Umut Kahraman kimdir

Umut Kahraman kimdir

Girişimci Ferhat Güçlü üç yıl önce inşaat sektöründen ayrıldı. Güçlü artık İspanya’dan getirip diktiği nektarin ağaçlarıyla ilgileniyor.

Umut Zenar kimdir?

Çimsa Genel Müdürü ve Akçansa Genel Müdürü olan Umut Zenar kimdir? Umut Zenar daha önce hangi görevlerde bulunmuştur?

Mehmet Vejdi Kahraman kimdir?

Mehmet Vejdi Kahraman, 2019 yerel seçimlerinde AKP'nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Peki, Mehmet Vejdi Kahraman kimdir? Mehmet Vejdi Kahraman bugüne kadar hangi işlere görev aldı?

Umut Murat Ergün kimdir?

Akyapı İnşaat’ın projelerinin satışında gösterdiği yüksek performans nedeniyle “Akyapı Pazarlama ve Satış Direktörlüğü” kurularak “Akyapı İnşaat Pazarlama ve Satış Direktörü” olarak Umut Murat Ergün atandı..

Umut Zenar kimdir?

Sabancı Holding’de Akçansa Genel Müdürlüğü pozisyonuna aynı şirkette satış ve pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Umut Zenar atandı. Peki, Umut Zenar kimdir?

Umut Uzuner kimdir?

Mimar Umut Uzuner kimdir? Umut Uzuner, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Umut Uzuner, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Mimar Umut Uzuner...

Tayfun Kahraman kimdir?

2004 yılında Mimar Sinan Üniversitesi'nde lisans eğitimini tamamlayarak, Şehir plancısı unvanı ile mezun olan Tayfun Kahraman kimdir? Tayfun Kahraman, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Tayfun Kahraman...

Umut Başbuğ kimdir?

Mimar Umut Başbuğ kimdir? Umut Başbuğ, bugüne kadar hangi işlere imza attı? Umut Başbuğ, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Mimar Umut Başbuğ...

Umut İnci kimdir?

Mimar Umut İnci kimdir? Mimar Umut İnci, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Umut İnci, bugün çalışmalarına hangi mimarlık firmasında devam ediyor? İşte mimar Umut İnci...

Yeni Erzincan Valisi Süleyman Kahraman kimdir?

Süleyman Kahraman, 15 Eylül 2014 tarihli ve 2014/6780 sayılı Kararname gereğince Erzincan Valiliğine atandı. Peki, Yeni Erzincan Valisi Süleyman Kahraman kimdir? İşte Erzincan'ın yeni valisi Süleyman Kahraman...

Süleyman Kahraman kimdir?

Merkez Valisi Süleyman Kahraman, 15 Eylül 2014 tarihli ve 2014/6780 sayılı Kararname gereğince Erzincan Valiliğine atandı. Peki, Yeni Erzincan Valisi Süleyman Kahraman kimdir? İşte Yeni Erzincan Valisi Süleyman Kahraman..

Umut Gürler kimdir?

2010 yılından bu yana Ankara İç Mimarlık Ofisi’nde projelerden sorumlu kurucu ortak ve iç mimar olarak çalışmalarına devam eden Umut Gürler kimdir? Umut Gürler, bugüne kadar hangi projelere imza attı?

Umut Zenar kimdir?

Akçansa Çimento Genel Müdür Yardımcısı Umut Zenar kimdir? Umut Zenar, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Akçansa Çimento Genel Müdür Yardımcısı Umut Zenar'ın biyografisi..

Fatma Büyükbaş Umut kimdir?

SPK Lisanslı Değerleme Uzmanı Genel Müdür Yardımcısı Fatma Büyükbaş Umut kimdir? Yüksek Şehir Plancısı Fatma Büyükbaş Umut, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Fatma Büyükbaş Umut..

Umut Kahraman kimdir

Umut Kahraman kimdir Umut Kahraman kimdir

Girişimci Ferhat Güçlü, Aydın’da bir dönem inşaat sektöründe çalıştıktan sonra arkadaşı ve aynı zamanda ortağı Umut Kahraman’ın tavsiyesi üzerine 20 dönümlük arazi üzerine İspanya’dan getirttiği nektarin fidelerini aşılayarak Umurlu’daki arazisine dikti. Ferhat Güçlü, dikimden üç yıl sonra tam 60 ton meyve hasat etti. Güçlü, bu yıl ise 100 ton hasat yaparak Rusya, Kuveyt, Singapur gibi ülkelere ihracat yaparak Aydın ekonomisine katkıda sağlamayı hedefliyor.

Yeni Akit'te yer alan habere göre, 20 dönümlük araziyi file ile kapattıran Güçlü, 'Bunlar benim evlatlarım, kızlarım’ diyerek ağaçlarını seven ve zahmet isteyen bir iş yaptıklarını söyledi. Güçlü, 'Bu işi şu anda danışmanlık hizmeti aldığım ve aynı zamanda ortağım olan Umut Kahraman arkadaşım önerdi. Onunla birlikte İspanya’ya gittik. Orada bu çeşitleri beğendik. Bunları Aydın’da yetiştirebilir miyiz diye...