toki ekolojik köy

toki ekolojik köy

Hasılat paylaşımı modeliyle geliştirilen onlarca proje, Her Aileye Bir Ev Fuarı'nda TOKİ standında satışa sunulacak.

TOKİ Amasya Gümüşhacıköy 3. Etap kura sonucu isim listesi 2+1 ve 3+1!

TOKİ Amasya Gümüşhacıköy 3. Etap kura sonucu isim listesi 2+1 ve 3+1 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Amasya Gümüşhacıköy 3. Etap kura sonucu isim listesi 2+1 ve 3+1 ve Amasya Gümüşhacıköy 3. Etap TOKİ kura sonuçları 2020...

TOKİ Amasya Gümüşhacıköy 3. Etap kura sonuçları 08.05.2020!

TOKİ Amasya Gümüşhacıköy 3. Etap kura sonuçları 08.05.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Amasya Gümüşhacıköy 3. Etap kura sonuçları 08.05.2020 ve Amasya Gümüşhacıköy 3. Etap kura sonucu...

TOKİ Amasya Gümüşhacıköy 3. Etap kura çekilişi bugün!

Dar ve orta gelirlilerin yüzünü güldürmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın TOKİ Amasya Gümüşhacıköy 3. Etap projesinde yer alan konutların kura çekimi bugün yapılacak.

TOKİ Zonguldak kıyı düzenleme ihalesi bugün!

Zonguldak İli Merkez Kıyı Düzenlemesi ve Sosyal Donatıları İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ Zonguldak kıyı düzenleme ihalesi 9 Mart'ta!

Zonguldak İli Merkez Kıyı Düzenlemesi ve Sosyal Donatıları İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 9 Mart 2020 tarihinde saat 11:00'de yapılacak.

Çankırı İnançköy TOKİ başvuruları başladı!

TOKİ Çankırı İnançköy projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Çankırı İnançköy'de 428 TL taksitle ev satışı Pazartesi başlıyor!

TOKİ Çankırı Merkez İnançköy Alt Gelir Grubu'na özel 7 adet konut 428 TL taksitle 3 Eylül 2018 Pazartesi günü satışa çıkacak...

Kadıköy Belediyesi'ne "Sağlıklı Şehir Planlaması" ödülü!

Kadıköy belediyesi, bu yıl Eğitim mahallesinde hizmete giren “Kemal Sunal Parkı ve Ekolojik Yaşam Merkezi” projesi ile Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği’nin düzenlediği ‘2018 Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama ödülleri’ yarışmasında ödüle layık görüldü..

TOKİ Çankırı İnançköy'de teslim dönemi sona eriyor!

TOKİ Çankırı Merkez İnançköy projesi kapsamındaki konutlar için teslim dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

İnançköy TOKİ son başvuru tarihi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Çankırı İnançköy projesi için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi. 

TOKİ Gönen Sarıköy başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Balıkesir Gönen Sarıköy projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

Çankırı İnançköy TOKİ'de başvuru dönemi sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çankırı Merkez İnançköy 571 adet Konut Uygulaması kapsamında yer alan 168 adet konut için başvurular bugün sona eriyor. 

Çankırı İnançköy TOKİ başvuruları bugün başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Çankırı Merkez İnançköy 571 adet Konut Uygulaması kapsamında yer alan 168 adet konut için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

toki ekolojik köy Haberi

toki ekolojik köy


Türkiye'nin yaşadığı hızlı nüfus artışı ve hızlı kentleşme nedeniyle oluşan konut ve kentleşme sorunlarının çözülmesi ve üretimin artırılması amacıyla çalışmalarına yön veren Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 46 bin 158 konutu bulan hasılat paylaşımı projeleriyle HABEV (Her Aileye Bir Ev), 2. İstanbul Konut-İşyeri-Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı'na katılarak fark yaratmaya hazırlanıyor. Ezgi- A Fuarcılık tarafından 31 Ağustos - 2 Eylül 2007 tarihleri arasında düzenlenecek olan HABEV Fuarı'na katılarak destek veren TOKİ iştiraki Emlak Konut projelerini ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.


HER GELİR GRUBUNA UYGUN


İstanbul'un merkezinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan organizasyonda TOKİ'nin projeleri arasında farklı gelir kesimine ait birçok tipte daire bulmak mümkün.Fuarda, My World, Uphill Court, İdealist Kent, Misstanbul, Ispartakule, Albayrak Mavişehir, Dreamcity...