16 / 08 / 2022

vahit kirişçi destek açıklaması

vahit kirişçi destek açıklaması

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, milyonlarca çiftçinin beklediği müjdeyi verdi ve tarımsal destek ödemeleriyle ilgili olarak bir son dakika açıklamasında bulundu.

Bakan Kirişci'den son dakika müjdesi! Çiftçi destek ödemeleri bugün hesaplara yatıyor! 

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 156 milyon 585 bin TL'lik destek ödemelerinin bugün üreticilerin hesabına yatırılacağını açıkladı. 

Bakan Kirişci'den son dakika açıklaması! Çiftçi destek ödemeleri artırıldı! Destek ödemeleri hesaplara yatmaya başladı!

Milyonlarca çiftçiye 1 milyar 602 milyon 683 bin 221 TL'lik destek ödemesinin dün hesaplara yatmaya başladığını açıklayan Vahit Kirişci, konuyla ilgili yeni bir gelişmeyi paylaştı. Buna göre, çiftçi destek ödemeleri artırıldı...

Çiftçilere müjde! Tarımsal destek ödemeleri bugün hesaplara yatıyor! Bakan Kirişci resmen açıkladı! 

Milyonlarca çiftçinin dört gözle beklediği destek ödemeleriyle ilgili son dakika açıklaması geldi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ödemelerin bugün hesaplara yatacağını açıkladı...

Çiftçilerin beklediği müjde geldi! Bakan resmen açıkladı! Hesaplara yatıyor!

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci milyonlarca çiftçinin beklediği müjdeyi verdi. Bakan Vahit Kirişçi yaptığı açıklamada 150 milyon 167 bin 123 liralık tarımsal destek ödemelerinin hesaplara yatacağını söyledi.

Çitçilere müjde!  Bakan Vahit Kirişci duyurdu! Ödemeler bugün hesaplara geçiyor! Hemen hesaplarınıza bakın

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 32 milyon 651 bin 947 liralık tarımsal destek ödemelerinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarıldığını açıkladı. Hemen hesaplarınıza bakın!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ucuz gıda talimatı! Vatandaşın cebi rahatlayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Et ve Süt Kurumunun et fiyatlarında indirime gittiğini anımsatarak, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’ye, Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde satılan ürünlerde de indirim yapılması talimatında bulundu.

Ete gelen indirimin süresi uzatıldı! Kırmızı ete ne kadar indirim geldi? İndirimli et fırsatını kaçırmayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, ‘fiyatları indirin’ isteği ile birlikte Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, küçükbaş hayvan etindeki % 25'lik olan indirimin süresinin uzayacağını duyurdu. İşte detaylar…

Hesaplarınızı kontrol etmeyi unutmayın! Bakan resmen duyurdu

Son dakika gelişmesi... Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 60 milyon 516 bin 754 TL’lik tarımsal destek ödemelerinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacağını duyurdu.

Resmen dev indirim duyuruldu! Hemen gidip almayan bin pişman olur

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci kırmızı et fiyatlarıyla ilgili müjdeli haberi verdi. Kirişçi, Et ve Süt Kurumu'nda kuzu etine yüzde 25 indirim uygulanacağını dile getirdi.

Yağ, şeker, un için bakanlık harekete geçiyor! Fiyatlar her an tepetaklak olabilir! İşte 4 Ağustos 2022 fiyat listesi!

Son günlerde yükselen gıda fiyatlarının önünü kesmek isteyen devlet kanadından beklenen indirim açılaması geldi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci Et ve Süt kurumundaki et ürünlerine indirim müjdesinin ardından stratejik ürünler için de çalışmalar yapılacağını duyurdu.

Tohumluk buğday fiyatları yüzde 218 zamlandı! Geçen sene sadece bu kadardı! 4 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Tohumluk buğday fiyatları, Bakan Kirişçi tarafından açıklandı! TİGEM’in tohumluk fiyatlarına yaklaşık yüzde 218 oranında zam yapıldı. Peki, TİGEM’in tohumluk tutarları geçen sene ne kadardı? İşte 4 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Çiftçilere şok haber! Buğday fiyatları yüzde 218 zamlandı! 

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, TİGEM’in sertifikalı tohumluk satış fiyatlarını duyurdu. Makarnalık buğday tohumluğunun fiyatı 2022'de yüzde 218 yükselerek 10.5 Türk Lirası oldu. Peki buğday fiyatları hangi borsada ne kadar oldu? Hangi borsada buğday fiyatı kaç Türk Lirası?

Bakan Kirişçi tohum fiyatlarını duyurdu! Yeni tohumluk fiyatları ne kadar?

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, yeni tohumluk fiyatları açıkladı. İşte merak edilen detaylar!

Bakan Kirişci’den son dakika tarımsal destek ödemeleri açıklaması! İşte çiftçi destek ödemesi sorgulama ekranı…

Binlerce çiftçi, tarımsal destek ödemelerinin ne zaman yatırılacağını merak ediyor. Çiftçilerin merakla beklediği ödemelere dair Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’den son dakika açıklaması geldi. İşte detaylar...

Tarım ve Orman Bakanı Venezuela'da toprak analizi yaptı! Türkiye orada ne ekecek?

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci Venezuela'da tarımsal üretim alanlarında incelemeler yaptı. Türkiye'de artan üretim maliyetlerine çözüm formülü henüz bulunamamışken Türkiye'nin Venezuela'ya çıkarma yapması dikkat çekti.

Türkiye’de binlerce dönüm verimli toprak kaderine terk edilirken iktidar yurt dışında toprak kiralamaya devam ediyor

Türkiye’de binlerce dönüm tarım arazisi kaderine terk edilirken Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, Venezüella’da arsa kiralamak için Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile görüştü. Tarım Bakanlığı, Latin Amerika ve Afrika’da 10 ülkede tarım arazisi kiralamak için görüşmelere başlamıştı.

Çay üreticilerine Bakan'dan bayram müjdesi! Ödemeler başladı

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada "Bugün itibariyle 185 bin 241 çay üreticimize 749 milyon 488 bin 735 TL budama tazminatı ödemesi başladı" ifadelerine yer verdi.

vahit kirişçi destek açıklaması Haberi

vahit kirişçi destek açıklaması

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, tarımsal destek ödemeleriyle ilgili olarak bir son dakika açıklamasında bulundu. Vahit Kirişci, milyonlarca çiftçinin beklediği müjdeyi verdi. 

Vahit Kirişci, Twitter hesabından tarımsal destek ödemelerine ilişkin açıklama yaptı. Kirişçi ödemelere başlandığını duyurdu. 

Peki tarımsal destek ödemeleri ne zaman başlayacak? Tarımsal destek ödemeleri ne kadar? Çiftçi destekleri ne zaman yatacak? İşte merak edilen ayrıntılar...

Twitter hesabından gerçekleştirdiği açıklamada Vahit Kirişci, "115 milyon 123 bin 276 liralık tarımsal destekleme ödemelerini bugün çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz. Hayırlı ve bereketli olsun" ifadelerini kullandı ve çiftçilerin beklediği müjdeyi bu şekilde verdi. 

Kirişci, yaptığı paylaşımda bir görsele de yer verdi. Görselde yer alan bilgilere göre, 115 milyon 123 bin 276 liralık tarımsal destekleme ödemesi;  hububat-baklagil ve dane mısır desteğinde 114 milyon 134 bin...