toki ev fuarı

toki ev fuarı

Hasılat paylaşımı modeliyle geliştirilen onlarca proje, Her Aileye Bir Ev Fuarı'nda TOKİ standında satışa sunulacak.

TOKİ'den dar gelirli ve asgari ücretliye ucuz ev müjdesi!

TOKİ ev fırsatıyla dar gelirli vatandaşlar ev sahibi olabiliyor. TOKİ, dar ve orta gelirli vatandaşlar için kurasız, uygun fiyattan yüzlerce konutun satışa çıkarıldığını duyurdu.

TOKİ o illerde açık artırmayla ucuza ev satacak!

TOKİ konut projeleri ile vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bu anlamda ev sahibi olmak isteyenler TOKİ ev satış ilanlarını yakından inceliyor.

Yeni Eskişehir Stadyumu eleştirilerine TOKİ’den açıklama geldi!

Eskişehir İnşaat Mühendisleri Odası Yeni Eskişehir Stadyumu hakkında: “TOKİ ev dışında inşaat yapmasın.” eleştirilerinde bulundu. TOKİ bu eleştiri üzerine hava koşulları nedeniyle hasarlı bölgelerin tadilat edileceği ile ilgili açıklama yaptı.

TOKİ 100 bin sosyal konut ödeme planı 2020!

100 bin sosyal konut projesine başvurular devam ediyor. 100 bin konuta bir haftada 469 bin başvuru geldi. İşte TOKİ taksit ödeme tablosu, TOKİ ödeme planı ve TOKİ ev fiyatları hakkında merak edilenler…

Dar gelirliye fırsat! İllere göre ucuz konutlar!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın önceki gün açıkladığı dar gelirliye 100 bin konut projesinin ayrıntıları belli oldu. Daha önce Toplu Konut İdaresi’nden (TOKİ) ev almamış olanlar ve aylık hane geliri 5 bin 500 TL’den az olanlar başvurabilecek...

Atabeyi Grup Konya Gayrimenkul Fuarı'nda!

Atabeyi Grup imzası taşıyan Atabeyi Villaları projesi Konya Gayrimenkul Fuarı, Konya İnşaat Fuarı, Konya Kent Fuarı ile Konya Mobilya, Dekorasyon ve İdeal Ev Fuarı’nda yerini aldı.

Konya Gayrimenkul Fuarı 25 Nisan'da açılacak!

TÜYAP Konya Fuarcılık tarafından düzenlenen Konya Gayrimenkul Fuarı, Konya İnşaat Fuarı, Konya Kent Fuarı ile Konya Mobilya, Dekorasyon ve İdeal Ev Fuarı 25 Nisan'da açılacak...

TOKİ dar gelirlileri ev sahibi yapacak!

Dar gelirli ailelerin konut ihtiyaçlarının karşılanması için 2002’den bu yana 850 bine yakın konut üreten TOKİ, ev sahibi olmayan dar gelirli vatandaş kalmayana kadar tam gaz çalışacak...

TOKİ Ev ve Şehir Seminerleri'nin 25.'si gerçekleştirildi!

“Mahallem İstanbul” projesinin koordinatörü Prof. Dr. Murat Şeker, projeyle İstanbul mahalleleri düzeyinde kentsel ve kamusal alanlarla ilgili büyük bir veri tabanı meydana getirdiklerini ve bunu anlaşılır, uygulanabilir coğrafi tabanlı bir sistemle derlediklerini belirtti.  

TOKİ Ev ve Şehir Seminerleri'nin 24’üncüsü gerçekleştirildi!

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Alidost Ertuğrul, İstanbul’un her dönem dinamik bir tamirat ve restorasyon eylemine sahne olduğunu söyleyerek entin yenilenme süreçlerini değerlendirdi. 

TOKİ şehit yakını ve gazileri ev sahihi yapıyor!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) şehit yakını ve gazileri ev sahibi yapıyor. TOKİ, ev sahibi yaparken iki seçenek sunuyor. İlk seçenek faizsiz kredi kullandırılması, ikincisi ise TOKİ konutlarından yararlanma fırsatı.

TOKİ Ev ve Şehir Semineri'nin 18'ncisi düzenlendi!

TOKİ tarafından 18’incisi düzenlenen Ev ve Şehir Seminerlerinin bu ay ki konuğu Mimar Sinan Yazmaları üzerine bir çok araştırma yürütmüş Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Suphi Saatçi oldu.

TOKİ'den büyük fırsat!

2017 yılında emekliye konut kampanyasına ağırlık vererek "Evi olmayan emekli kalmasın" düşüncesini destekleyen TOKİ, ev alamayanlar için tüm imkanlarını seferber etti.

toki ev fuarı

toki ev fuarı toki ev fuarı


Türkiye'nin yaşadığı hızlı nüfus artışı ve hızlı kentleşme nedeniyle oluşan konut ve kentleşme sorunlarının çözülmesi ve üretimin artırılması amacıyla çalışmalarına yön veren Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 46 bin 158 konutu bulan hasılat paylaşımı projeleriyle HABEV (Her Aileye Bir Ev), 2. İstanbul Konut-İşyeri-Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı'na katılarak fark yaratmaya hazırlanıyor. Ezgi- A Fuarcılık tarafından 31 Ağustos - 2 Eylül 2007 tarihleri arasında düzenlenecek olan HABEV Fuarı'na katılarak destek veren TOKİ iştiraki Emlak Konut projelerini ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.


HER GELİR GRUBUNA UYGUN


İstanbul'un merkezinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan organizasyonda TOKİ'nin projeleri arasında farklı gelir kesimine ait birçok tipte daire bulmak mümkün.Fuarda, My World, Uphill Court, İdealist Kent, Misstanbul, Ispartakule, Albayrak Mavişehir, Dreamcity...