Vadistanbul Bulvar AVM açılışı ne zaman

Vadistanbul Bulvar AVM açılışı ne zaman

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul’un Bulvar etabında sona yaklaşıldı. Bulvar’da Ekim ayında açılacak AVM’de dev markalar yer alacak.

TAV Havalimanları Holding olağan genel kurul toplantısı 23 Mart'ta!

TAV Havalimanları Holding'in 2019 yılına ait pay sahipleri olağan genel kurul toplantısı, 23 Mart 2020 tarihinde Vadistanbul Bulvar'da yapılacak...

Torunlar GYO Bulvar Samsun AVM 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Bulvar Samsun AVM'nin 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

İş dünyasının çekim merkezi Vadistanbul ofisleri!

Vadistanbul; konutları, ofisleri, AVM’si ve günlük 100 bin kişiyi aşkın nüfusuyla Türkiye’nin uluslararası arenadaki vitrin projesi olarak konumlanıyor. Ayazağa’da İstanbul’un yeni iş ve çekim merkezi olan Vadistanbul, 300 bin metrekarelik konforlu ve prestijli ofis alanları ile iş dünyasının önemli

Bulvar Samsun AVM 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Bulvar Samsun AVM'nin 2018 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı...

Gökhan Töre Vadistanbul'dan ev bakıyor!

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre, Vadistanbul AVM içerisinde yer alan rezidanstan ev bakıyor.

Vadistanbul uluslararası bir ödülün daha sahibi oldu!

HERMES’ten 9 ödülle birden dönen Vadistanbul AVM, uluslararası bir ödülün daha sahibi oldu. Vadistanbul, “Highly Commended” (Yüksek Derecede Tavsiye Edilir) ödülüne layık görüldü..

Galeries Lafayette, Vadistanbul AVM ile Avrupa Yakası'na giriyor!

450 ulaşılabilir ve lüks markasıyla ilki Emaar Square Mail ile Anadolu Yakası'nda açılan Fransa'nın dünyaca ünlü mağaza zinciri Galeries Lafayette, Vadistanbul AVM ile Eylül 2018'de Avrupa Yakası'na da giriş yapmaya hazırlanıyor...

Vadistanbul AVM HERMES'ten 9 ödülle döndü!

Vadistanbul AVM, Uluslararası Pazarlama Ödülleri’nin en prestijlilerinden sayılan Hermes Creative Awards 2018’den 9 farklı kategoride 9 ödüle layık görüldü..

Tarkan Vadistanbul'dan kızı için daire aldı!

Yıllardır stadyum ve geniş açık alan konserlerinde yer almayan Tarkan, 12 Mayıs’ta Vadistanbul AVM'de konser verecek.

Lafayatte ikinci mağazasını Vadistanbul AVM’de açacak!

Fransa'nın en büyük perakende gruplarından biri olan Lafayatte, Emaar’da ilk mağaza DEMSA Grubu’nun temsilciliğiyle açmıştı. Lafayatte şimdi ikinci mağazayı Vadistanbul AVM’de açmaya hazırlanıyor. 

Galeries Lafayette, Vadistanbul AVM’de açılacak!

Vadistanbul AVM'de 270'i aşkın markanın yer alıyor. Galeries Lafayette Avrupa Yakası'nda ilk mağazasını Vadistanbul'da açacak.

Vadistanbul AVM’nin mimarları İstanbul’a müze tasarlamak istiyor!

Özgenler Kardeşler, yurtdışındaki deneyimlerini İstanbul’a taşıdı. En son Vadistanbul AVM’ye imza atan mimarların hayali bir İstanbul Kent Müzesi tasarlamak.

Samsun Bulvar AVM 2017 değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Samsun Bulvar AVM'nin 2017 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Vadistanbul Bulvar AVM açılışı ne zaman

Vadistanbul Bulvar AVM açılışı ne zaman Vadistanbul Bulvar AVM açılışı ne zaman

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul’un Bulvar etabında sona yaklaşıldı. Bulvar’da Ekim ayında açılacak AVM’de dev markalar yer alacak.Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul’un Bulvar etabında son gelindi. İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olmayı hedefleyen Vadistanbul Bulvar, bir çok dünya markasının faaliyet göstereceği ve merkez ofislerinin yer alacağı bir konuma ulaşacak. Tamamlandığında yaklaşık 30 bin kişinin çalışacağı ve 42 bin kişilik gündüz nüfusuyla yeni bir kent merkezi haline gelecek Vadistanbul’un Bulvar etabında yer alacak AVM’nin yüzde 23’ü yeme ve içme bölümlerine ayrıldı. AVM, bu anlamda Türkiye’de tek olma özelliğini taşıyor.

Havaray hattı olacak

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, projeyle ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “424 bin metrekare alan üzerinde...