Torbalı Gayrimenkul adres

Torbalı Gayrimenkul adres

 Torbalı Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Naim Gençoğlu ve Turhan Gürdal ortaklığında kuruldu.

İzmir Torbalı'da 16.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

İzmir İli Torbalı Belediye Başkanlığı, İzmir Torbalı'da yer alan gayrimenkulü 16 milyon 510 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Reysaş GYO 3 ildeki 3 gayrimenkulünün 2020 değerleme raporunu yayınladı!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İzmir Torbalı, Samsun Çarşamba ve Kocaeli Çayırova ilçelerinde yer alan 3 gayrimenkulünün 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

İzmir Torbalı'da 8.9 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İzmir İli, Torbalı İlçesi, Yazıbaşı Mahallesi, Karaselvi Mevkii'nde yer alan gayrimenkul 8 milyon 945 bin 595,17 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

İzmir Torbalı'da 7 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

İzmir İli, Torbalı İlçesi, Ayrancılar Mahallesi'nde yer alan fabrika vasıflı gayrimenkul icradan satışa çıkarılıyor. Satışa konu olan fabrika için ilk ihale tarihi 23 Ekim 2018 olarak belirlendi. 

İzmir Torbalı'da 7 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İzmir İli, Torbalı İlçesi, Torbalı Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 7 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Torbalı'da arsa fiyatları arttı!

Son dönemlerde İzmir Torbalı’da üst üste yapılan yatırımlar, başta arsa olmak üzere gayrimenkul fiyatlarının yükselmesine neden oldu.

Torbalı Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

 Torbalı Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Naim Gençoğlu ve Turhan Gürdal ortaklığında kuruldu.

İzmir Torbalı'da 9.2 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Torbalı Belediyesi, Ayrancılar Mahallesi sınırları içerisindeki arsasını ihale ile satışa sunuyor. İhale 2 Mart'ta yapılacak..

İzmir Torbalı'da 22.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

İzmir Torbalı Belediyesi, Pancar Mahallesi'ndeki gayrimenkulünü 22.5 milyon TL'ye satıyor. İhale, 3 Ekim 2017 Salı günü gerçekleşecek..

İzmir'e gayrimenkul yatırımı yapan kazanıyor!

İzmir Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, bölgede gayrimenkul ve inşaat sektöründeki gelişmelerden bahsetti. Olgun, ''Taşı toprağı altın' sözünün artık yön değiştirdiğini gösteriyor' şeklinde konuştu.

Torbalı'da kentsel dönüşümü müteahhitler yapıyor!

Hızla artan nüfus ve alınan göçlerle Torbalı'da gayrimenkul piyasasınde farklı yaklaşımlar yaşanıyor. Bölgedeki inşaat firmaları artan konut ihtiyacını karşılamak için boş ya da eski binaların olduğu arazilerde yeni projeleri değerlendiriyor.

Torbalı arsa yatırımcısının yeni gözdesi olacak!

A.H.K. Gayrimenkul ve inşaat Yatırım Danışmanlığı Genel Müdürü Ali Hakan Karahalil, Torbalı'nın cazibe merkezi olacağını ve projeleri anlattı. İşte o haber..

Gayrimenkul yatırımcısının yeni gözdesi Torbalı!

A.H.K Gayrimenkul ve İnşaat Yatırım Danışmanlığı Genel Müdürü Ali Hakan Karahalil, 1,5 yıl içinde Torbalı mevkiilerinden 750 dönüme yakın arsa satın aldıkları söyledi.

Torbalı Gayrimenkul adres Haberi

Torbalı Gayrimenkul adres

Torbalı Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Naim Gençoğlu ve Turhan Gürdal ortaklığında kuruldu.

Torbalı Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi  konusu:
Otel, motel, tatil köyü, pansiyon, kamping ve benzeri konaklama tesisleri ile her türlü turistik tessiler kurmak...ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Torbalı Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi adres: Molla Fenari Mahallesi Vezirhanı Caddesi No:48...