TOKİ Malatya Beydağı başvuru detayları

TOKİ Malatya Beydağı başvuru detayları

TOKİ Malatya Beydağı'nda 180 ay vade imkanı sunuluyor. Kura çekiliş tarihi 20 Kasım 2015 olarak belirlenen projede aylık taksitler 250 TL'den başlıyor. İşte alt gelir grubu TOKİ Malatya Beydağı başvuru şartları...

TOKİ Malatya Beydağı taksitleri 2015!

TOKİ Malatya Beydağı'nda başvurular T. Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülüyor. Projede konut fiyatları 120 bin 784 TL'den başlıyor. İşte TOKİ Malatya Beydağı taksitleri 2015...

Malatya Beydağı TOKİ başvuruları ne zaman sona erecek?

TOKİ Malatya Beydağı'nda yüzde 10 peşinde kalan bedel için 108 ay vade uygulanıyor. Projede aylık taksitler 556,99 TL'den başlıyor. Peki Malatya Beydağı TOKİ başvuruları ne zaman sona erecek?

Malatya Beydağı TOKİ başvuru işlemleri nasıl yapılıyor?

TOKİ Malatya Beydağı'nda daire fiyatları 120 bin 784 TL'den başlıyor. Projede başvuru bedeli olarak 2 bin TL kabul ediliyor. Peki Malatya Beydağı TOKİ başvuru işlemleri nasıl yapılıyor?

TOKİ Malatya Beydağı başvuru dönemi bugün başlayacak!

TOKİ Malatya Beydağı başvuru dönemi bugün başlayacak. Aylık 267,74 TL'lik taksitlerle daire sahibi olunabilen projede 1.083 adet konut kura yöntemiyle satışa çıkarılıyor.

Malatya Beydağı'nda kentsel dönüşüm hız kesmiyor!

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ işbirliğiyle Beydağı Kentsel Dönüşüm Bölgesi’ndeki sorunlar çözülüyor. Kamulaştırma bedelinin ödendiğini dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “600 gün içerisinde burada yeni bir şehir olduğunu göreceğiz” diye konuştu.

TOKİ ile Malatya Beydağı'nda yeni bir yaşam!

TOKİ, Maltaya Beydağı'nda kentsel dönüşüm kapsamında inşa ettiği konutlarla bölge sakinlerine güvenli yapılar ve sağlıklı çevreden oluşan bir yaşam sunuyor...

Malatya Beydağı'na 7 bin 500 TOKİ konutu!

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya Beydağı Mahallesi sakinlerinin kentsel dönüşümle ilgili sorun ve taleplerini dinledi. Tüfenkci, TOKİ Başkanı ile görüşeceğini belirtti.

TOKİ Malatya Merkez İzzetiye konut teslim dönemi!

TOKİ Malatya Merkez İzzetiye konut teslim dönemi bugün başlıyor. 34 konut ve 10 adet işyeri için hak sahipleri 11-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında T.Halk Bankası A.Ş. Beydağı Şubesinde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar.

Malatya Beydağı TOKİ başvuru tarihi!

Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 322 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

Malatya Beydağı TOKİ son teslim tarihi!

Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi 3. Bölge'de son konut teslim tarihi bugün olarak belirlendi. Projedeki konutların fiyatları 120 bin 38 ile 160 bin 381 TL arasında değişiyor.

TOKİ Malatya Beydağı'nda 322 konutu satışa çıkardı!

TOKİ Başkanlığınca, Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi dahilinde 322 adet konut ön şartsız, kurasız, başvuru önceliğine göre satışa sunuldu.

TOKİ Malatya Beydağı'nda konut teslimleri başlıyor!

Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi 3.Bölgede bulunan konutlar 23 Ocak – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında teslim edilecek.

Malatya Beydağı TOKİ 322 konut başvuruları başladı!

TOKİ Malatya Beydağı başvuruları başladı. TOKİ Malatya Beydağı projesinde fiyatlar 120 bin 38 TL ile 160 bin 381 TL arasında değişiyor.

2017 TOKİ Malatya Beydağı başvuruları!

Toplamda 322 adet daireden meydana gelen TOKİ Malatya Beydağı projesinde satışlar açık satış yöntemi ile yapılıyor. İşte 2017 TOKİ Malatya Beydağı başvuruları detayları...

TOKİ Malatya Beydağı 2017 başvuruları!

TOKİ Malatya Beydağı projesi toplamda 322 adet daireden meydana geliyor. Peki, TOKİ Malatya Beydağı 2017 başvuruları ne zaman?

TOKİ Malatya Beydağı son başvuru tarihi!

TOKİ Malatya Beydağı son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi. Projede 375 adet daire açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor.

TOKİ Malatya Beydağı 2016 son başvuru günü!

375 adet daireden meydana gelen TOKİ Malatya Beydağı projesinde başvuru dönemi devam ediyor. Peki, TOKİ Malatya Beydağı 2016 son başvuru günü ne zaman?

TOKİ Malatya Beydağı başvuru detayları

TOKİ Malatya Beydağı başvuru detayları TOKİ Malatya Beydağı başvuru detayları

TOKİ Malatya Beydağı'nda daire fiyatları 75 bin 53 TL ile 100 bin 211 TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede başvuru ücreti olarak 1.000 TL alınıyor. 


250 TL taksitle ve 9 bin TL peşinatla konut sahibi olunabilen TOKİ Malatya Beydağı Konutları başvuru işlemleri T. Halk Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri aracılığıyla yürütülüyor. 


Dairelerin 2 oda 1 salon olarak dizayn edildiği Malatya Beydağı TOKİ Evleri başvuruları 13 Kasım 2015 tarihinde sona erecek. 


TOKİ Malatya Beydağı'nda yer alan 305 adet konut kura yöntemiyle satışa çıkarılıyor. Projede yüzde 12 peşin ödemelerde 180 ay, yüzde 20 peşin ödemelerde ise 240 ay vade yapılıyor. 


Alt gelir grubu TOKİ Malatya Beydağı başvuru şartları!

TOKİ Malatya Beydağı alt gelir başvuru koşulları!

1- T.C. vatandaşı olması,

2- Malatya il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu...