04 / 02 / 2023

TOKİ 46 bin konutluk projeleriyle vitrinde

TOKİ 46 bin konutluk projeleriyle vitrinde

Hasılat paylaşımı modeliyle geliştirilen onlarca proje, Her Aileye Bir Ev Fuarı'nda TOKİ standında satışa sunulacak.

Türkiye'nin yaşadığı hızlı nüfus artışı ve hızlı kentleşme nedeniyle oluşan konut ve kentleşme sorunlarının çözülmesi ve üretimin artırılması amacıyla çalışmalarına yön veren Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 46 bin 158 konutu bulan hasılat paylaşımı projeleriyle HABEV (Her Aileye Bir Ev), 2. İstanbul Konut-İşyeri-Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı'na katılarak fark yaratmaya hazırlanıyor. Ezgi- A Fuarcılık tarafından 31 Ağustos - 2 Eylül 2007 tarihleri arasında düzenlenecek olan HABEV Fuarı'na katılarak destek veren  TOKİ  iştiraki Emlak Konut projelerini ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.


HER GELİR GRUBUNA UYGUN


İstanbul'un merkezinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan organizasyonda TOKİ'nin projeleri arasında farklı gelir kesimine ait birçok tipte daire bulmak mümkün.Fuarda, My World, Uphill Court, İdealist Kent, Misstanbul, Ispartakule, Albayrak Mavişehir, Dreamcity Çerkezköy, Burgazkent projeleri de TOKİ iştiraki Emlak Konut Standı'nda da görülebilecek.


 


Ekolojik köy Sincap Evler


Çocuk parklı hayvanat bahçesinden yüzme havuzuna kadar pekçok farklı sosyal alanlarıyla dikkat çeken Sincap Evler projesi de HABEV Fuarı'nda yerini aldı. Ünal inşaat tarafından hayata geçirilen Sincap Evler Istranca, doğal hayatı düşleyenler için, 300 bin metrekareden büyük arazi üzerinde ahşap kır evleri ve sosyal alanları şeklinde özel olarak hazırlanmış. Sincap Evler Istranca'da sakinlerin kendi üretim yapabilecekleri organik tarım bahçeleri de yer alıyor.


 


 


 


 
Geri Dön