12 / 08 / 2022

Uğur Korkmaz kimdir

Uğur Korkmaz kimdir

Sakarya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Korkmaz kimdir? Uğur Korkmaz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur Korkmaz, ne zamandan beri Sakarya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü?

Uğur İbrahim Altay kimdir?

Uğur İbrahim Altay, 2019 yerel seçimlerinde AKP'nin Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Peki, Uğur İbrahim Altay kimdir? Uğur İbrahim Altay bugüne kadar hangi işlere görev aldı?

Uğur Emre Demirci kimdir?

Mimar Uğur Emre Demirci kimdir? Mimar Uğur Emre Demirci bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? Uğur Emre Demirci, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Uğur Emre Demirci..

Uğur Köken kimdir?

İnşaat Mühendisi Uğur Köken kimdir? Uğur Köken, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur Köken, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Uğur Köken...

Uğur Korkmaz kimdir?

Sakarya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Korkmaz kimdir? Uğur Korkmaz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur Korkmaz, ne zamandan beri Sakarya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü?

Hacı Uğur Polat kimdir?

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat kimdir? Hacı Uğur Polat, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hacı Uğur Polat, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Hacı Uğur Polat...

Uğur Sözkesen kimdir?

Karaman Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen kimdir? Uğur Sözkesen, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur Sözkesen, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Uğur Sözkesen..

Uğur Kenan Adiloğlu kimdir?

Uğur Kenan Adiloğlu, 25 Aralık 2014 tarihinde Karayolları Genel Müdür yardımcılığı görevinden alındı. Peki, Uğur Kenan Adiloğlu kimdir? Uğur Kenan Adiloğlu ne zamandan beri bu görevdeydi?

Uğur İbrahim Altay kimdir?

Konya Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay kimdir? Uğur İbrahim Altay, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur İbrahim Altay, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Uğur İbrahim Altay..

Uğur Güllü kimdir?

Manisa İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Güllü kimdir? Uğur Güllü, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Manisa İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Güllü..

Uğur Dumankaya: Toprak rantının vergilendirilmesi ekonomik büyümeye katkı sağlar!

Orta Vadeli Program’ a yönelik Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya yaptığı açıklamada programın Türkiye’ nin potansiyel büyümesine ve ekonominin canlanmasına katkı sağlayacağını belirtti...

Uğur Dumankaya: Orta vadeli program büyümeye katkı sağlayacak!

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya yaptığı açıklamada orta vadeli programın Türkiye’nin potansiyel büyümesine ve ekonominin canlanmasına katkı sağlayacağını belirtti. İşte Dumankaya'nın o açıklaması...

Uğur Dumankaya: Dubai Fuarı sıcak satıştan çok uzun vadeli ortaklık için önemli!

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, "Fuar sıcak satıştan çok uzun vadeli ortaklık için önemli. Biz de büyük şirketlerle görüştük. Suudi Arabistanlı bir firma İstanbul'da arsa alıp otel yatırımı planlıyor...

Uğur Dumankaya: İnşaat 6 milyonluk dönüşümle büyüyor!

İnşaat sektöründeki büyümenin son dönemde hızlandığını belirten Dumankaya Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, bu ivmede 6 milyon konutu içeren kentsel dönüşüm çalışmalarının önemli rol oynadığını söyledi.

Uğur Korkmaz kimdir Haberi

Uğur Korkmaz kimdir

Uğur Korkmaz kimdir?

Sakarya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Giresun doğumlu olup, İlk, orta ve Lise öğrenimini Giresun’un Espiye ilçesinde tamamladı.


1997 yılında K. T. Ü. Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 


1997-2004 yılları arasında SEKA Aksu kağıt fabrikasında Elektrik Mühendisi olarak çalıştı. 


2004 yılında Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde  Elektirik Mühendisi, Yapım Şube Müdürlüğü ve İl Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.


Bakanlığımız 24.02.2015 tarih ve 3065 sayılı oluru ile Sakarya Çevre ve Şehircilik İl müdür Vekili olarak görevlendirilmiş olup;


Evli ve 2 çocuk babasıdır.


İletişim bilgileri:

Adres: Sakarya valiliği Resmi Kurumlar Kampüsü 

D blok Kat 2-3 

Santral :0264 251 36 57 dahili 1700 

Faks : 0264 251 36...