06 / 07 / 2022

uludağ altyapı çalışmaları

uludağ altyapı çalışmaları

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe´yi ziyaret eden Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Uludağ´daki alt ve üst yapı çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü belirterek, 2013´ün bölge için çözüm ve atılım yılı olacağını açıkladı

Ankara-Sivas YHT Hattı'nda altyapı çalışmaları tamamlanıyor!

Yapımı devam eden  Ankara-Sivas YHT Hattı'nın altyapı çalışmalarında yüzde 95 ilerleme kaydedildi. 

Rize-Artvin Havalimanı'ndaki altyapı çalışmalarının yüzde 90'lık kısmı tamamlandı!

Rize Valisi Kemal Çeber yaptığı açıklamada Rize-Artvin Havalimanı'ndaki altyapı çalışmalarının yüzde 90'lık kısmının tamamlandığını söyledi.

Ayder Yaylası otopark ve altyapı çalışmaları nedeniyle araç trafiğine kapatıldı!

Rize'deki Ayder Yaylası, otopark ve altyapı çalışmaları sebebiyle belirli sürelerle araçların giriş çıkışına kapatıldı.

Marmaray'ın altyapı çalışmaları tamamlanıyor!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklamada, Marmaray’da 17 aydır devam eden altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla virlikte sefer sayısının hafta i̇çi̇ 219’dan 333’e çıkarılacağını dile getirdi.

Başiskele'de altyapı çalışmaları sürüyor!

Başiskele Belediyesi, kentin gelişmesi ve yenilenmesi için projeler geliştiriyor. Başiskele'de altyapı çalışmaları sürüyor.

Manisa Gördes'te altyapı yenileme çalışmaları yapılıyor!

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa Gördes'te altyapı çalışmalarına devam ediyor. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, çalışmaların devam ettiği Deliçoban Mahallesinde incelemelerde bulundu.

Manisa'daki altyapı çalışmaları masaya yatırıldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, Salihli’de altyapı çalışmaları devam eden mahalleleri ziyaret etti.

Manisa Beyler'de altyapı çalışmaları başladı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçesinin Beyler Mahallesi’ndeki altyapı yenileme çalışmalarını başlattı.

Ordu Yeni Sanayi Kavşağı'nda altyapı çalışmaları başladı!

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu'da trafiği rahatlatacak ve çevre yolunun Karadeniz sahil yoluna bağlantısını sağlayacak yeni sanayi kavşağında çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir ekipleri, altyapı çalışmalarını sürdürüyor.

Tekirdağ Ergene'deki altyapı çalışmaları tamamlandı!

Ergene'ye bağlı Vakıflar Mahallesinde çalışmaları bitirilen altyapı ve kanalizasyon hattında inceleme yaparak yetkililerden bilgi alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak devam eden kaldırım, asfalt ve çevre düzenlemesi çalışmalarını inceledi.

Manisa Ahmetli'deki altyapı çalışmaları tamamlandı!

Ahmetli ilçesi Hacıköseli Mahallesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile yepyeni bir görünüm kazanıyor. Mahallenin altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından, kilit parke taşı döşeme ve bordür yenileme işlemlerine başlandı.

Şanlıurfa Harran'da altyapı çalışmaları başladı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Harran'da sur içindeki altyapı çalışmalarını arkeologlar nezaretinde sürdürüyor. Ekipler, alanda iş makinesi kullanmadan tamamen insan gücü ile çalışmalarına devam ediyor.

Harran'da altyapı çalışmaları sürüyor!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Harran ilçesinde sur içindeki altyapı çalışmalarını arkeologlar nezaretinde sürdürüyor.

uludağ altyapı çalışmaları Haberi

uludağ altyapı çalışmalarıBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bakan Veysel Eroğlu´nu Heykel´deki tarihi başkanlık binasında ağırladı. Bursa Valisi Şahabettin Harput ile AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın´ın da katıldığı görüşmede Başkan Altepe, Bakan Eroğlu´na günün anısı olarak Bursa bıçağı hediye etti.


Başkan Altepe´yi ziyaretinde Uludağ´ın durumuna ilişkin açıklamalarda bulunan Bakan Eroğlu, bakanlık olarak bölgeyi çekim merkezi haline getirmek için başlattıkları çalışmalarda sona yaklaştıklarını ifade etti. Yenilemeye yönelik 2. Bölge´de baş gösteren sıkıntıların tamamen giderildiğini, Sarıalan Bölgesi´ndeki problemlerin de halledilmek üzere olduğunu kaydeden Bakan Eroğlu, "İnşallah bu yıl Uludağ için çözüm ve atılım yılı olacak" dedi. Uludağ´ı ´tabiat harikası bir yer olarak´ niteleyen ve tabiat harikası bir yerde doğaya uygun yapıların bulunması gerektiğini ifade eden Bakan Eroğlu, "Bakanlık olarak özellikle Sarıalan´da ormanla bütünleşik kır...