toki ekolojik köy toki ekolojik köy


Türkiye'nin yaşadığı hızlı nüfus artışı ve hızlı kentleşme nedeniyle oluşan konut ve kentleşme sorunlarının çözülmesi ve üretimin artırılması amacıyla çalışmalarına yön veren Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 46 bin 158 konutu bulan hasılat paylaşımı projeleriyle HABEV (Her Aileye Bir Ev), 2. İstanbul Konut-İşyeri-Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı'na katılarak fark yaratmaya hazırlanıyor. Ezgi- A Fuarcılık tarafından 31 Ağustos - 2 Eylül 2007 tarihleri arasında düzenlenecek olan HABEV Fuarı'na katılarak destek veren TOKİ iştiraki Emlak Konut projelerini ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.


HER GELİR GRUBUNA UYGUN


İstanbul'un merkezinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan organizasyonda TOKİ'nin projeleri arasında farklı gelir kesimine ait birçok tipte daire bulmak mümkün.Fuarda, My World, Uphill Court, İdealist Kent, Misstanbul, Ispartakule, Albayrak Mavişehir, Dreamcity...