Vadistanbul AVM HERMES'ten 9 ödülle döndü!

Vadistanbul AVM HERMES'ten 9 ödülle döndü! Vadistanbul AVM HERMES'ten 9 ödülle döndü!

Vadistanbul AVM, Uluslararası Pazarlama Ödülleri’nin en prestijlilerinden sayılan Hermes Creative Awards 2018’den 9 farklı kategoride 9 ödüle layık görüldü..Vadistanbul AVM, Uluslararası Pazarlama Ödülleri’nin en prestijlilerinden sayılan Hermes Creative Awards 2018’den 9 farklı kategoride 9 ödülün sahibi oldu.

Amerika Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından 1995 yılından bu yana Amerika’da düzenlenen Hermes Creative Awards sonuçları belli oldu. Vadistanbul AVM 9 farklı kategoride; 2’si Platinum, 4’ü Gold ve 3’ü Honorable Mention Özel Ödülü olmak üzere 9 ödül birden kazandı. 

Vadistanbul AVM; Basılı Dergi kategorisinde, 3 ayda bir yayımladığı ‘VadiMag Dergisi’ ile Platinum ödülünü aldı.

Entegre Pazarlama Kategorisi’nde; ‘Vadistanbul En Doğal Hakkınız Lansman Kampanyası’nda gösterdiği 360 derece iletişim başarısı ile Platinum ve aynı kampanya ile TV Reklamı ve Reklam Kampanyası kategorilerinde 2 Gold ödülünü aldı. 

Vadistanbul; PR İletişim Kampanyası ve Event Marketing Kategorileri’nde de ‘Winter Dream Etkinliği ’ ile 2 Gold ödüle daha layık görüldü. Vadistanbul; Özel Etkinlik ve Sosyal Medya Pazarlama Kategorileri’nde de Sevgililer Günü’ne özel düzenlediği ‘Aşkımız Film Olur’ etkinliği ile 2 Honorable Mention, Markalı Özel Ürün Kategorisi’nde ise “Vadistanbul’la Enerjiniz Hiç Bitmez!” sloganıyla misafirlerine sunduğu powerbank hizmeti ile ise 1 Honorable Mention Özel Ödülü’nü aldı.