27 / 06 / 2022

Vanda kent meydanı yapılacak mı

Vanda kent meydanı yapılacak mı

Van’ın meydan eksikliği kentte sıkıntı oluşturmaya devam ediyor. Bölge halkı, şu an bir kent meydanına ihtiyaçları olduğunu belirtti.

Sitelerde kent meydanının önemi!

Konut Siteleri Yönetimleri Danışmanı Nihat Dönmez ' sitelerde kent meydanı ' konusunu Emlakkulisi.com okurları için kaleme aldı. İşte Nihat Dönmez'in yazısı...

Sincan'a 10 futbol sahası büyüklüğünde kent meydanı inşa edilecek!

İlçeye 90 dönümlük dev bir meydan kazandıracaklarının müjdesini veren Sincan Belediye Başkanı Tuna, "Central Park gibi olacak" dedi. Son yıllarda büyük bir dönüşüm geçiren Sincan'da dev bir kent meydanı inşa edilecek.

Seyhan Kent Meydanı Projesi'nin içerisine inşaat ruhsatı verildi!

Adana Seyhan Belediyesi'nin Balıkçılar Pazarı civarına yapmayı planladığı kent meydanı projesinin tam göbeğine inşaat ruhsatı verdiği ortaya çıkı. İnşaat ruhsatı verilmesi projenin ne şekilde gerçekleşeceği konusunda şüpheye yol açtı.

Seyhan Kent Meydanı projesinde son durum ne?

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, kent meydanı konusunda çalışmaların devam bakan Sarı'ya teşekkür ettiğini bu projeyi hayata geçirmek için gerekirse Balıkçılar Pazarı'nda yatacağını söyledi.

Yakup Gülcan: Bayraklı'nın kent meydanına ihtiyacı var!

AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Avukat Yakup Gülcan, “Öncelikle ihtiyacımız olan Smyrna'nın ruhuna uygun bir kent meydanıdır. Bayraklı'nın bir kent meydanı yok." dedi.

Osmangazi Kent Meydanı'ndaki dönüşümde son durum!

'Kent Meydanı Kentsel Dönüşüm Projesi' için 2016 yılı sonuna kadar bölgedeki tüm kamulaştırmaları tamamlamayı planladıklarını söyleyen Başkan Dündar, herkesin faydalanacağı bir mekan oluşturacaklarını belirtti.

Şile Kent Meydanı için yapılan yıkımlar tamamlandı!

Şile Kültür Merkezi, Şile Spor Merkezi, ve Tarihi Kumbaba Moteli Restorasyonunun ardından Şile Liman Yenileme ve rekreasyon projesi, Şile Kent Meydanı ve Katlı Otopark Projesi ile Ağva Sahil Yenileme projeleri start aldı.

Şile Kent Meydanı ve Katlı Otopark projesi için çalışmalar başladı!

Şile’nin yeni, modern bir görünümüne sahip olmasını ve ulaşım kolaylığını sağlayacak “Yeni Kent Meydanı ve Katlı Otopark” projesi için çalışmalar başladı.

Mahmut Çelikcan: Hedefimiz Yüreğir'e kent meydanı kazandırmak!

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, kentsel dönüşüm konusunda halkına verdiği sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirtip hedefinin Yüreğir'e kent meydanı kazandırmak olduğunu söyledi.

Sandıklı Kent Meydanı'nın inşaatı başladı!

Kent Meydanı, katlı otopark projesi dualar ve kesilen kurbanlar ile başladı. Sandıklı Belediye meydanında vatandaşların ve araçların inşaat alanından etkilenmemeleri için çevre düzenlemesi yapılarak inşaat alanının etrafı perde saçlar ile çevrildi.

Sındırgı'ya Kent Meydanı Projesi!

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde değişim her alanda kendini hissettiriyor. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ın termal turizm alanındaki ilçenin imajın değiştirecek ‘Kent Meydanı Projesi’nin ihalesinin yapılacağını açıkladı.

Sandıklı Kent Meydanı'nın inşaatı başlıyor!

Sandıklı'da bir milat olacak olan “Kent Meydanı” projesinin inşaatı başlıyor, projenin içinde; 3 Katlı yeraltı otoparkı, 3 katlı işyerleri, kafeler, restaurantlar, çay bahçelerinden oluşan sosyal tesis de yer alacak...

Seyhan Kent Meydanı için tasarım yarışması yapılacak!

Cumartesi Konferansları kapsamında ÇÜ Ramazanoğlu Kültür Merkezi’ne konuk olan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, kent merkezine yapılacak yeni kent meydanının tasarımı için ciddi tutarlarda para ödüllü yarışma başlatacaklarını açıkladı.

Vanda kent meydanı yapılacak mı Haberi

Vanda kent meydanı yapılacak mı

Büyükşehir Van’ın meydan eksikliği kentte sıkıntı oluşturmaya devam ediyor. Bir çok kentte devasa alanlar şehirlerin yükünü taşırken Van’da ise mitingler, buluşmalar, yürüyüşler kapatılan caddelerde ve sokaklarda yapılıyor. Özellikle 15 Temmuz Demokrasi Mitingleri ve yürüyüşleri süreci boyunca da Van’da cadde ve sokakların kapatılmasıyla kente bu ihtiyaç bir kez daha ortaya çıkmış oldu...Türkiye’nin ve diğer dünya ülkelerinin en ön plana çıkan yapılanlardan bir tanesi olan Kent Meydanı henüz Van’a yapılmış değil. Her geçen gün artan nüfus ve gelişen teknolojiye rağmen Van’da bir kent meydanı yapılmaması yaşanan sıkıntıları da açık bir şekilde gösteriyor. 15 Temmuz gecesi FETÖ tarafından Türkiye genelinde yaşanan darbe girişimi sonrası insanlar meydana indi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 81 ilde meydanlara inin çağrısı yaptı. Cumhurbaşkanı çağrı yaptı ancak Vanlıların...