05 / 07 / 2022

Tuncer Kaplan kimdir

Tuncer Kaplan kimdir

“Ben bu şehrin hizmetkârıyım” diye konuşan Beypazarı Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Tuncer Kaplan, hayata geçirmeyi planladığı projeleri anlattı.

Ankara Beypazarı'na sosyal konut projesi geliyor!

Ankara Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Başkanlığının ikinci yılını tamamlaması münasebeti ile basın mensuplarıyla bir araya gelerek, iki yılda yapılan hizmetleri değerlendirirken, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Tuncer Kaplan kimdir?

Ankara Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan kimdir? Tuncer Kaplan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Tuncer Kaplan, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor?

Tuncer Kaplan: Ayaş Tüneli'ni yeniden hayata geçirmek istiyoruz!

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, "30 yıl önce yapılan çalışmalar olduğu gibi bırakıldı. Hatta tren yolunun yapılan kısımları da çürümeye başladı. Biz bu tren yolunun yeniden hayata geçirilmesini istiyoruz" dedi.

Behzat Kaplan kimdir?

Reysaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Behzat Kaplan kimdir? Behzat Kaplan daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Behzat Kaplan'ın biyografisi...

Ankara Beypazarı Belediyesi 6 ay kira almayacak!

Ankara Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan 2021 Ocak-Haziran döneminde 6 ay kira alınmayacağını açıkladı.

Beypazarı Belediyesi arsalarını satarak kazanç elde edecek!

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, sürdürülen çalışmalarla Ankara'nın Beypazarı ilçesinde, belediyeye bin 100 dönüm arazi kazandırdıklarını açıkladı.

Beypazarı'nın her mahallesine köy konağı yapılacak!

“Ben bu şehrin hizmetkârıyım” diye konuşan Beypazarı Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Tuncer Kaplan, hayata geçirmeyi planladığı projeleri anlattı.

Beypazarı Altıparmak İş Hanı yükseliyor!

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan yapımı devam eden ’Altıparmak İş Hanı inşaatında incelemelerde bulundu.

Ankara Beypazarı'na engelliler okulu inşa ediliyor!

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Ayvaşık mahallesi Sacalık mevkiinde yer alan Beypazarı Engelliler Okulu inşaatında incelemelerde bulunarak, inşaatın seyri hakkında bilgi aldı.

Ankara'daki Suluhan yüksek kira fiyatı nedeniye boş kaldı!

Bey pazarı'ndaki tarihi Suluhan, biten restorasyonun ardından yüksek kira fiyatları nedeniyle boş kaldı. Han için devreye giren Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan işletmeciye, ‘fiyatları düşürün’ uyarısında bulundu

Ankara Beypazarı'na doğalgaz geliyor!

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan'ın yoğun mesailerle bürokrasiyi hızlandırarak tamamlanması için çalıştığı Doğalgaz Projesinde önemli aşamalar kat ediliyor.

Ankara Beypazarı'na yapılan hizmetler değerlendirildi!

Başkanlığının ikinci yılını dolduran Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, bir basın toplantısı düzenleyerek yapılan hizmetleri değerlendirdi. Başkanı Tuncer Kaplan, hizmet takvimini, yaptıkları ve yapacaklarını basın mensuplarıyla paylaştı

Beypazarı Belediyesi ihtiyaç sahipleri için ev yapacak!

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Başkanlığının ikinci yılını tamamlaması münasebeti ile basın mensuplarıyla bir araya gelerek, iki yılda yapılan hizmetleri değerlendirirken, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Ankara Beypazarı'na sosyal konut projesi geliyor!

Ankara Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Başkanlığının ikinci yılını tamamlaması münasebeti ile basın mensuplarıyla bir araya gelerek, iki yılda yapılan hizmetleri değerlendirirken, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Beypazarı Cami projesinde sona gelindi!

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan'ın en önemsediği projelerden biri olan ve şehir mezarlığı yanında yapımı devam eden Musalla, Taziye Yeri ve Cami projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Beypazarı'na dev projeler geliyor!

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ın 2016 yılında gerçekleştirmeyi planladığı projelerde çalışmalar devam ediyor, daha önce Ankara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen projelerin başında Alternatif Turizmde Beypazarı Projesi yer alıyor.

Tuncer Kaplan kimdir Haberi

Tuncer Kaplan kimdir

Ankara Beypazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Belediye Başkan Adayı Tuncer Kaplan, yerel seçimler için hazırladığı projeleri anlattı.

Star Gazetesi'nden Talat Doymuş'un haberine göre, yeni dönemde İç Anadolu’nun parlayan yıldızı Beypazarı’nı, turizm cennetine çevireceklerini söyleyen Kaplan, Türkiye’nin sebze deposu olan ilçeyi tarımıyla da öne çıkaracaklarını açıkladı.

Kaplan “Geçtiğimiz beş yıllık sürede ilçemize ilkleri yaşattık. İki yıllık süreç içerisinde tüm ilçemize yaymayı planladığımız doğalgaz, bugün üç mahallemizde kullanılmaya başlandı. 2014 yılından bugüne kadar altı yeni okul açtık altısını da bu yıl hizmete açacağız. Halkımızın teveccühü ile geldiğimiz bu kutsal görevde kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, kimseyi ayırt etmeden elimizden gelen tüm hizmetleri şehrimizin her mahallesinde yaşayan vatandaşlarımız sunmaya çalıştık” ifadelerini kullandı.

HİZMETE DEVAM

Yeşil bir Beypazarı için projeler ürettiklerini anlatan Kaplan “100 bin fidan...