varlıbaşlar Uphill Court konutları

varlıbaşlar Uphill Court konutları

Teknik Yapı ve Varlıbaşlar Yapı'nın inşa ettiği Uphill Court Ataşehir ve Uphill Court Bahçeşehir'de vadeye yönelik kampanyası devam ediyor.

İngiltere'nin en büyük evi Updown Court 35 milyon pound’a satıldı!

1924 yılında inşa edilen Updown Court, 11 dönümlük eşsiz peyzajlı bahçelere ve 46 dönümlük özel koru alanına sahip. Mülk 35 milyon pound’a satıldı.

Hom Design Center 2017'de açılacak!

Eroğlu Gayrimenkul’ün ev ve ofis tasarımına yönelik, özel konseptli yeni alışveriş merkezi Hom Design Center, Gastro Court alanında 25’i aşkın gastronomi markası olmak üzere toplam 100’ün üzerinde mağazaya sahip olacak.

Davis Copperfiaeld, Las Vegas'ta 17 milyon dolara ev aldı!

Dünyaca ünlü illüzyonist Davis Copperfiaeld Las Vegas'ta 17 milyon dolara bir malikane satın aldı. Ev, 'milyarder yolu' olarak bilinen Enclave Court'ta yer alıyor.

Gebze Center'a 3 yeni mağaza açıldı!

Geniş mağaza ve hizmet yelpazesiyle alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan Gebze Center, food court'ta açılan Kayseri Mutfağı ve zemin katta açılan Ajda Cafe ile ziyaretçilerine yepyeni deneyimler yaşatacak.

Varyap'ın üç aylık dönemsel faiz oranı yüzde 3.5990!

Varyap Varlıbaşlar Yapı Sanayi Turizm Yatırımları Ticaret ve Elektrik Üretim A.Ş. bononun ilk üç aylık dönemsel faiz oranını 3.5990 olarak belirledi.

Varyap Varlıbaşlar Yapı 11. kupon ödemesini yaptı!

Varyap Varlıbaşlar Yapı tarafından ihraç edilen TRFVRYP61618 ISIN kodlu nominal 30 milyon TL tutarındaki tahvilin 11.kupon ödeme dönemine ilişkin 398.609,99 TL'lik faiz ödemesi yapıldı.

BGSNEST Yaşam Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

BGSNEST Yaşam Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Cemalettin Kıratlı Müdürlüğünde 150 bin TL sermaye ile 23 Mart'ta Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Akzambak Sokak, Uphıll Towers'ta kuruldu.

Teknik Yapı Yıldızlı Bahçe Bahçeşehir'de yükseliyor!

Metropark, Concord İstanbul ve Evora İstanbul projelerinin satışlarına devam eden Teknik Yapı Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Uphill Court projesinin yanına Yıldızlı Bahçe'yi inşa ediyor...

Teknik Yapı'dan Bahçeşehir'e residence otel!

İstanbul'da Metropark, Concord İstanbul ve Evora İstanbul projelerinin satışlarına devam eden Teknik Yapı Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Uphill Court projesinin yanına rezidans otel inşa ediyor.

Varyap Varlıbaşlar Yapı 8. kupon ödemesini yaptı!

Varyap Varlıbaşlar Yapıtarafından ihraç edilen TRFVRYP61618 ISIN kodlu nominal 30 milyon TL tutarındaki tahvilin 8.kupon ödeme dönemine ilişkin 390.659,99 TL'lik faiz ödemesi yapıldı.

Genç Elit Yapı Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Genç Elit Yapı Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Utku Cebebi ve Mesut Yılmaz ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 4 Şubat'ta Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Uphill Towers B Blok Bulvarı'nda kuruldu.

Varyap: Uphill Court'a bankalar kredi vermek istemedi!

Uphill Court projesinde bankalardan kredi almakta zorlandıklarını anlatan Varyap Holding CEO'su Erdinç Varlıbaş, projenin satış sürecinde yaşadıkları zorlukları ve stratejik kararlarla nasıl sonuca ulaştıklarını anlattı.

Varyap Varlıbaşlar Yapı 5. kupon ödemesini yaptı!

Varyap Varlıbaşlar Yapı Sanayi Turizm Yatırımları tarafından ihraç edilen TRFVRYP61618 ISIN kodlu nominal 30 milyon TL tutarındaki tahvilin 5.kupon ödeme dönemine ilişkin 401 bin 249,99 TL'lik faiz ödemesi bugün yapıldı.

varlıbaşlar Uphill Court konutları

varlıbaşlar Uphill Court konutları varlıbaşlar Uphill Court konutları

Firma, anlaşmalı bankalarla yüzde 50 peşinatla yapılan satışlara, 48 ay vade ve sıfır faiz veya yüzde 40 peşinatla faizsiz 36 ay vade yapıyor. Dövizle satışta ise peşinat gözetmeksizin 96 aya kadar yüzde sıfır faiz uygulanıyor. Teknik Yapı Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, "Ekonomik konjonktüre bağlı olarak, vadeleri uzatıyoruz ve faiz oranlarında değişiklikler yapıyoruz" dedi.

(Takvim)