29 / 03 / 2023

TOKİ indirim kampanyası 2021

TOKİ indirim kampanyası 2021

TOKİ tarafından başlatılan "Borcunu erken ödeyene yüzde 22 indirim" kampanyası kapsamında kampanyaya katılanların yüzde 94,42'si borçlarını kişisel tasarrufları ile kapattı

TOKİ yüzde 22 indirim kampanyası başladı!

TOKİ'ye borcu olan vatandaşların merakla beklediği indirim kampanyasına başvurular bugün itibariyle başlıyor. 

TOKİ yüzde 22 indirim kampanyası yarın başlıyor!

TOKİ'den ev alan vatandaşların heyecanla beklediği yüzde 22 indirim kampanyası bu yıl 2. kez gerçekleşecek. TOKİ İndirim kampanyası için başvurular yarın başlıyor.

TOKİ ikinci indirim kampanyası 10 gün sonra başlıyor!

TOKİ yüzde 22 indirim kampanyası bu yıl ikinci kez gerçekleştirilecek. İndirim kampanyası için başvurular 21 Eylül tarihinde başlayacak.

TOKİ ikinci indirim kampanyası 7 gün sonra başlıyor!

TOKİ yüzde 22 indirim kampanyasını bu yıl ikinci defa başlatıyor. TOKİ'nin indirim kampanyası için başvuru tarihi 21 Eylül olarak belirlendi.

TOKİ ikinci indirim kampanyası 9 gün sonra başlıyor!

TOKİ yüzde 22 indirim kampanyası bu sene ikinci defa başlıyor. İndirim kampanyasına başvurular 21 Eylül tarihinde alınmaya başlanacak. 

TOKİ yüzde 22 indirim kampanyası 5 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ indirim kampanyası 2021 ne zaman başlıyor? TOKİ indirim kampanyasından kimler yararlanacak? TOKİ ikinci indirim kampanyasının oranı ne kadar? İşte 5 soruda TOKİ ikinci indirim kampanyası 2021...

TOKİ'den 2021'de ikinci indirim kampanyası geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, merakla beklenen TOKİ indirim kampanyasının bu yıl ikinci defa 21 Eylül tarihinde tekrarlanacağını söyledi.

TOKİ'den yüzde 20 indirim fırsatı!

Kovid-19 salgınının hem bireylere hem de esnafa etkisinin azaltılması amacıyla devlet çeşitli başlıklar altında birçok destek sunuyor. Bu avantajlı fırsatlardan biri de TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası oldu.

TOKİ indirim kampanyası 2021 Haberi

TOKİ indirim kampanyası 2021

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından konut ve iş yeri sahipleri için 21 Eylül-19 Ekim 2021 tarihleri arasında başlatılan yılın ikinci indirim kampanyasından toplamda 15 bin 313 kişi faydalandı.

Anadolu Ajansı muhabirinin Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'ndan aldığı bilgilere göre, 2020 yılı haziran ayı sonuna kadar satışları gerçekleştirilen ve taksitleri 2020 yılı haziran ayı itibarıyla başlayan konut ve iş yeri sahipleri için gerçekleştirilen yüzde 22 indirim kampanyasına vatandaşlardan yoğun ilgi geldi.

TOKİ'nin indirim kampanyasından kısmi ödemelerle birlikte 15 bin 313 vatandaş faydalandı. TOKİ yüzde 22 indirim kampanyası dahilinde toplamda 12 bin 434 kişi tüm borcunu kapatarak tapularını almak için hak kazandı.

TOKİ'den ev alanların merakla beklediği TOKİ yüzde 22 indirim kampanyasından borç bakiyesinin tamamını kapatamayacak konut ve iş yeri alıcıları için esnek ödeme planı...