03 / 06 / 2023

toki projeleri 2021

toki projeleri 2021

Dar ve orta gelirli vatandaşları düşük taksit ve peşinatlarla konut sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 7 ilde ucuz konut fırsatı sunuyor. 

TOKİ'den 7 bin 129 yeni konut geliyor!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut hayata geçirmeyi hedefleyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kasım ayı içerisinde 7 bin 129 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek. Projelere 6 bin 500 TL'nin altında maaş alan herkes başvuru yapabilecek.

TOKİ'den o illere 4 bin 567 yeni konut geliyor!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Temmuz ayı içerisinde 4 bin 567 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek. TOKİ projelerine maaşı 6 bin 500 TL'nin altında olan herkes başvuru yapabilecek.

TOKİ'den dar gelirli ailelere kira öder gibi ev fırsatı!

Dar gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yüzlerce konutun satışına devam ediyor. İşte o konutlar...

TOKİ'den o illere 1.700 yeni konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileler için Türkiye'nin 81 ilinde yeni konut projeleri inşa edenÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Haziran ayı içerisinde 1.700 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek. Projelere maaşı 6 bin 500 TL'nin altında olan herkes başvurabilecek.

TOKİ'den faizsiz konut kredisi fırsatı! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ev sahibi olmak isteyen kişilere faizsiz konut kredisi imkanı sunuyor. İşte TOKİ tarafından sunulan faizsiz konut kredisi şartları...

TOKİ 1 milyonuncu konutu teslim etmeye hazırlanıyor! 

AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yakın zaman içerisinde TOKİ'nin 1 milyonuncu konutu teslim edeceğini açıkladı.

TOKİ'den 557 TL taksitle konut müjdesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı vatandaşları uygun fiyata ev sahibi yapmayı sürdürüyor. 8 kentte toplam 1.365 konut kurasız satışa sunuldu. Fiyatlar 114 bin, taksitler ise 557 liradan başlangıç gösteriyor...

TOKİ'den yatırım atağı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ tarafından 1 yılda 26 bin konut yapıldığını belirtti. Kurum, "Bir yıl içinde 26 bin konut başlatmak kolay değil. Dünyaya örnek olacak bir iş yapıyoruz" dedi.

TOKİ'den maaşı 5 bin 500 liranın altında olanlara müjde!

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar üreten Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 4 projesi için başvuru sürecini başlattı. Projelere maaşı 5 bin 500 liranın altında olan herkes başvuru yapabilecek...

TOKİ'den 740 lira taksitle konut fırsatı!

Yeni konut üretimlerine hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni projelerini satışa çıkardı. Projelerden 740 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ’den 41 ile ucuz konut müjdesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 25 yaşını dolduran tüm vatandaşlar için 41 şehirde konut başvurularının başladığını açıkladı. Peki TOKİ'den nasıl konut sahibi olunur? Konut başvurusu nasıl yapılır? İşte ayrıntılar...

Bursa Yenişehir 210 konut ihalesi yarın!

Bursa İli Yenişehir İlçesi Subaşı Mahallesi 210 Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ 2 yılda 88 bini aşkın aileyi konut sahibi yaptı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) son iki yılda 88 bin aşkın aileyi ev sahibi yaptı.

TOKİ evlerinde banka komisyonu var mı?

TOKİ evlerinde alt gelir grubuna üretilen konutlar için ilanda belirtilen miktarda peşinat alınıyor. Peşinat sözleşme sırasında aracı bankaya yatırılıyor. Peki bankaya komisyon ne kadar veriliyor?

toki projeleri 2021 Haberi

toki projeleri 2021

Yeni konut yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), inşa ettiği projeleri uygun koşullarla satışa çıkarıyor. TOKİ'nin satışa çıkardığı projelerden düşük taksit ve peşinatlarla konut sahibi olunabiliyor. Satışa çıkarılan projeler Ankara, Erzincan, Elazığ, Bitlis, Kütahya, Kocaeli, Konya illerinde yer alıyor.

1.  Ankara  Yenimahalle Yakacık alt gelir grubu 73 konut
Toplu Konut İdaresi Başkanlığının başkent Ankara Yenimahalle Yakacık alt gelir grubu projesinde 2+1 konutlar yer alıyor. Toplam 73 adet konutun yer aldığı TOKİ Ankara Yenimahalle projesinde konut fiyatları 211 bin 121 TL ile 272 bin 98 TL arasında değişiyor. Başvuruların yarın itibariyle başlayıp 26 Kasım tarihinde sona ereceği projede peşinat oranı yüzde 12 olarak belirlendi. TOKİ Ankara Yakacık projesi için ödenecek en düşük taksit tutarı 1032 TL, en...