Türkoğlu Prefabrik

Türkoğlu Prefabrik

Ege bölgesini il il, ilçe ilçe gezip konutları tanıttıklarını anlatan Türkoğlu Prefabrik Genel Müdürü Hasan Kaplan, evlerin depreme dayanıklı ve yanmaz malzemelerden imal edildiğini dile getirdi...

Osmanlı'nın ilk kibrit fabrikası için kamulaştırma talebi!

Osmanlı'nın ilk kibrit fabrikası geçtiğimiz günlerde 70 milyon TL'den satışa çıkarılmıştı. Satış kararını eleştiren İstanbul Gelişim Üniversitesi’nden Kültür Mirası Yönetimi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi İlknur Türkoğlu, fabrikanın kamulaştırılması gerektiğini dile getirdi.

Kayhan Türkmenoğlu: Van'da binlerce konut yapılarak insanlar sıcak yuvalarına kavuşturuldu!

AK Parti Van 7. Olağan İl Kongresinde mevcut başkan Kayhan Türkmenoğlu, yeniden il başkanlığına seçildi. Türkmenoğlu, "Van'da yaşanan 2011 depreminde büyük acılar yaşadık. Binlerce konut yapılarak insanlar sıcak yuvalarına kavuşturuldu. Yapılan yatırımlarla Van yeniden ayağa kaldırıldı" dedi.

Arslan Adnan Türkoğlu kimdir?

Mimar Arslan Adnan Türkoğlu kimdir? Arslan Adnan Türkoğlu daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Türkoğlu'nun biyografisi...

Mimar Arslan Adnan Türkoğlu trafik kaza geçirdi!

Eski Çorum Milletvekili Mimar Arslan Adnan Türkoğlu, geçirdiği trafik kazası sonucu hastanede tedavi altına alındı.

LTO Tiryakioğlu İnşaat Tasarım Mimarlık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

LTO Tiryakioğlu İnşaat Tasarım Mimarlık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Lütfü Tiryakioğlu ve Oğuzhan Türkoğlu tarafından kuruldu. 

Osman Okumuş: Türkoğlu'na sağlam binalar yapmamız lazım!

Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesinin Belediye Başkanı Osman Okumuş, "Kentsel dönüşümün yapılması lazım. Bunu belediyenin imkanlarıyla yapmak mümkün değil. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na kentsel dönüşüme girmesi gereken parsel ve adaları ilettik, 3 yıldır cevap alamadık" dedi...

Naci Görür: Sıradaki büyük deprem Kahramanmaraş Türkoğlu'nda olabilir! 

Elazığ'daki 6.8'lik Sivrice depremini önceden tahmin eden Prof. Naci Görür, bundan sonraki büyük depremin Kahramanmaraş Türkoğlu’nda gerçekleşebileceğini belirtti...

Sadıkoğlu Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sadıkoğlu Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 40 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Sadıkoğlu tarafından kuruldu.

TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu'nda teslim dönemi sona eriyor!

TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu projesinde yer alan 190 adet konut için teslim dönemi sona eriyor.

TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu Konutları teslim ediliyor!

Kahramanmaraş Türkoğlu 190 adet konut projesi kapsamında İdarece inşa edilen konutların teslim işlemleri bugün başlıyor..

Hidayet Türkoğlu'dan Abdi İpekçi açıklaması!

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Türkoğlu yaptığı açıklamada "Abdi İpekçi Spor Salonu'nun olduğu 75-80 bin metrekarelik araziye bir basketbol tesisi inşa etmek için çalışmalar sürüyor" dedi.

TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu Alt Gelir başvuruları başlıyor!

TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu 190 adet konut projesinde yer alan 80 adet konut için başvurular 15 Aralık 2017-29 Aralık 2017 tarihleri arasında kabul edilecek.

Türkoğlu TOKİ Alt Gelir başvuruları bugün başlıyor!

TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu 190 adet konut projesinde yer alan 91 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor.

Türkoğlu Prefabrik Haberi

Türkoğlu Prefabrik


Burhaniye Belediyesi önünde sergilenen prefabrik evler ilgi görüyor. Evlerin yanmaz malzemelerden imal edildiğini anlatan Türkoğlu Prefabrik Genel Müdürü Hasan Kaplan, isteğe göre her boyda konut ürettiklerini anlattı. 

Burhaniye de Belediye meydanında sergilenen prefabrik konutlar ilgi odağı oldu. 

Ege bölgesini il il, ilçe ilçe gezip konutları tanıttıklarını anlatan Hasan Kaplan, evlerin depreme dayanıklı ve yanmaz malzemelerden imal edildiğini bildirdi. 17 yıldan bu yana üretim yaptıklarını anlatan Kaplan, "Yapıların hepsi A-1 sınıfı yanmaz malzemeden yapılıyor. Ege'yi gezip tanıtım yapıyoruz. Burada sonra Edremit ve Çanakkale'ye gideceğiz. Siparişleri bir hafta içinde teslim ediyoruz. Gezilerimiz sırasında büyük ilgi gördük. Depreme ve yangına dayanıklı konutlar üretiyoruz" dedi.


Balıkesir Marmara Bölge...